Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Переделать проект с одноэтажного в двухэтажный с подвалом

vovapk

Рекомендовані повідомлення

Всем доброго времени суток!

Нашел проект одноэтажного дома, который очень понравился, но у меня точно будет подвал и хочу второй этаж на часть дома.

Проэкт с плоской крышей.

z500.com.ua/projekt/zx100.html

Гараж и зал с кухней трогать не хотим, нужно вместо одной комнаты сделать лестницу в подвал и на второй этаж, а в других комнатах немного подвигать стены. Второй этаж сделать над жилой зоной первого этажа с одним санузлом и двумя комнатами.

Вопрос: нужно ли делать проэкт подвала и заниматься внесением данных изменений в этот проект или целесообразнее делать новый под эти данные.

Может кто посоветует проверенных архитекторов для разработки проекта за адекватную цену?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нашел проект одноэтажного дома, который очень понравился, но у меня точно будет подвал и хочу второй этаж на часть дома.

Пока вы только увидели картинку, а не проект, чтобы его "переделать" )), его нужно сделать заново по вашим пожеланиям.

То что вы описываете, можно понять, будто этот проект уже куплен вами у z500, но те изменения которые вы хотите внести, по факту аннулируют потребность

в покупке, поэтому проект нужно делать с нуля, как и писал выше

Отпишусь в личке

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всем доброго времени суток!

Нашел проект одноэтажного дома, который очень понравился, но у меня точно будет подвал и хочу второй этаж на часть дома.

Проэкт с плоской крышей.

z500.com.ua/projekt/zx100.html

Гараж и зал с кухней трогать не хотим, нужно вместо одной комнаты сделать лестницу в подвал и на второй этаж, а в других комнатах немного подвигать стены. Второй этаж сделать над жилой зоной первого этажа с одним санузлом и двумя комнатами.

Вопрос: нужно ли делать проэкт подвала и заниматься внесением данных изменений в этот проект или целесообразнее делать новый под эти данные.

Может кто посоветует проверенных архитекторов для разработки проекта за адекватную цену?

Однозначно нужно делать индивидуальный проект, исходя из этих эскизов. Создайте тендер, Вам сами напишут проектировщики, свои цены и условия работы, выберите лучшего по примерам работ и оптимального по цене.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В процессе проектирования своего дома, тоже носилась с идеей перголы, связанной с домом. Но, конструктивного решения для такой заморочки я не нашла. В резульате, решила не рисковать.

Мне интересно, как автор проекта будет реализовывать такую перголу на практике.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

рекомендував би вам подумати над тим чи варто робити плоску крівлю

з нашим кліматом - не найкращий варіант

я ще не бачив великих відкритих лоджій, балконів, пласких дахів, які б за досить невеликий проміжок часу не викликали б проблем

Тіки на одній вулиці, біля моїх батьків, три будинки з великими балконами та терасами на 2 поверсі. Вже всі засклилися, набридло боротися з затіканням вологи.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

но у меня точно будет подвал и хочу второй этаж на часть дома.

Проэкт с плоской крышей.

 

гляньте цю гілочку www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=189364

 

тут з плоскою кришею,з подвалом.....та й проект файний

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

рекомендував би вам подумати над тим чи варто робити плоску крівлю

з нашим кліматом - не найкращий варіант

я ще не бачив великих відкритих лоджій, балконів, пласких дахів, які б за досить невеликий проміжок часу не викликали б проблем

Тіки на одній вулиці, біля моїх батьків, три будинки з великими балконами та терасами на 2 поверсі. Вже всі засклилися, набридло боротися з затіканням вологи.

таке відчуття, що ми наче повернулись в совдепію і покрівлю плоску робимо з толю, чи руберойду того радянського....90 % сучасних будівель, житлових, адміністративних, офісних, то все переважно з плоскою покрівлею. Виходячи з того, я щось не бачив, що вони переробляють з часом покрівлю на скатну.... Нема проблем, коли любий вид покрівлі роблять за технологією, а якщо її немає, то протікає дах і плоский і скатний.

Проект, що сподобався автору, цілком реальний і допрацювання потребує не концепція загальна, а лишень локалізація під наші будівельні реалії

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

таке відчуття, що ми наче повернулись в совдепію і покрівлю плоску робимо з толю, чи руберойду того радянського....90 % сучасних будівель, житлових, адміністративних, офісних, то все переважно з плоскою покрівлею. Виходячи з того, я щось не бачив, що вони переробляють з часом покрівлю на скатну.... Нема проблем, коли любий вид покрівлі роблять за технологією, а якщо її немає, то протікає дах і плоский і скатний.

Проект, що сподобався автору, цілком реальний і допрацювання потребує не концепція загальна, а лишень локалізація під наші будівельні реалії

 

не спорю, реалізувати вдало можна любу ідею, ну чи майже любу

питання в тому щоб отримати результат хороший, адже такий дах є не стандартом, як по матеріалу так і в технічному плані, а не стандарт у нас нажаль рідко роблять вдало. Я маю на увазі майстрів які виконують роботу.

Тому якщо зважуватися на такий дах, то окрім коштів потрібно, як на мене, готуватися самому і постійно контролювати процес. Бо навіть довіритися прорабу/архітектору/будівельнику..., як показує практика, не означає отримати результат.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

рекомендував би вам подумати над тим чи варто робити плоску крівлю

з нашим кліматом - не найкращий варіант

 

это сейчас вообще не проблема

проблема только в подходе людей, которые делают такие кровли из некачественных и недолговечных материалов с использованием неквалифицированных работников.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вопрос: нужно ли делать проэкт подвала и заниматься внесением данных изменений в этот проект или целесообразнее делать новый под эти данные.

Может кто посоветует проверенных архитекторов для разработки проекта за адекватную цену?

Рекомендовали бы делать с нуля. От типового там останется только имя:-)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Я не знаю ваших финансовых возможностей, но дом на 400 кв.м для 4-х это конечно. Главное, чтобы не получилось "как его достроить и как его содержать". Что касается фасадов, то как по мне больше походит на отель, чем жилой дом.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...