Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Піддаю нещадній критиці мій проект HKM13

HumanKM

Рекомендовані повідомлення

HKM13

 

довго розробляв і як не дивно з 13 разу отримав щось схоже на те що хотів

ітак - попорядку

 

www.alfaplan.com.ua/catalog/item_3564/?action=apply_filter#mirror

z191A.jpg

 

цей проект надихнув мене, саме від нього я виходив переробляючи під власні потреби та можливості

 

ось зображення мого будинку

picture.php?albumid=7011&pictureid=81865

picture.php?albumid=7011&pictureid=81866

picture.php?albumid=7011&pictureid=81867

picture.php?albumid=7011&pictureid=81868

picture.php?albumid=7011&pictureid=81869

 

Добавлено через 4 минуты

тепер про все попорядку

 

1. Підвал

Справа гараж - він має бути великий, потрібно вміщети багато техніки

Зліва - територія яка буде розбита на погріб, котельню....

picture.php?albumid=7011&pictureid=81870

 

2. Перший поверх

Ну тут здається все зрозуміло.

Сходи обираємо повноцінні - ніяких забіжних, ніяких коротких чи високих

picture.php?albumid=7011&pictureid=81871

 

3. Другий поверх

picture.php?albumid=7011&pictureid=81872

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. В подвале нет выхода с лестницы в отдельную.

2. Двери в туалет и душевую лучше открыть внутрь. Иначе будет бить тех, кто снаружи

3. Гараж в доме уже обсуждали. Гараж в подвале вообще ужас. Представь: зима снег, машина залеплена снегом. Сколько будет водяной каши! А в подвале вентиляция плохая. Здравствуй плесень!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. В подвале нет выхода с лестницы в отдельную.

2. Двери в туалет и душевую лучше открыть внутрь. Иначе будет бить тех, кто снаружи

3. Гараж в доме уже обсуждали. Гараж в подвале вообще ужас. Представь: зима снег, машина залеплена снегом. Сколько будет водяной каши! А в подвале вентиляция плохая. Здравствуй плесень!

 

1. Буде - немалював бо недовизначився

2. Двері в маленьких кімнатах відкриваються назовні - якщо комусь стане погано і людина втратить свідомість, Ви не зможете відчинити двері всередину. Це є загальна норма.

3. Гараж в підвалі - це ідеальна річ. У мене подібний будинок у батьків та брата. В них такого плану підвали з гаражами. Плєсєні нема, підвали дуууже сухі. В гаражі посередині лівньовка стоїть. Я можу її навіть в каналізацію вивести.

Вентиляція чому погана? Витяжні канали йдуть аж на висоту конька. Тягне як сумашедше. Приточка - непроблема.

 

Тож дякую за критику - та не переконали.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У вас кут стін першого та другого поверсів буде "висіти" на стелі гаража. Як ви це плануєте зробити?

user5702_pic81870_1459796190.jpg.ee79d702685849c1f5dc20e51f357e8a.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У вас кут стін першого та другого поверсів буде "висіти" на стелі гаража. Як ви це плануєте зробити?

 

підвал перекриється панелями

стіни з ГБ

1 пов теж перекрию панелями, основне навантаження йтиме на капітальні стіни зліва та справа, якщо дивитися на картинку

 

Добавлено через 37 секунд

Входную лестницу нужно делать цельную, в четверть круга.

 

так і планується

просто в програмі такої немає щоб намалювати

 

Добавлено через 1 минуту

У вас кут стін першого та другого поверсів буде "висіти" на стелі гаража. Як ви це плануєте зробити?

 

якщо це неправильно і обгрунтовується, готовий врізати підвал під стіну

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо це неправильно і обгрунтовується, готовий врізати підвал під стіну
Я не конструктор і не зможу обгрунтувати, просто я б собі такого не робив. Чисто інтуїтивно.

Крім того цей кут буде промерзати і його прийдеться утеплювати.

 

А у всьому іншому - дуже симпатично.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не конструктор і не зможу обгрунтувати, просто я б собі такого не робив. Чисто інтуїтивно.

Крім того цей кут буде промерзати і його прийдеться утеплювати.

 

А у всьому іншому - дуже симпатично.

 

промерзання не лякає, планується утеплення 10 см стелі підвалу (підвал холодний, опалення тіки в котельні)

Технічну сторону цього питання обов"язково вивчу

Так зробити хотів щоб збільшити площу гаражу.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

)) основа проекту - цікава, реалізація автором - суцільний "несмак", відсутність відчуття "файного" ))). Ті вікна, наче амбразури, що міг би закрити собою Матросов. Будівля в цілому виглядає наче "я ее сліпіла із того, чтьо біло".

Я б таке не говорив автору, але він запропонував сам жортску критику =)), тому - як є.

Образно кажучи, це твореніє, можна лишень порівняти із картиною екс.генпрокуора Пшонки, в образі Цезаря )) чи кого там ))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

)) основа проекту - цікава, реалізація автором - суцільний "несмак", відсутність відчуття "файного" ))). Ті вікна, наче амбразури, що міг би закрити собою Матросов. Будівля в цілому виглядає наче "я ее сліпіла із того, чтьо біло".

Я б таке не говорив автору, але він запропонував сам жортску критику =)), тому - як є.

Образно кажучи, це твореніє, можна лишень порівняти із картиною екс.генпрокуора Пшонки, в образі Цезаря )) чи кого там ))

 

картинка умовна

я не можу в цій програмі поставити красиві вікна і намалювати виділку з цегли іншого колору і тд і тп

 

Розмір і форма вікон буде корегуватися

фасад будинку матиме виділення навколо вікон та на кутах

 

У цьому році буде робитися вихід на 0

тому важливо знати розмір та загальну характеристику будинку, а дизайн, розмір, колір вікон та виділки буде робитися потім - вірніш воно все вже задумане, але я його не намалюю.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я Вам рекомендую не займатися не своєю справою. Бачу, що Ви не архітектор, але це не дуже погано, погано те, що Ви ще ї не конструктор. Якщо Вам не шкода своїх грошей(а може не своїх???), то можете продовжувати свої екзерсіси ї далі.:)

картинка умовна

я не можу в цій програмі поставити красиві вікна і намалювати виділку з цегли іншого колору і тд і тп

 

Розмір і форма вікон буде корегуватися

фасад будинку матиме виділення навколо вікон та на кутах

 

У цьому році буде робитися вихід на 0

тому важливо знати розмір та загальну характеристику будинку, а дизайн, розмір, колір вікон та виділки буде робитися потім - вірніш воно все вже задумане, але я його не намалюю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я Вам рекомендую не займатися не своєю справою. Бачу, що Ви не архітектор, але це не дуже погано, погано те, що Ви ще ї не конструктор. Якщо Вам не шкода своїх грошей(а може не своїх???), то можете продовжувати свої екзерсіси ї далі.:)

 

так я не архітектор і не конструктор, я за фахом звязківець

але хочу будинок і як 80% нашого населення я будуюся за останні кошти і своїми руками

робимо ми це не вперше, тому добре розумію на що йду

згоден що це не вірно, лікар має лікувати а не картоплю садити, але маємо те шо маємо. Або таким шляхом, або ніяк. Будувати чужим розумом та руками незможу фінансово.

Для того й ночую на форумі, багато читаю в тч дбн. І викладаю тут, щоб фахівці могли мені вказати на мої помилки та недоліки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В тому ї справа. Будувати СВОЇМИ РУКАМИ можливо тільки у випадку ГРАМОТНОГО ПРОЕКТУ. О це і є ЕКОНОМІЯ ФІНАНСІВ.:)

так я не архітектор і не конструктор, я за фахом звязківець

але хочу будинок і як 80% нашого населення я будуюся за останні кошти і своїми руками

робимо ми це не вперше, тому добре розумію на що йду

згоден що це не вірно, лікар має лікувати а не картоплю садити, але маємо те шо маємо. Або таким шляхом, або ніяк. Будувати чужим розумом та руками незможу фінансово.

Для того й ночую на форумі, багато читаю в тч дбн. І викладаю тут, щоб фахівці могли мені вказати на мої помилки та недоліки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я будуюся за останні кошти і своїми руками
Тоді цокольний поверх з гаражем - не є оптимальний варіант.

Він вийде по вартості як два інших поверхи.

Сучасне авто прекрасно собі почувається на вулиці навіть взимку (якщо вже так його шкода, можна зробити навіс - це буде дешевше).

 

Сам будинок доволі великий. Будинок з трьома спальнями можна зробити в один поверх площею 72-88 кв.м - це буде майже вдвічі дешевше.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Автор проекту неначе навмисне спрямував скати покрівлі на голови господарям. Взимку будете щодня радіти, що нікому на голову не впав сніг або льодяники.

Проект - вчорашній день, як архітектури, так і ергономіки.

Навіщо Вам ступені, та ще й такі високі з двох боків? Це величезні додаткові витрати. А в результаті - не будинок на природі, а квартира на першому поверсі багатоповерхівки. Ні те, ні се.

Навіщо такий високий цокіль? Навіщо 2 поверхи на 15-ти сотках? На форумі вже сотні раз обговорювали ці теми.

Дешевше збудувати господарчий будиночок, ніж такий цокіль. Тому що цокіль вимагає додаткових витрат на боротьбу з вологістю і є проводом для сирості та холоду у будинок.

Решту навіть коментувати не варто.

Зверніть Вашу увагу на проекти від Муратора, Z500, Архон, Архетон...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

цоколь має таку висоту - щоб отримати нормальний спуск в гараж для авто, тому він такий високий, якщо його опустити, то будинок буде хтозна де від забору.

Ділянка 10с, але біда в тому що вона має фасадну частину лише 20м. Тому мені складно розмістити одноповерховий будинок, по 2м від забору, плюс проїзд на задній двір має буть.

про смаки не спорять - мені подобається будинок такого плану.

Крім того такий стиль буде органічно вписуватися в те що збудовано і будується поруч.

підвал виходить дешевше ніж будувати окремий гараж/сарай які до того ж займуть велику площу.

Гараж має буть великий - 2 авто, причіп, моторний човен на причіпі - це програма мінімум.

ще й передбачається наві на в"їзді в гараж, і там вільно стає ще одне авто.

Сніг та сосульки нам не падатимуть, для цього є водосток та снігоупори. Повторюся - маю два такі будинки - подібні (брата і батьків) ніколи сніг не бадав, ніколи в підвалах небуло сирості, плєсєні, грибів..., навіть навпаки, підвали аж занадто сухі. Можливо це з-за того що в нас дуже далеко грунтові води - незнаю, але це факт.

 

Добавлено через 1 минуту

сходи мають висоту одного маршу - 1,5м

про їх розміри і кількість я ще думаю, це діло в процесі

подобаються чвертка кола, але потім будуть складнощі з облицюванням

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ділянка 10с, але біда в тому що вона має фасадну частину лише 20м.

Дуже зручна конфігурація. Маю так само 20 м по фасаду. Спереду навіс на 4 авто та ХБ + санітарні споруди.

Далі будинок з площею забудови 260м2, за ним газони, водойма, квіти.

 

Вам не потрібна критика, тим більше "нещадна". Вам потрбен будинок "як у всіх". Ви вже все вирішили для себе і готові повторювати чужі помилки знову і знову. Не зважайте ні на які поради, не шукайте кращого. Робіть "як у брата".

Успіхів!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дуже зручна конфігурація. Маю так само 20 м по фасаду. Спереду навіс на 4 авто та ХБ + санітарні споруди.

Далі будинок з площею забудови 260м2, за ним газони, водойма, квіти.

 

Вам не потрібна критика, тим більше "нещадна". Вам потрбен будинок "як у всіх". Ви вже все вирішили для себе і готові повторювати чужі помилки знову і знову. Не зважайте ні на які поради, не шукайте кращого. Робіть "як у брата".

Успіхів!

 

можливо Ви й праві в чомусь

моя родина експлуатує будинки з підвалами і мені це наскільки подобається, Ви навіть не уявляєте. Я маю потребу в великому гаражі та підсобному приміщенні. Підвал мені вийде значно дешевше ніж будівництво такої споруди у дворі окремо від будинку. і зекономить площу ділянки.

Ну а критика умовна - от на початку гілки питання цікаве і розумне людина поставила, я займуся цим. А те що відмовляють від підвала - я пояснюю чому не хочу відмовлятися, та всі переконані в тому що він то буде сирий, то ще щось... Але чому ніхто не вірить мені? незнаю

 

тому підвал залишається - і це я не обговорюватиму.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зменшити кімнату справа на першому поверсі і збільшити тамбур,або збільшити за рахунок коридору.Дуже незручно коли сім"я заходить до дому.

І сходи в будинок якщо зробити суцільні півколом?!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зменшити кімнату справа на першому поверсі і збільшити тамбур,або збільшити за рахунок коридору.Дуже незручно коли сім"я заходить до дому.

І сходи в будинок якщо зробити суцільні півколом?!

 

дякую

приймаю до уваги

обдумаю Вашу пропозицію як першу так і другу

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...