Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Настройка пелетного котла sas multiflame

goldkey

Рекомендовані повідомлення

Помогите настроить котел. Купил Малинскую пеллету и немогу настроить котел на нормальное горение, пеллету сдувает или коптит если убавляю воздух. Раньше брал другую пеллету, намного темнее и намного спресованней, впринципе настроил, но мне кажется что горел тоже неправильно. Сейчас заданы такие настройки - подача пеллет -80%(минимальное значение), вентилятор -30%, очистка -40%, шибер в 4-м положении(из 5ти), естественный приток воздуха полностью открыт(заслонка которая цепью подключается к котлу и измеряет температуру воды и регулирует подачу воздуха). Может посоветуете кого чтоб проконсультировал, научил пользоваться. Обращался в SAS тот что в Украине официал, отказали т.к. котел покупался не в них, а те у кого покупал только продают.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня,

спробуйте ненабагато відкрити піддувало, так, щоб була щілина близько 10-15мм. Коли сам намагався налаштувати SAS ECO, дуже допомогло. якось був сезон, коли підувало повністтю закрив, всю зиму була така сама проблемма, як і у Вас.

 

офіційний сервіс він такий)) і не тільки в сас.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня,

спробуйте ненабагато відкрити піддувало, так, щоб була щілина близько 10-15мм. Коли сам намагався налаштувати SAS ECO, дуже допомогло. якось був сезон, коли підувало повністтю закрив, всю зиму була така сама проблемма, як і у Вас.

 

офіційний сервіс він такий)) і не тільки в сас.

 

так теж пробував - не допомогає. думав пальник часто подає пелету але неможу знайти такого параметру в налаштуваннях. Можливо знаєте до кого можна звернутись в Україні щоб налаштував та проінструктував?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на жаль не знаю. у мене автоподача була набагато примітивниша і я вирішив проблему врізкою іншого пальника.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...