Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Стрічковий фундамент чи УШП?

Mlyki

Рекомендовані повідомлення

Планується дім із газоблоку Д400 10×13м. частково з мансардою, чи можливо залити УШП розміром 9×10м. і звязати з підвалом 4×10м. який має бути 30-40см. заглублений в землю? Грунт глина. Який фундамент для підвалу найбільш підходящий? Я схиляюсь до стін підвалу із річкового каменя.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Глина, подвал, дом частично с мансардой - сделайте обычный ленточный фундамент. ИМХО.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Планується дім із газоблоку Д400 10×13м. частково з мансардою, чи можливо залити УШП розміром 9×10м. і звязати з підвалом 4×10м. який має бути 30-40см. заглублений в землю? Грунт глина. Який фундамент для підвалу найбільш підходящий?

 

ленточный фундамент

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо ленточний фундамент то треба роботи дренаж глубиною більшою від нижньоі точки фундамента на 30см. а це буде 130-150см. Глибока виходить траншея, скільки см. щебню засипати вище дренажноі труби в моєму випадку?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо ленточний фундамент то треба роботи дренаж глубиною більшою від нижньоі точки фундамента на 30см. а це буде 130-150см. Глибока виходить траншея, скільки см. щебню засипати вище дренажноі труби в моєму випадку?

 

Вообще не делайте УШП - делайте обычную ленту, никакой дренаж там не нужен.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дренаж мені потрібно щоб відвести поверхневі води з ділянки, от чи вистачить глубини 50-60см. навколо фундамента чи потрібно заглиблювати на глубину фундамента?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дренаж мені потрібно щоб відвести поверхневі води з ділянки, от чи вистачить глубини 50-60см. навколо фундамента чи потрібно заглиблювати на глубину фундамента?

Який РГВ на вашої ділянці?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 місяці потому...
Планується дім із газоблоку Д400 10×13м. частково з мансардою, чи можливо залити УШП розміром 9×10м. і звязати з підвалом 4×10м. який має бути 30-40см. заглублений в землю? Грунт глина. Який фундамент для підвалу найбільш підходящий? Я схиляюсь до стін підвалу із річкового каменя.

 

Якщо у вас має бути підвал, то як ви зробите там УШП?

Якщо рівень грунтових вод високий, то як на мене краще робити УШП.

В мене по розрахунках (та і по факту), УШП вийшло в кінцевому результаті дешевше, ніж я би зробив стрічковий фундамент глибиною 90 см (глибина промерзання), цоколь 30 см + заливка плити+тепла підлога+утеплення фундаменту.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Яку гідроізоляцію фундамента в плані ціна якість зробити під стіну ( 1 ряд з повнотілої цегли дальше газоблок Д400)?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...