Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Природня вентеляція кухні, прохід через металочерепицю

Вадік_V

Рекомендовані повідомлення

Дійшла черга до газофікації. Шахтних каналів немає, потрібно кидати трубу. Проектант сказав 150мм не менше... Вирішив робити прохід через металочерепицю. Питання до знатаків.

- Чи можна робити так як я намалював, (труба не пряма а з 2-х частин і з"єднана гофтою).

- Яку трубу кмдати? Якщо на вулицю поставити з нержавійки а в середині пластик і алюмінієва гофра?

- проектант сказав що над металочерепицею можна підняти на 0.5 метра, цього досить для тяги?

- труба 150мм це не забагато?

 

 

Дякую за відповідь!!!

751032592_.thumb.jpg.d3c195556a7f568487bee0c1dd435541.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дійшла черга до газофікації. Шахтних каналів немає, потрібно кидати трубу. Проектант сказав 150мм не менше... Вирішив робити прохід через металочерепицю. Питання до знатаків.

- Чи можна робити так як я намалював, (труба не пряма а з 2-х частин і з"єднана гофтою).

- Яку трубу кмдати? Якщо на вулицю поставити з нержавійки а в середині пластик і алюмінієва гофра?

- проектант сказав що над металочерепицею можна підняти на 0.5 метра, цього досить для тяги?

- труба 150мм це не забагато?

 

 

Дякую за відповідь!!!

 

Лучше так - на проход кровли проходка и на отток труба 160мм, а на приток это или это. :)

 

377405471_.thumb.jpg.30b2ad8cbe42d9a16d21acabd8b73663.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

- Чи можна робити так як я намалював, (труба не пряма а з 2-х частин і з"єднана гофтою).

Можно. Повороты и гофра не лучшее решение.

Что мешает поставить прямую трубу?

- Яку трубу кмдати?

Асбоцементную. Трубу утеплить.

Якщо на вулицю поставити з нержавійки а в середині пластик і алюмінієва гофра?

С нержой и пластиком получите конденсат капающий с вентрешетки на потолке.

- проектант сказав що над металочерепицею можна підняти на 0.5 метра, цього досить для тяги?

1471834246_..jpg.56f56d2f66bfac9f3815c90a1e209ee4.jpg

- труба 150мм це не забагато?

По жизни много, но норма для газовщиков не менее Ф150 мм.

Зимой возможно придется "поджимать"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ауууу..... підскажіть по темі!

 

Ну Вы и балованный !!! Смотрите предыдущее мое сообщение!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лучше так - на проход кровли проходка и на отток труба 160мм, а на приток это или это. :)

 

[ATTACH]498134[/ATTACH]

 

Так, це непоганий варіант але ціна питання майже 7000 грн.... не зовсім мені підходить...

 

Добавлено через 28 минут

 

Асбоцементную. Трубу утеплить.

 

С нержой и пластиком получите конденсат капающий с вентрешетки на потолке.

 

ОК. Прохід труби буде через, якщо вставити пластикову або оцинковану + утеплити... конденсат буде?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ОК. Прохід труби буде через, якщо вставити пластикову або оцинковану + утеплити... конденсат буде?

 

Лучше вот это, так как у Вас есть угол уклона кровли. Конденсата не будет при условии правильной работе вентиляции, что при естественной вентиляции очень сложно добиться (бывает обратная тяга). + затраты на нержавеющую сендвич трубу. Не совсем целесообразно.

 

Пластик нельзя для вентиляции (статика... пыль, грязь от обратной тяги все в дом), пожарные нормы...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо вставити пластикову або оцинковану + утеплити... конденсат буде?

Не факт, шо будэ, но вероятность очень большая.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Якщо хочете і домовитесь із газовиками. То можу запропонувати

www.kamp-eu.com/vodovidvidni-zheloba/category/view/8

У мене багато раз купували для даної затії :)

Тільки одні домовляються із газовиками, інші ставлять на вході трубу 160 а на даху вже вент вихід 110мм...

 

П.С. Колись доречі (до 2012-13р) по нормативам проходила труба 110мм для вентиляції. Тоді гарно продавались вентиляційні грибки 110мм :) і у комплекті із коліном і куском труби із внутрішньої каналізації. Гарно проходили при оформленні документів, і при газифікації села :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо хочете і домовитесь із газовиками. То можу запропонувати

www.kamp-eu.com/vodovidvidni-zheloba/category/view/8

У мене багато раз купували для даної затії :)

Тільки одні домовляються із газовиками, інші ставлять на вході трубу 160 а на даху вже вент вихід 110мм...

 

П.С. Колись доречі (до 2012-13р) по нормативам проходила труба 110мм для вентиляції. Тоді гарно продавались вентиляційні грибки 110мм :) і у комплекті із коліном і куском труби із внутрішньої каналізації. Гарно проходили при оформленні документів, і при газифікації села :)

 

Дякую за пропозицію. Це адекватна ціна. Якби раніше то й би взяв таку штуку... Але я вже купив метрову 150 оцинковку, і прохід утеплю мінватою і обмотаю товстою алюмінієвою фольгою. Замаскую під нержавійку)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...