Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Стены гаража и сауны - пеноблоки vs газоблоки

lasgo13

Рекомендовані повідомлення

Планирую строить гараж и сауну. Дом построил из газоблоков Аерок. Подумал, что на гараже и сауне можно сэкономить и сделать из пеноблоков. Я прав? Есть ли смысл переплачивать за газоблоки? или переплата потом окупиться на чем-то другом?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Планирую строить гараж и сауну. Дом построил из газоблоков Аерок. Подумал, что на гараже и сауне можно сэкономить и сделать из пеноблоков. Я прав? Есть ли смысл переплачивать за газоблоки? или переплата потом окупиться на чем-то другом?
Пеноблок-хлам
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я прав? Есть ли смысл переплачивать за газоблоки? или переплата потом окупиться на чем-то другом?

 

Ні, не праві, то примарна дешевизна. Геометрія автоклавного газобетону істотно краща ніж у пінобетона і відповідно витрати на внутрішнє/зовнішнє оздоблення будуть менші, оскільки штукатурний шар більш тонкий. Міцність автоклавного газобетону перевіряється на виробництві, а пінобетон - то як пощастить. Газобетон - екологічний матеріал, а піноутворювач у пінобетоні може принести деякі сюопризи. Газобетон ви покладете на тонкий шар клею і хоч він і дорожчий, але цементно-пісчаного розчину для пінобетону уйде в рази більше, так що ще дорожче може вийти. Та і по тепловим характеристикам газобетон виграє. Ну десь так.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Газобетон - екологічний матеріал, а піноутворювач у пінобетоні може принести деякі сюопризи.

Які саме сюрпризи? в гаражі я жити не буду, в сауні теж

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Які саме сюрпризи? в гаражі я жити не буду, в сауні теж

 

Для піноутворення в пінобетоні можуть бути використані різні піноутворювачі, від деяких з них банально тхне якоюсь гидотою. Це в автоклавному газобетоні все технологічно, а пінобетон може бути зроблений і в гаражі у якогось місцевого кулібіна.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...