Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Чем отмыть бочку на 25 кубов

raveman

Рекомендовані повідомлення

Не уверен что верно выбрал раздел, но более подходящего не нашел.

Прошу совета! Есть бочка на 25 кубов из под дизельного топлива, бочка будет использоваться как резервуар для воды. Как и чем ее отмыт изнутри. Пробовал керхером результат не особо, пена для мойки машин тоже не справилась, что еще можно попробовать для такого обьема... Бочка диаметром 2.5 м, такую в ручную щеткой не помоешь. Может кто-то сталкивался с подобнлй задачей?

Да и вобще на сколько безопасно находится внутри, отравится какой-то гадостью можно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не уверен что верно выбрал раздел, но более подходящего не нашел.

Прошу совета! Есть бочка на 25 кубов из под дизельного топлива, бочка будет использоваться как резервуар для воды. Как и чем ее отмыт изнутри. Пробовал керхером результат не особо, пена для мойки машин тоже не справилась, что еще можно попробовать для такого обьема... Бочка диаметром 2.5 м, такую в ручную щеткой не помоешь. Может кто-то сталкивался с подобнлй задачей?

Да и вобще на сколько безопасно находится внутри, отравится какой-то гадостью можно?

 

хімію я купував якусь нарозлив рік тому 1л 50 грн, відмивав двигун, але її треба було розводити, а то дуже їдка.

 

в Ваому випадку навіть коли знайдете хімію її ж треба буде кудись зливати після миття, а ще й в таких обємах, хіба що в бочки а потім вивозити і в каналізацію.

 

також може це все краще відмивати високим тиском і високою температурою води.

 

а щй Вам треба буде якусь маску щоб туди подавати повітря щоб в бочці недихати тією заразою.

 

бочка якщо діаметром 2,5 довжиною десь 5 метрів, може краще домовитись щоб ту бочку завезти десь де миють автоцистерни.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На одному форумі я вже описував свій маленький практичний досвід. Я мав справу з значно меншими об'ємами, але...

У мене стоїть бак 3-кубовий сталевий. Попередній власник тримав в ньому мазут, солярку для опалення хати (так, були часи). Бак в хорошому стані, тому здавати його на метал було б марнотратством і на додаток вже деякий час стояло питання накопичення дощової та водопровідної води для нагріву перед зрошенням.

Спершу я вибрав залишки нафтопродуктів у металеві ємкості (старі каструлі, миски). Було доволі багато ще й через те, що там була присутня вода від опадів. Густу частину зібрав скребком і все зсередини ретельно протер старим ганчір'ям. Коли спалювали обрізані гілки, старі дошки в кориті, то підливав нафтопродукти у вогонь. Туди само пішло і ганчір'я.

 

Потім зробив густий розчин тертого господарського мила з теплою водою і пройшовся три рази по баку. Зібрану піну також згодом випарив і випалив. Знову протер ганчір'ям і помив водою.

 

Після того для надійності ще розклав вогнище під ним , щоб випалити рештки нафтопродуктів з щілин. Суцільні шви були лише ззовні, а всередині лише прихоплено сваркою. Залишки там були, бо коли дно добре прогрілося, то стало диміти з щілин. Думаю, можна було і паяльною лампою, але я на той момент її не мав.

 

Загалом, була ідея вичистити бак з мінімальним впливом на навколишнє середовище і без використання важкої хімії, яку я взагалі не маю гадки де брати та найважливіше - утилізувати.

 

Бак в якості водонакопичувального вже прослужив 2 сезони і зараз теж використовується.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть бочка на 25 кубов из под дизельного топлива,

Это называется зачистка резервуара

Делают это профильные организации, не советую делать это самому

Вначале надо сделать дегазацию (выхлопными газами можно - шарашите по трубе прямо в резервуар)

Потом хорошенько проветрить - с вентилятором

Потом, если это делает профильная организация, то она эти отходы выбирает и забирает с собой для утилизации

Да и вобще на сколько безопасно находится внутри,

Небезопасно, можно копыта откинуть

 

Если соберетесь все-таки делать сами, напишите, дам телефон нашего инженера, он вас проконсультирует

Если захотите вызывать, он подскажет телефоны

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Небезопасно, можно копыта откинуть

 

Если соберетесь все-таки делать сами, напишите, дам телефон нашего инженера, он вас проконсультирует

Если захотите вызывать, он подскажет телефоны

Вот это и сдерживает, скиньте пожалуйста телефон, попробую узнать цену у профильных организаций.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Напишите мне в личку свой номер, я дам нашему инженеру, он вас наберет

Вы сможете с ним посоветоваться по сути процесса и он же вам даст контакты людей, с которыми мы работаем

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Связался, спасибо. Даже не думал что чтоб зачистить резервуар нужно в очередь становится:) У всех с кем сегодня общался загруженость на месяц вперед.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы еще учтите, что вы частное лицо, конечно компании, с которыми они постоянно работают, в приоритете

По нормам положено на АЗС каждые 2 года делать зачистку, правда мало кто их соблюдает

Ничего, подождите, главное самому в эту грязь не лезть, занятие малоприятное

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...