Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Два термостата паралельно

Ivan_G

Рекомендовані повідомлення

Добрий день!

 

А підкажіть можна два термостат підключити паралельно і поставити в різні кімнати, на різних поверхах. Зараз у нас стоїть один Auraton 2020, хочу поставити ще один бездротовий на другому поверсі. Наче там просто контакти треба замикати. Ктел Протерм Ведмідь KLZ.

Який недорогий бездротовий термостат порадите?

Знайшов на аліекспресс китайський POER (з інтернетом) але відгуків мало :( Може хтось ставиви такий?

Дякую.

1328256854_2016-03-0512_18.34(Medium).thumb.jpg.3b2e59c7a0fc708046595e9466d8b3da.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А підкажіть можна два термостат підключити паралельно і поставити в різні кімнати, на різних поверхах.
І як ви собі уявляєте керування цими термостатами котлом? Один дає команду на вкл, другий на викл:) Тоді краще ставити таке www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=168993
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І як ви собі уявляєте керування цими термостатами котлом? Один дає команду на вкл, другий на викл:)

 

я планую поставити на всі радіатори термоголовки, що б вони самі відключались і поставити бездротовий термостат на другий поверх, але і поточний термостат, перевірений часом, хочу поки залишити. Потім відключу його.

Ще от думаю як придумати щось схоже на термоголовку але для водяної теплої підлоги, що б вона сама автоматично відключалась. Мабуть треба якийсь термостат і відключати через реле насос теплої підлоги?

 

Тоді краще ставити таке www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=168993

 

а ціна? 400 доларів?

дорого :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То ви щей читаєте через строчку:)

 

$300 (по акціїї 200 :)

помилився

але все одно дорого :(

думаю мені непотрібні програмовані термоголовки, мені хоча б звичайні для початку встановити :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Посмотрите мою тему.

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=146437

 

круто :)

я не осилю таку штуку, але готовий заплатити якщо хтось зробить :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...