Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Власна оселя

S1LENCE

Рекомендовані повідомлення

Так. І поставте розетки із зазначенням. Сьогодні Тули телевізор підключається, завтра дитина його викине і підключить щось нормальне :)

 

За що ж ти їх так не любиш? Я про телевізори...

Але можеш не відповідати, сам поривався викинути його на смітник, але коли зламався через 2 дні скачав схему та дістав з шафи паяльник і мультиметр. :D

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та є ще один момент.

Діаметр виводів штекера в вилках з заземленням більший. В стандартну розетку в принципі входить, це вже не радянські розетки до яких треба було перехідники купувати, але штатною таку роботу контактів не назвеш.

І от фото мого ТВ там таки 3 провода.

acaac3059fc7.jpg

Повернув і побачив, що пора б його почистити. От так завжди спілкування в темах дає не тільки збагачення досвідом, а приносить деякі речі про які навіть і не сподівався б. Наприклад чистку моєму телевізору. :lol:

Зберегти

Зберегти

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За що ж ти їх так не любиш? Я про телевізори...

Але можеш не відповідати, сам поривався викинути його на смітник, але коли зламався через 2 дні скачав схему та дістав з шафи паяльник і мультиметр. :D

 

Да нафиг он нужен. С 2009 не смотрю телевизор и не напрягает совсем. Точнее само устройство есть, но ни кабельного, ни тарелки специально не подключал. Включается очень редко (раз в пару-тройку месяцев) посмотреть скачаное кино в хорошем качестве.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да нафиг он нужен. С 2009 не смотрю телевизор и не напрягает совсем. Точнее само устройство есть, но ни кабельного, ни тарелки специально не подключал. Включается очень редко (раз в пару-тройку месяцев) посмотреть скачаное кино в хорошем качестве.

Офф,да простит нас ТС.

Для фона. Я очень люблю музыку, поэтому показывает в фоне практически только музыкальные каналы или ютуб, иногда дискавери, хотя там в последнее время все меньше стоящих передач. Ну и по тв1000 целыми днями показывают хорошие фильмы, без рекламы, иногда смотрю.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прочитав все з початку будівництва, вражає. Автору натхнення та можливостей.

Я весной ремонт починаю, буду звертатися за порадами.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Прийшла весна, а з нею і робота.

 

Перше, що хочеться розповісти, що з отворів у плитах витекло багато відер води, добре, що все ж таки їх зробили.

 

Погода прекрасна - продовжили кладку. Підготували перемички:

picture.php?albumid=7081&pictureid=86550

 

Змонтували перемички і обклали трохи:

picture.php?albumid=7081&pictureid=86551

З перемичками зовсім інший вигляд :)

 

Готові до заливки армстрічки і укладки балок перекриття:

picture.php?albumid=7081&pictureid=86552

 

На середню стіну з цегли не бачу сенсу робити армстрічку.

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підкажіть, у квартирі треба сверлити плити перекриття? Дом тільки здається , зиму простояв під кришею. Сусід каже, що може бути вода
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Почему?.......

 

Цегла в рази міцніша ГБ. Думав під переостанній ряд цегли дати арматуру 8мм в шов і все

 

Добавлено через 51 секунду

Підкажіть, у квартирі треба сверлити плити перекриття? Дом тільки здається , зиму простояв під кришею. Сусід каже, що може бути вода

 

Все залежить як швидко перекрили Ваші плити... Та й воно по самим плитам видно, мокро чи ні. І щоб 100% переконатись - зробіть пару отворів і побачите чи є там вода

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цегла в рази міцніша ГБ. Думав під переостанній ряд цегли дати арматуру 8мм в шов і все

 

У меня в доме нет ни одного армапояса... стены керамика.

плиты 9 м длинной

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цегла в рази міцніша ГБ. Думав під переостанній ряд цегли дати арматуру 8мм в шов і все

 

Добавлено через 51 секунду

 

 

Все залежить як швидко перекрили Ваші плити... Та й воно по самим плитам видно, мокро чи ні. І щоб 100% переконатись - зробіть пару отворів і побачите чи є там вода

 

Дякую, на вихідних поїду зроблю

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цегла в рази міцніша ГБ. Думав під переостанній ряд цегли дати арматуру 8мм в шов і все

Кирпич конечно прочнее, тут сложно спорить.

У вас армопояса нет по проекту, или вы хотите сэкономить?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кирпич конечно прочнее, тут сложно спорить.

У вас армопояса нет по проекту, или вы хотите сэкономить?

 

Звісно, в ідеали там армпояс потрібен.

Але чи це нагабато міцнішим зробить конструкцію?

Як на мене - економія в часі і ресурсах

 

Можна піти від зворотнього - що може бути не так? Тріщини в стіні в одну цеглу з арматурою в кладці при цементі М500 ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як на мене - економія в часі і ресурсах

Сэкономить - это хорошо знакомое желание мне и многим застройщикам. :)

Но я считаю, что армопояс это не то, на чем стоит экономить.

И какая тут экономия? Пол-куба бетона, десяток досок, 50 метров арматуры и пачка гвоздей?

 

Можна піти від зворотнього - що може бути не так? Тріщини в стіні в одну цеглу з арматурою в кладці при цементі М500 ?

С кирпичной стеной ничего не случится. Слабое место - стык кирпичной стены и газобетона, поэтому будет лучше связать периметр и внутреннюю стену армопоясом. Ты ведь планируешь делать армопояс по периметру по стене из газобетона?

Без армопояса стены конечно не упадут, но он придаст дополнительную прочность всей конструкции, что как минимум позволит избежать лишних трещин по отделке.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ты ведь планируешь делать армопояс по периметру по стене из газобетона?

 

Ні, лише під балки. Так само робили і на батьківській - проблем ніяких.

Уже під дах буде кільце по всім стінах (гб + цегла)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сэкономить - это хорошо знакомое желание мне и многим застройщикам. :)

Но я считаю, что армопояс это не то, на чем стоит экономить.

И какая тут экономия? Пол-куба бетона, десяток досок, 50 метров арматуры и пачка гвоздей?

 

 

С кирпичной стеной ничего не случится. Слабое место - стык кирпичной стены и газобетона, поэтому будет лучше связать периметр и внутреннюю стену армопоясом. Ты ведь планируешь делать армопояс по периметру по стене из газобетона?

Без армопояса стены конечно не упадут, но он придаст дополнительную прочность всей конструкции, что как минимум позволит избежать лишних трещин по отделке.

 

Ваня, роби армопояс. blacktigra правильно сказав без нього з великою імовірністю отримаєш вічну дихаючу тріщину в куті. Якщо не хочеш все лити то не докладай тричотири цеглини в висоту на відстань хоча би метр-два від стіни. Потім завернеш армопоясом на стіну . Так буде стояти без проблем.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Армопояс зв'язаний з перестінками з цеглами, чи потрібно по внутр.кутах стиків газоблоку.і цегли давати кутник під штукатурку?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні, лише під балки. Так само робили і на батьківській - проблем ніяких.

Уже під дах буде кільце по всім стінах (гб + цегла)

 

А, я кажется въехал. Балки перекрытия лежат ниже армопояса?

А совместить не получится, чтобы не лить лишний бетон?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Суміщення - це найпрактичніший варіант, тоді перекриття жостко з'єднано з дахом. Але тоді або зависока стеля виходить, або підшивка буде прямо над вікном, що, можливо, дуже добре влітку, але мені такий вигляд дуже не подобається.

 

Над балками перекриття у мене ще 60см. Під балки перекриття потрібно 0.64м3 бетону - думаю за день зал'ємо

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З минулого року залишилась незалита плита перекриття сходової клітини:

picture.php?albumid=7081&pictureid=86615

 

Півтора куба бетону, 6 годин, 2 людини і готово.

Головне підготовка:

picture.php?albumid=7081&pictureid=86616

 

Також залили армстрічки під балки:

picture.php?albumid=7081&pictureid=86617

 

Тепер шукаю самі балки по адекватній ціні. Поки що знайшов 2400/2600 (4.5м / 6м) мінімум...

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З минулого року залишилась незалита плита перекриття сходової клітини:

picture.php?albumid=7081&pictureid=86615

 

 

а вы монолитную плюшку никак не анкерили с плитами ?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тепер шукаю самі балки по адекватній ціні. Поки що знайшов 2400/2600 (4.5м / 6м) мінімум...

 

Хто шукає, той знайдє:beer:

это цена моих балок в августе 2015года в нашем регионе.

10,03,2017 спрашивал за доску 25х120х4500мм минимум 3200грн/м3

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хто шукає, той знайдє:beer:

это цена моих балок в августе 2015года в нашем регионе.

10,03,2017 спрашивал за доску 25х120х4500мм минимум 3200грн/м3

 

Все йде до того, що в моєму районі 3000-3500грн/м3 (3500 - це взагалі через зализницю 100м до пилорами, можна було б пішки перенести :) )

А от на Житомирщині можна знайти по нормальній ціни з доставкою. Ще шукаю.

 

Добавлено через 2 минуты

а вы монолитную плюшку никак не анкерили с плитами ?

 

Є чотири з"єднання плити:

picture.php?albumid=7081&pictureid=86624

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я б додав ще...

 

Це всі можливі найбільш логічні варіанти, а саме до випусків арматури з армпоясу і до петель плит. Просто робити отвори в плитах не бачу сенсу.

Та й вже все залито.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...