Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Як правильно настроїти "умякчитель"?

sah79

Рекомендовані повідомлення

Друзі допоможіть ПРАВИЛЬНО налаштувати пом"якшувач води:

Значить так-є аналіз води,є два фільтри-"обезжелезеватель" і "умякчитель".

З першим розібрався-заліза після нього нема.А от по "умякчителю" є пару питань(пошук в неті дає достатньо різні результати)

Балон 1054

Смола ДОВЕКС МАРАТОН С 40літрів

1.Скільки води від між промивками?

2.Скільки води в сольовий бак?

3.Що скажете по аналізу-чи нема чогось критичного?

4.Для чого в сольовому баку поплавок -якщо рівень води різний в залежності від кількості солі?

Буду дуже вдячний за поради.

2034030203_.thumb.jpg.06e333ef0a57d7cf8fe2d66bac3e7fd7.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А що з цього приводу каже продавець-ледацюга?

Бо мене вже трохи змучили продавани, які не годні дати консультацію

своєму клієнтові.

Як купити де подешевше, то люди облазять пів інтернету від Китаю до Канади.

А як інструкцію з налаштування, то "звідки ж ми вміємо користуватись пошуком по сайту?"

Якесь чмо демпінгує, живучи одним днем, не вміючи не те, що змонтувати-налаштувати-провести обслуговування, а навіть відповісти на дзвінок клієнта після того як гроші отримано :)

так ось. ліричний відступ закінчено, бо вже накипіло.

тепер по суті.

1) кількість води між промивками задається в кубах або вводяться параметри системи (обмінна ємність) і показники твердості води. це в різних пунктах меню.

2) кількість води в сольовий бак заливається тільки перший раз близько 17 літрів (перший раз) потім все автоматично згідно заданої на промивку кількості солі.

3) критичне є - на таку воду, як у наведеному вище аналізі катіоніт не дуже підходить, бо залізо 1,2 дуже скоро змусить провести заміну цього катіоніту.

4) поплавок у сольовому баку для захисту від можливого аварійного преливу,

але є такі системи, де поплавок є єдиним регулятором кількості води в баку, наприклад, системи BWT старого зразка.

 

знайшов свій старий старий запис майже на цю тему

 

 

расход соли на 1 промывку зависит от объема фильтрующего материала. (4-6 кг)

удельный расход соли на 1 м3 зависит от жесткости исходной воды. (0,8-1,4 кг/м3)

 

Вода в бак наливается пропорционально заданному весу соли на промывку.

Это приблизительно 3 литра для растворения 1 кг. Чем меньше воды наливается, тем меньше будет соли уходить.

 

Проконтролируйте пару моментов:

1) степень забитости картриджа на входе (полипропилен)

 

3) проверить настройку расхода соли

напишу тут это не гос. тайна и пальцы не отвалятся

одновременно нажимаем 2 кнопки

"некст"+"вниз" увидите в левом верхнем углу "SOFTENING"

потом жмете 1 кнопку "некст" видите @1 backwash и цифру от 8 до 12 min@

еще раз кнопку "некст" - "2 brine 60 min"

еще раз кнопку "некст" - "3 backwash 1 min"

еще раз кнопку "некст" - "4 rinse от 6 до 10 min"

И ВОТ ТУТ! еще раз кнопку "некст" - "kg 5 fill и цифра = объем смолы*0,12"

 

после всего "некст" - "некст" -"некст" пока не увидите текущее время на дисплее.

 

якщо інфа допоможе, то знизу під повідомленням є чарівна кнопочка :)

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А що з цього приводу каже продавець-ледацюга?

Бо мене вже трохи змучили продавани, які не годні дати консультацію

своєму клієнтові.

Як купити де подешевше, то люди облазять пів інтернету від Китаю до Канади.

А як інструкцію з налаштування, то "звідки ж ми вміємо користуватись пошуком по сайту?"

Якесь чмо демпінгує, живучи одним днем, не вміючи не те, що змонтувати-налаштувати-провести обслуговування, а навіть відповісти на дзвінок клієнта після того як гроші отримано :)

так ось. ліричний відступ закінчено, бо вже накипіло.

 

Цілком з Вами згоден.На своє виправдання можу сказати -я проконсультував дуже багато форумчан просто так (інколи навіть передзвонюю бо безліміт а розмови дуже довгі).Жодного замовника з форуму ще не було(специфічна і не дешева в мене продукція),та й я на форумі не для пошуку замовників.Була навіть ситуація коли відіслав форумчанину комплект для автоматики воріт(лежав без діла)самопальний правда але цілком робочий -так не те що якихось"благодарностей",він навіть не повідомив чи забрав посилку:(.Ну то таке.

Тепер до наших баранівфільтрів:

Фільтри мені попали і за "каняк" і як розрахунок за роботу.

Першим у мене стоїть обезжелезыватель CULIGAN SUPER S-з ним розібравсь без проблем,на виході заліза нема(не виявлено).

З налаштуванням голови умякчителя також розібрався-але голова та "не розумна" і їй треба вручну ввести основні настройки:

1.Кількість в м3 води між промивками.

2.час для набору води в сольбак(треба знати точну кількість води)

3.Час прямої та зворотньої промивок-з цим все ясно,плюс корекція під час користування.

В неті також находив цифри "від і до" а от точних не можу порахувати:(.

Допоможіть порадами-буду вдячний.

 

Добавлено через 14 минут

Какая голова на умягчителе?

фото в студию.

 

Голова приблизно от-така як на фото.Трохи збрехав в попередньому пості:в неї є два режима:простий по лічильнику-треба ввести вручну основні настройки.Або повний автомат-на вході і на виході сенсори які міряють жорсткість(їх у нас не достати,ну і ціна там космос)-тому цей режим не розглядаємо.

ЗІ.Є ще одна голова -китаєць Рунксін.Лежить про запас на всякий випадок.В цю голову,до речі,також вручну вносяться такі само величини.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цілком з Вами згоден.На своє виправдання можу сказати -я проконсультував дуже багато форумчан просто так (інколи навіть передзвонюю бо безліміт а розмови дуже довгі).Жодного замовника з форуму ще не було(специфічна і не дешева в мене продукція),та й я на форумі не для пошуку замовників.Була навіть ситуація коли відіслав форумчанину комплект для автоматики воріт(лежав без діла)самопальний правда але цілком робочий -так не те що якихось"благодарностей",він навіть не повідомив чи забрав посилку:(.Ну то таке.

Тепер до наших баранівфільтрів:

Фільтри мені попали і за "каняк" і як розрахунок за роботу.

Першим у мене стоїть обезжелезыватель CULIGAN SUPER S-з ним розібравсь без проблем,на виході заліза нема(не виявлено).

З налаштуванням голови умякчителя також розібрався-але голова та "не розумна" і їй треба вручну ввести основні настройки:

1.Кількість в м3 води між промивками.

2.час для набору води в сольбак(треба знати точну кількість води)

3.Час прямої та зворотньої промивок-з цим все ясно,плюс корекція під час користування.

В неті також находив цифри "від і до" а от точних не можу порахувати:(.

Допоможіть порадами-буду вдячний.

 

Добавлено через 14 минут

 

 

Голова приблизно от-така як на фото.Трохи збрехав в попередньому пості:в неї є два режима:простий по лічильнику-треба ввести вручну основні настройки.Або повний автомат-на вході і на виході сенсори які міряють жорсткість(їх у нас не достати,ну і ціна там космос)-тому цей режим не розглядаємо.

ЗІ.Є ще одна голова -китаєць Рунксін.Лежить про запас на всякий випадок.В цю голову,до речі,також вручну вносяться такі само величини.

Кiлькiсть смоли треба помножити на iонну эмнiсть та подiлити на жорсткiсть води, таким чiном Ви дiзнаэтесь максимальну кiлькiсть води до регенерацii, вiднiмiть 10%

У вашому випадку 9,3 м3

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...