Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Власна оселя

S1LENCE

Рекомендовані повідомлення

Т.е. не заморачиваться с убиранием профиля и необходимостью заглаживать место где он был, а просто установить маяки и их там же "похороить".

Наверное менее геморный вариант, но по дому может набежать какая не какая но сумма, которую можно потратить с толком, а не закапывать:)

 

Нет то ли я вас не так понля то ли вы меня,

я имел в виду то что купить маяков кратно динне помещения можно, но не вижу смысла.

Я покупал максимальные 3 метра и подрезал ( у меня правда длинна помещения была 8 метров).

 

Маяки вынимать обязательно, сразу же(плавающие маяки), иначе холодные швы.

 

Т.е. я скользил 3 метровыми до конца потом часть вынял, а часть подрезал чтобы выйти из помещения.

 

Маяки обязательно вымыть, я не сделал в итоге маяки не пригодны для повторного использования.

Ну и в целом если не аккуратно работать, то можно погнуть.

 

Новыми проще и приятнее работать, одним словом.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Варіант цікавий.

Якщо я вірно зрозумів, розмір УДшки бажано брати кратним розмірам кімнати та правила, яке буде використовуватись. Після затяжки частини підлоги УДшки знімаються (перетягуються) на накступні маяки з катанки, а в кінці кімнати зовсім забираються.

 

Добавлено через 14 минут

-electron-,

Якщо не складно, поділіться будьласка, досвідом кладки блоків 2NF, як я зрозумів застосовували ланцюговий метод укладки. Чи є нюанси? Чи використовували якісь засоби для запобігання мостиків холоду через шви?

Думаю топікстартер вибачить за офтоп.

УДшки я взяв 3 метрові, просто їх зміг на будівництво в авто завезти. Понад 80 квадратів залив трьома УДшками, розрізаними навпіл. Там була ще одна кімната 5*4 в якій я ставив 4 шматка. Але до заливці кімнати до неї тачка зїхала з помосту і погнула профіль. Тому і вийшло не 2, а 3 штуки.

Кратним до правила не розмір УДшки, а відстань між ними. Довгі краще не використовувати. Спочатку все класно, але при відстані між ними 1,6-1,7 метри і довжині 1,5 метри, то дійшовши до стіни і виймаючи крайню треба добряче покорячитись. Щоб і загладити розчином пустоту і не наступити на заглажену стяжку.

Загалом я лив сам за день кімнату робив. Товщина 10+ см. Не хотів шукати трамбовку, для протрамбування підсипки в 2-5 см. Тому замість 5-8 см маю такий шар. Основа була втрамбована одразу після заливки фундаменту.

-electron-,

Якщо не складно, поділіться будьласка, досвідом кладки блоків 2NF, як я зрозумів застосовували ланцюговий метод укладки. Чи є нюанси? Чи використовували якісь засоби для запобігання мостиків холоду через шви?

В принципі все залежить від бригади. Мої слава Богу хоч більш менш рівно виклали. Про затирку швів я пробував заікнутись, потім махнув рукою. А такими словами як мостик холоду я навіть не переобтяжував їхні світлі румунські голови. :lol:

В принципі можна розчин класти не суцільним шаром, а в вертикальних швах класти полосками, одна з одного боку цегли інша з іншого. Але от знайти того хто таке зробить.....

І ще одне коли я бачив як відрами висипали розчин на стіну, то розумію, що вертикальні шви то мізер.

Тому утеплення наше все. Я от думаю 10 чи 15 см взяти. Підшивку заклав на 10 см, під нею утеплив також 10.

 

Добавлено через 3 минуты

Т.е. не заморачиваться с убиранием профиля и необходимостью заглаживать место где он был, а просто установить маяки и их там же "похороить".

Наверное менее геморный вариант, но по дому может набежать какая не какая но сумма, которую можно потратить с толком, а не закапывать:)

Я б не радив. Розчин ж робиться густий і під профіль не залазить. І будете мати в тому місці прослаблену стяжку. Тим більше вийняти і заробити не так вже і складно.

Зберегти

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тим більше вийняти і заробити не так вже і складно.

Зберегти

 

И еще нюанс который я для себя понял, нет смысл выглаживать в ноль, можно оставлять наплывы полосы ребра .и.т.д

Все равно на след день идет подрезка правилом, вот после нее идеально гладкая поверхность выходит.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У себя черновые полы заливал сначала со щебнем, не доходяя 1-2 см до верха маяка, а сверху раствором

В мене не було піску. А купувати не хотів. Перетворювати ділянку на склад матеріалів не хочу. Я збудував будинок засравши тільки підїзд до гаража. А от коли прийшли штукатури, то поки мене не було засрали збоку не кисло.

ПІдлогу в гаражі так і буду лити. Знизу піщаногравійна, зверху пісок і в нуль.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На великому будівництві будівельники кидали трубу 20-ку для маяків. на питання "чому трубу ? " відповіли що більше ребро жорскості, ніж у арматури чи профілю-меньша похибка....:)
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На великому будівництві будівельники кидали трубу 20-ку для маяків. на питання "чому трубу ? " відповіли що більше ребро жорскості, ніж у арматури чи профілю-меньша похибка....:)

 

 

Василий мастерок тоже писал что когда то ее использовал, но почему то же они от нее отказались... Круглую трубу на болты не поставишь.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На великому будівництві будівельники кидали трубу 20-ку для маяків. на питання "чому трубу ? " відповіли що більше ребро жорскості, ніж у арматури чи профілю-меньша похибка....:)

за умови що труба рівна. Я бачив труби на базах вигнуті. При погрузці взяли не як має бути по середжині і скраю 4 стропами, а тільки серединку, краном підняли і так при погрузках-перегрузках пару раз, от вся пачка вигнулась. Кутник 60ка навіть на довжині 3 метри було з далеку видно що кривий, добре що в мене різався на шматки максимум до 1.8 метри.

Зберегти

Зберегти

Зберегти

 

Добавлено через 6 минут

Василий мастерок тоже писал что когда то ее использовал, но почему то же они от нее отказались... Круглую трубу на болты не поставишь.

На ляпухи розчину поставиться.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тогда не получиться бесшовной(цельной) стяжки

 

І в чому буде проблема? :)

Штукатурять теж по ляпухам - проблем ніяких

Це вже настільки тонкості, що якщо за таке хвилюватись, то багато здоров"я потрібно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І в чому буде проблема? :)

Штукатурять теж по ляпухам - проблем ніяких

Це вже настільки тонкості, що якщо за таке хвилюватись, то багато здоров"я потрібно

 

Из тех фото что я видел на форуме, народ делает не просто ляпухи.

а чуть ли не сплошной слой под маяки.

 

Под штукатурку , ИМХО, требования не такие жесткие по прочности чем для стяжки.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

под "черновуху" ИМХО перебор трубы, болты... "миллиметр" ловить...

 

арматуру, как Иван, - самое оно...

 

по безнадеге можно и брусочек деревянный ляпнуть :)

 

По "ляпухам" есть одно народное средство: в обычный раствор добавляют сатенгипса или чуть-чуть алебастра...что-бы схватывалось быстрее и не ждять пока высохнет...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

под "черновуху" ИМХО перебор трубы, болты... "миллиметр" ловить...

 

арматуру, как Иван, - самое оно...

 

по безнадеге можно и брусочек деревянный ляпнуть :)

 

По "ляпухам" есть одно народное средство: в обычный раствор добавляют сатенгипса или чуть-чуть алебастра...что-бы схватывалось быстрее и не ждять пока высохнет...

Підтримаю. Єдине що в мене це була проба пера. ;) Якось не то на чистовій пробувати. :lol: А так вже знаю на що звертати увагу, які є практичні, а не теоретичні моменти. Тепер можна і підлогу в гаражі залити, а там дивитись чи самому лити в будинку, чи запрошувати кого.

 

Зберегти

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене не було піску. А купувати не хотів. Перетворювати ділянку на склад матеріалів не хочу. Я збудував будинок засравши тільки підїзд до гаража. А от коли прийшли штукатури, то поки мене не було засрали збоку не кисло.

ПІдлогу в гаражі так і буду лити. Знизу піщаногравійна, зверху пісок і в нуль.

Немного не понял - как можно только из цемента и щебня, без песка, замесить бетон?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Немного не понял - как можно только из цемента и щебня, без песка, замесить бетон?

Я ж писав не щебінь, а гравій. ;)

В нас ніхто не каже піщаногравійна суміш. Кажуть скорочено гравій. А чистий гравій називають митим. Це тому що митого дуже мало використовують, тому і така плутанина. Піщаногравійну черпають прямо з русел річок.

В піщаногравійній вже є пісок. Я купив таку де дуже багато піску і мало дрібного гравію.

Саме тому і вийшло, що в мене не було окремо піску.:rolleyes:

Брати щебінь на чорнову це закруто. Камаз суміші 1700 грн, камаз щебню 4000, камаз піску 2000. Тобто я за ціну 1 камазу щебня візьму камаз суміші, цементу, та ще й на пластифікатор залишиться, а там треба ще пісок докупити, щоб на суміш вийти.

Зберегти

Зберегти

Зберегти

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стін ще немає, зате електрика є :)

picture.php?albumid=7081&pictureid=83568

 

Сподіваюсь через рік ЯРП11М-311-32УХЛ3 стане Hager Golf VF312TD.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як правильніше ставити панелі, розмір 1.2 м на 4,4м. Опирання тільки на перемички чи можна і на поздовжню стіну поставити на 5-10см. ?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як правильніше ставити панелі, розмір 1.2 м на 4,4м. Опирання тільки на перемички чи можна і на поздовжню стіну поставити на 5-10см. ?

 

Вам потрібно було брати 1.5+1.5+1.2м і по 10см залити бетоном між панелями

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

зате електрика є

 

Вам би чимось його від дощу захистити....Чи це мобільна підстанція...

розетки не вуличні....

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вам би чимось його від дощу захистити....Чи це мобільна підстанція...

розетки не вуличні....

 

Так, звісно :)

Якщо довго не використовується, то відключається автоматом в гаражі + закритий поліетиленовим пакетом.

Також справа видно ручку-рубильник, який вмикає розетки

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як правильніше ставити панелі, розмір 1.2 м на 4,4м. Опирання тільки на перемички чи можна і на поздовжню стіну поставити на 5-10см. ?
Вам стільки людей написали,що не можна,а ви дальше за своє.Плити армовані тільки з однієї сторони,тому за правилами їх ставиться тільки на дві сторони.Поставите ще на третю,вона вам може тріснути.Якщо у вас вже куплені такого розміру.Ставте 3 по 1.2,а прольот заливайте самі,або так як в попередньому повідомленні написали "Вам потрібно було брати 1.5+1.5+1.2м і по 10см залити бетоном між панелями"
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Панелі не купив, буду ставити 3шт Шир.1,2 м. Довжиною 4,5м. До стіни і залию 2 полоски по 10 см. Так як ширина кімнати 3,8 м. В іншу сторону не вийде, вікно нище стелі 10 см. (Надто тонка перемичка вийде).
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вікно нище стелі 10 см. (Надто тонка перемичка вийде).

 

10см -это уже чистый размер, см учетом отделки?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Панелі не купив, буду ставити 3шт Шир.1,2 м. Довжиною 4,5м. До стіни і залию 2 полоски по 10 см. Так як ширина кімнати 3,8 м. В іншу сторону не вийде, вікно нище стелі 10 см. (Надто тонка перемичка вийде).

Щось в мене лижі по асфальту не їдуть. Можете намалювати як у вас вийшла перемичка товщиною 10 см?

От намалював, у вас щось подібне?

1897557542_.jpg.10aa412114fce068455c0b9efc878868.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Панелі не купив, буду ставити 3шт Шир.1,2 м. Довжиною 4,5м. До стіни і залию 2 полоски по 10 см. Так як ширина кімнати 3,8 м. В іншу сторону не вийде, вікно нище стелі 10 см. (Надто тонка перемичка вийде).

 

Киньте фотографію,щоб всім стало зрозуміло!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ще краще створіть свою тему і описуйте всі проблеми і пропозиції. Так буде набагато ефективніше

 

Добавлено через 1 час 15 минут

Вчора прийняли газоблок :Yahoo!:

picture.php?albumid=7081&pictureid=83648

 

За 2 дні важко знайти те, що потрібно, але якось чудом завезли. Щось заводи працюють не дуже.

 

На роботі все добре, отже можна йти у відпустку і класти стіни...

  • Лайк 11
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...