Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Потужний насос або 2 в 1?

Вомбат

Рекомендовані повідомлення

Друзі, підкажіть, мо хто знає.

Чи існують потужні насоси для поливу типа Ручеек чи ще якісь, щоб можна було вкинути в ставок, полити, витягнути і усьо. Просто ті, що є - вони якісь не потужні, на 250 ватт, на метрів 100-200 воду не подадуть. Чи може варто дві штуки їх купити та під"єднати в одну систему, то може вони тоді дадуть потрібний тиск?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Друзі, підкажіть, мо хто знає.

Чи існують потужні насоси для поливу типа Ручеек чи ще якісь, щоб можна було вкинути в ставок, полити, витягнути і усьо. Просто ті, що є - вони якісь не потужні, на 250 ватт, на метрів 100-200 воду не подадуть. Чи може варто дві штуки їх купити та під"єднати в одну систему, то може вони тоді дадуть потрібний тиск?

 

Мне кажется, Вам подойдет дренажный насос.

Мощность 1,5 Кв, напор достаточно мощный, на расстояние 100 м, без проблем подаст напор, при чем с хорошим давлением.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 11 місяців потому...

Підкажіть, який насос підійде краще для організації поливу з копанки на відстань від 60 до 100 метрів?

rozetka.com.ua/ua/karcher_1_645_500_0/p9192544/

rozetka.com.ua/ua/werk_spw12_40732/p1130045/

rozetka.com.ua/ua/optima_8694900303693/p9137864/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1- не подойдет

2- если по "правильному" то ему нужно переноску на 100м 4 квадрата и шланг пожарный (2"):), думаю у вас переноска не больше 1,5 кв будет и какое у вас там эл-во, и шланг?

3- на 32 трубе качать будет, но на напор не рассчитывайте, прицепите на него шланг 1/2 может и будет по чуть-чуть качать но не долго.

На замену ручейку/каштану/водолею купил в село тайфун2 с двумя клапанами, так как у него на выходе уже резьба, то буду на нем примитивное водоснабжение делать:), а пока с колодца 7м качает на полив( трубой 25) метро 40, лучше ручейка но не так как скважинный. Работает с начала сезона , на сколько хватит не знаю

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А не підкажете, який напор на 40 метрах? Так щоб пару розбризкувачів поцепити - буде працювати?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В селе буду на следующей неделе -проверю, один разбрызгиватель работал нормально, но 2 думаю не потянет(работать будет , но радиус полива уже не тот) . И тут опять шланг будет играть большую роль которым подключите, из опыта скажу ,подключенные 2 разбрызгивателя(фото1) к скважинному насосу шлангом 1/2 25метров уже работают намного хуже чем шлангом 3/4. Разбрызгиватель(фото2) на 25 метрах работает хорошо , а на 50 метрах 1/2 уже хуже. Да и эти разбрызгиватели быстро перестают крутится когда воду из озера в них без фильтра подавать.

1.thumb.JPG.46145465f15de0c78e2412ae8448cef9.JPG

2.thumb.JPG.5314e1ad4501ad8b76a41274a509d3a2.JPG

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...