Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Двухэтажный маленький домик, Кийлов

Космоболец

Рекомендовані повідомлення

читав що 2/3 об'єму, тобто приблизно 80 літрів.... Деякі кажуть що навіть 100 літрів можна зробити.

Буду думати найняти помічника на день або два....

Дякую

 

незнаю - може в мене мішалка не як у людей - АЛЕ

вперти можете і всі 130 літрів, питання в тому чи якісно вийде вимісити?

По-друге яку пропорцію Ви робитимете? Наприклад я особисто не сильно довіряю якості та маркі цементу і завжди колочу бетон не нижче М-200. Для розрахунку користуюся калькулятором ось цим: kub-peska.ru/proporcii-betona/

 

Так от для приготування правильної марки бетону, потрібно досить мало води (збільшення кількості води призводить до зниження марки і вимивання цементу в верхні слої, плюс велика усадка) і зробити заміс з правильною кількістю води не виходить, не вимішує, доводиться лити більше води ніж потрібно. З усими цими раскладами я отримую десь 50 л бетону М-200. Ще така пропорція зручна, бо якраз на заміс йде пів мішка цементу - зручно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А як робити переходи в стрічці, якщо її заливати за декілька днів? Якусь сходинку робити, різкий перехід або не звертати на це увагу?

 

Добавлено через 3 минуты

Наприклад я особисто не сильно довіряю якості та маркі цементу

З цим поки було все гаразд. Купляю Каменець-Подільський М500 (D0)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось такий:

 

років 5-7 тому, я займався продажем цементу, тому звізно, є кращий, є гірший, аде повної довіри немає ні до одного.

зараз беру хельдерберг, в основному норм., але вже не раз було якесь гівно замість цементу в мішку в палеті з завода, типу на 40 мішків один з цементом який разом з пилом брудом змели з підлоги...

 

я багато разів був на фасовці і повірте, що в один і той же мішок, вам можуть задути два триивиди цементу...

 

якби на свої очі не бачив, то не казав би

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як переходи робити?

 

Добавлено через 1 минуту

Дякую за калькулятор!

 

Добавлено через 3 минуты

От я як раз і збирався робити пропорцію на 10 л цементу 3 піску і 5-6 щебню... Ось тільки води не 5 літрів, а 10 ....

Та тільки таку пропорцію калькулятор оцінює як 44 літри і пропонуєтся вона для бетономішалки на 180 літрів :o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як переходи робити?

 

Добавлено через 1 минуту

Дякую за калькулятор!

 

Добавлено через 3 минуты

От я як раз і збирався робити пропорцію на 10 л цементу 3 піску і 5-6 щебню... Ось тільки води не 5 літрів, а 10 ....

Та тільки таку пропорцію калькулятор оцінює як 44 літри і пропонуєтся вона для бетономішалки на 180 літрів :o

 

З переходом я б не заморачувався, на косину закінчив би і все.

 

М-200 : Це на відро цементу (12л, так зручно бо в мішку майже 24л, тобто неповні 12 л вийде два рази з мішка), два відра піску і три відра щебню. А те що Ви написали - то шось не туди...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

М-200 : Це на відро цементу (12л, так зручно бо в мішку майже 24л, тобто неповні 12 л вийде два рази з мішка), два відра піску і три відра щебню. А те що Ви написали - то шось не туди...

Так не я даю, калькулятор дає, я тільки трохи округлив в більший бік

M200.jpg.4805f491f75179fda3b58d878f380069.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От я як раз і збирався робити пропорцію на 10 л цементу 3 піску і 5-6 щебню...

 

Я працюю з М-400, тому пропорція в мене інша. Але у Вас при 10л, цементу - назвемо це відром, піде 2,5 відра піску, 3,5 відра щебня. , але ж не 5-6

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От я як раз і збирався робити пропорцію на 10 л цементу 3 піску і 5-6 щебню...

 

Я працюю з М-400, тому пропорція в мене інша. Але у Вас при 10л, цементу - назвемо це відром, піде 2,5 відра піску, 3,5 відра щебня. , але ж не 5-6

Чому? Навіть Ваш калькулятор дає співвідношення (в порціях) як 1:3,5;5,6 (перший стовпчик таблички)

1:2,5:3,5 це співвідношення навіть не бетону марки М350, бо там має бути 4,3 порції щебню (знову таки з Вашлго калькулятора) ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чому? Навіть Ваш калькулятор дає співвідношення (в порціях) як 1:3,5;5,6 (перший стовпчик таблички)

1:2,5:3,5 це співвідношення навіть не бетону марки М350, бо там має бути 4,3 порції щебню (знову таки з Вашлго калькулятора) ...

 

хух

 

Ви будете важити чи літрами (відрами) сипатимете?

Пропорція в чому? в кг???

 

Все ж просто:

М-200 з цементу м-500

потрібно:

1. Цементу - 10л (1відро)

2. Пісок - 25,666л (2,5 відра)

3. Щебінь - 37,33л (3,5 відра)

 

То яка буде пропорція? 1:2,5:3,5

 

Добавлено через 2 минуты

пропорція в калькуляторі - по вазі, а Ви сипатимете відрами, тому Вам треба пропорція в літрах. Зрозуміло?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Купите мешок пластификатора и воды будете меньше лить. Мешка хватит на пару тонн цемента.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

пропорція в калькуляторі - по вазі, а Ви сипатимете відрами, тому Вам треба пропорція в літрах. Зрозуміло?
.... так, дякую, зрозумів .... Збивало те, що я вважав відро і як одиницю об'ємної вагі і як одиницю мірної ваги, тому і не міг збагнути, чому в першому рівнянні все ОК, а в другому невірно ...

P.S. Завжди до цього міряв як намальовано на мішку:

fP1060920.thumb.jpg.37471518c629ebc8fa3811cf3c42d041.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Купите мешок пластификатора и воды будете меньше лить. Мешка хватит на пару тонн цемента.

А жидкий не подойдет? Вот такой:

[spoiler=Пластификатор МТС 5л]

90502401.jpg

 

 

140 гривен за 5 литров... Должно хватить на весь армопояс.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Вот такая вот радость ждала меня после зимы :(

[spoiler=Треснул газоблок]

2087d4bff68d24cbdc8c1e4a267f2b76.jpg

 

 

Опирание 300 мм с каждой стороны... Длинна балки 2800 мм ... :( Треснуло только с одной стороны. Трещина сквозная. тоненькая ... и что теперь делать?

 

Приятное "покращення в нашому житті" :D В мешка цемента что использую появилась целлофановая прослойка, в прошлом году был просто двойной бумажный пакет :flag1:

[spoiler=Мелочь, а приятно]

9fd831ae25ec0525279037535d0ba035.jpg

 

 

Змінено користувачем Космоболец
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот такая вот радость ждала меня после зимы :(

 

Похоже, балка прогнулась. Размер проема не проверяли? Изменился? Если нет, то мое имхо - армопояс поверху все зафиксирует. Если балка просела, нужно искать причину. Или рано нагрузили, или каркас слабый или цемент... Тут инженер-строитель нужен для объективности.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

симу

Похоже, балка прогнулась. Размер проема не провмеряли? Изменился?

Там тещинка максимум 1-2 мм ... Проем померял, как был 2800, так и остался... Правда я супер точно не вымерял, но если бы была разница в 5 мм я бы обратил на это внимание.

Раньше времени не нагружал, да и нагрузки там особой нет, 5 рядов газоблока.

[spoiler=Фото трещины в высоком разрешении)]

c02802189733ab60c7bb4f0fc43e327b.jpg

 

 

Армопояс будет, как раз через 5 рядов над балкой (на фото готовая стена под армопояс)...

 

Добавлено через 10 минут

Каркас 3 по ф10 арматуры с хомутами ф8 арматуры. Размеры балки (ШхВхД) 200х200х2800

По строительному калькулятору должна без проблем держать общую нагрузку на балку 2 тонны... 30 блоков газобетона 300 равен 750 кг, пусть мокрого в 2 раза больше, все равно не 2 тонны ....

 

Добавлено через 1 минуту

[spoiler=Балка до заливки]

IMG2017071_9454322_30040221.jpg

 

 

Змінено користувачем Космоболец
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

значит маловато опирание 300 мм на газоблок для такой длинной балки.

уходить газоблоу-некуда. не рухнет, окном подопрется, есть смысл раму окна заказывать с профилем и армированием потолще

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

значит маловато опирание 300 мм на газоблок для такой длинной балки.

уходить газоблоу-некуда. не рухнет, окном подопрется, есть смысл раму окна заказывать с профилем и армированием потолще

Это не окно, это гаражные ворота :oops:

 

Добавлено через 1 час 17 минут

Ворота будут секционные..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это не окно, это гаражные ворота :oops:

 

Добавлено через 1 час 17 минут

Ворота будут секционные..

У меня аналогичная конструкция. Вроде проблем нет тьфу-тьфу. Правда сверху есть армопояс.

 

 

attachment.php?attachmentid=613743&stc=1&d=1524503183

 

20180421_125122-1612x1209.thumb.jpg.ca7a5d4dc0c63017a471b07e3272b636.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня аналогичная конструкция. Вроде проблем нет тьфу-тьфу.

 

У меня тоже. Гараж перекрыт пустотными плитами по армопоясу. Получилась жесткая коробочка. Никаких трещин. Все-таки хочется услышать профи, в чем ошибка?

IMG_20171119_112356.thumb.jpg.af5fad77895c8e185cc82dfc90a5cf44.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня аналогичная конструкция. Вроде проблем нет тьфу-тьфу. Правда сверху есть армопояс.

и как у меня опирание 300 мм ....

У меня тоже будет армопояс на 5 рядов выше перемычки ....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может дело таки в намокании зимой? Крыши не было зимой?

 

Небыло, и кладку не накрывал, так посоветовали на форуме.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я не фахівець, та собі перемички і їх армування прикидав по АЕРОКу

десь на російському сайті була табличка, де вказувався розмір розрізу перемички, тип армування, та навантаження яке вона витримувате.

Пам"ятаю що по тій табличці я собі на вікно 1800мм, робив перемичку 2400х200х165 і армував 2х8мм зверху і 2х10мм знизу, основне навантаження йде на розрив нижніх арматур, думаю що на ваш пройом і двох 12мм буде небагато. Собі над воротами 3200мм шириною робив два пояса один над одним (технологічно так виходило) і клав по памяті 4 12мм знизу. Ніяких питань - все ок.

 

Ще зважте на марку бетону яким все це заливалося, якщо колотили наше класичне 4 відра піску на одне цементу, то... , я собі колочу завжди не нижче м200-250 по калькулятору, бо недовіряю маркі цементу і перестраховуюся.

 

А загалом - нічого критичного в тріщині Вашій немає, тому особо не панікуйте, то дрібниці...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...