Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Кладка з мореного дуба

Вомбат

Рекомендовані повідомлення

Хочу на копанці зробити кладку, щоб зручніше було рибу ловити. І стійки зробити з дубового кругляка. Бо особливо варіантів не бачу - метал погниє, бетон буде рвати взимку. А от стосовно дуба, то чув десь, що найтвердіший матеріал, що практично не гниє - морений дуб. З огляду на це питання - чи є сенс зараз притопити дуб, щоб влітку поставити стовпи? Чи краще цей час просушити його? І чи треба знімати з дуба кору?

І найголовніше: чи буде дуб гнити над водою? Особливо, якщо в мене рівень води в копанці "гуляє" на 30-40 см.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мореный дуб - это совсем другое :-)))).

У Вас - гуглите - берегоукрепление из кругляка дуба

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

чет я такое помню, что родился сын - пойди накидай у ставок дуба. Сын вырастет, достанет и хату построит. Так что до лета, наверное, маловато будет. Хотя может и брехня :)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хочу на копанці зробити кладку, щоб зручніше було рибу ловити. І стійки зробити з дубового кругляка. Бо особливо варіантів не бачу - метал погниє, бетон буде рвати взимку. А от стосовно дуба, то чув десь, що найтвердіший матеріал, що практично не гниє - морений дуб. З огляду на це питання - чи є сенс зараз притопити дуб, щоб влітку поставити стовпи? Чи краще цей час просушити його? І чи треба знімати з дуба кору?

І найголовніше: чи буде дуб гнити над водою? Особливо, якщо в мене рівень води в копанці "гуляє" на 30-40 см.

 

Хороший метал думаю лет 50 простоит.Обычный дубовый кругляк как минимум лет 20.Мореный дуб это дуб который пролежал в болотах 200-3000 лет и стоит 3000-10000 у.е за куб

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня на пруду островок. Решил сделать мостик (метров 6). Перебрал все варианты (дерево – гниет, метал – ржавеет, бетон – разрушается). Решил сделать стойки из асбестовой трубы (100 мм), по трубам балки и деревянный настил.

IMG_20141119_102918.thumb.jpg.9abcdf76e332fb686530af96ce3b824b.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так а якщо розгоядати варіанти з дерева - яке найдовше простоїть в воді?

 

дуб и простоит

но если нужна просто вымостка - делайте металлическую, а сверху настил, дешевле будет

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так а якщо розгоядати варіанти з дерева - яке найдовше простоїть в воді?

Дуб (чищений, без кори).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

делайте металлическую, а сверху настил, дешевле будет
Мені привезли дубові дрова по 250 грн за куб. А там кілька чудових прямих колод по три метри :) Не думаю, що буде дешевше.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені привезли дубові дрова по 250 грн за куб. А там кілька чудових прямих колод по три метри :) Не думаю, що буде дешевше.

так і кажіть, що дуб у Вас вже є:D і Вам треба його прилаштувати до ставка:D іншого разу щоб привезли дрова з модрини

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Вчера написал о своем опыте.

Да, это новый подход.

Но у Вас точно может получиться натуральный берег и в то же время - укрепленный.

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?p=3922451#post3922451

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...