Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Покритикуйте (1 этаж, на 4-5 человек).

Genacvale

Рекомендовані повідомлення

Доброго времени суток!

 

Вот было нечем заняться на работе и решил нарисовать проект домика, как я его вижу для своей семьи.

Дом расчитываю на семью в 4 человека (может 5, как Бог даст :)).

 

Наружные стены и внутренние перегородки планирую из арболита, отопление в доме - теплый пол (вода).

 

С удовольствием выслушаю Вашу критику.

HOME_PROJECT.thumb.png.de2ea58793c97e3a5f2ef5de66c3a50a.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дайте орієнтацію за сторонами світу.

Вхід в господарський СВ я б робив не з кімнати, а з коридору. Так він перетвориться в СВ для всієї сімї. В варіанті який Ви вказали, діти будуть ходити в гостьовий.

Не зрозуміло на що будуть опиратись балки перекриття. Немає несучих стін. Якщо я зрозумів задумку, то частина балок має йти горизонтально до малюнку (над приміщенням 1) а частина вертикально. ПРора***те прольоти чи вигідно такі їх робити.

Те саме з стінами Ви не вказали товщину стін. Не варто робити всі стіни товстими, це перерозхід матеріалу і зменшення корисної площі, стіни на які не опираються балки можна робити тоншими.

Спробуйте зменшити гостьовий СВ довжина не 2,5, а 1,75. І збільшити кабінет до 4 метрів. Навіщо Вам широкий коридор з виступаючим СВ в ньому і малий кабінет? Так у Вас буде одна пряма стіна, на яку можна оперти балки, стіна буде від вітальні вправо одна і в ній буде один розмір балок. Заодно зникне апендикс в 3 кімнати.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот было нечем заняться на работе

)))))))))))

 

Наружные стены и внутренние перегородки планирую из арболита

1. Що таке - "арболит"? Дайте інфу, бажано на сайт виробника та ДБН.

 

отопление в доме - теплый пол (вода)

2. "Теплий пол" - лише спосіб транспортування тепла за допомогою води.

А в який спосіб "вода" буде нагріватися та за допомогою чого?

 

3. Для того щоб дати оцінку "плану поверха" треба розуміти:

- напрямок на північ,

- геодезичні данні ділянки,

- бажаний склад необхідної меблі та обладнання.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дайте орієнтацію за сторонами світу.

Вхід в господарський СВ я б робив не з кімнати, а з коридору. Так він перетвориться в СВ для всієї сімї. В варіанті який Ви вказали, діти будуть ходити в гостьовий.

Не зрозуміло на що будуть опиратись балки перекриття. Немає несучих стін. Якщо я зрозумів задумку, то частина балок має йти горизонтально до малюнку (над приміщенням 1) а частина вертикально. ПРора***те прольоти чи вигідно такі їх робити.

Те саме з стінами Ви не вказали товщину стін. Не варто робити всі стіни товстими, це перерозхід матеріалу і зменшення корисної площі, стіни на які не опираються балки можна робити тоншими.

Спробуйте зменшити гостьовий СВ довжина не 2,5, а 1,75. І збільшити кабінет до 4 метрів. Навіщо Вам широкий коридор з виступаючим СВ в ньому і малий кабінет? Так у Вас буде одна пряма стіна, на яку можна оперти балки, стіна буде від вітальні вправо одна і в ній буде один розмір балок. Заодно зникне апендикс в 3 кімнати.

 

Дякую за поради

Дійсно забуд про несучі стіни в будинку. Трохи змінив за Вашими рекомендаціями та додав інфо, що Ви просили.

Але тепер виходить велика площа у центрі будинку - виділив блакитним кольором, а також ширина проходу між приміщеннями 1.3 та 2 стає всього 1 м. (Чи цього досить?).

 

Додатково хочу пояснити мої міркування с приводу першого варіанту реалізації площі між кімнатами 3 та 4: на мою думку такий варіант майже повністю нівелює потрапляння звуків з кімнати 1 до кімнат 3 та 4 (щось готуєшь, приймаєш гостей і т.п.), якщо там хтось відпочиває. Випрате, якщо помиляюсь.

HOME_PROJECT_2.thumb.png.0edd0a29b6308e3f53976cef682a3423.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Що таке - "арболит"? Дайте інфу, бажано на сайт виробника та ДБН.

щоб нікого не рекламувати, то ось у вікі про нього (ссылка устарела)

і якщо пошукати, то на форумі є людина, що займається виробництвом арболіту.

2. "Теплий пол" - лише спосіб транспортування тепла за допомогою води.

А в який спосіб "вода" буде нагріватися та за допомогою чого?

Точної моделі я Вам зараз не надам, так як поки що тільки міркую над самими розмірами та плануванням приміщень.

Але основою для опалення думаю робити котел твердопаливний + газовий (додатковий).

 

3. Для того щоб дати оцінку "плану поверха" треба розуміти:

- напрямок на північ,

- геодезичні данні ділянки,

- бажаний склад необхідної меблі та обладнання.

- у відповіді -electron-'у надав інформацію з приводу орієнтації будинку;

- на жаль не можу надати таких даних, так як поки що ділянкою під забудову не володію.

- Ви маєте на увазі розміщення/планування меблів та техніки у приміщеннях? (а підкажіть, будь ласка, в чому можна це зробити)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можете комірчину зменшити. Якщо прохід замалий.

Несучі всередині 500 мм? Я так зрозумів з описання і кольорового маркування. Це занадто достатньо 250, якщо відкинути по 250 мм з кожної стіни, то отримаєте ще 50 см. І будете мати прохід 1500, за рахунок комірчини збільшите ще на 25 см і будете мати 175. Чи достатньо судити Вам, в мене коридор на 1-му 166, в чистому буде 160.

Розширте двері до стандартних 123 см (вхідні) зручніше щось заносити буде.

Розставте меблі. Кухню особливо, щоб прикинути де буде витяжка, підвід комунікацій.

Те саме з санвузлами. Зараз це просто квадрати, а якщо проставите меблі, і сантехніку, то може вийти що або пару см не вистачає, або пару зайвих можна було тій же гардеробній віддати.

 

Добавлено через 1 минуту

будинку;

- на жаль не можу надати таких даних, так як поки що ділянкою під забудову не володію.

- Ви маєте на увазі розміщення/планування меблів та техніки у приміщеннях? (а підкажіть, будь ласка, в чому можна це зробити)

1 я б не займався плануванням поки немає ділянки. А то може вийти, що посадивши на ділянку будинок буде зовсім не те що хотілось.

2 Скачайте світ хоум 3Д він дозволяє це робити.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С удовольствием выслушаю Вашу критику.
ИМХО у вас великоваты площади гостиной, кухни и коридора, и маловаты площади спален. И сам дом 14х11=154 кв.м - великоват.

Я б на вашем месте взял уже готовый проект. При том же наборе помещений спальни чуть больше, а площадь меньше - 123 кв.м.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Имхо стоит общий санузел сделать хозяйским и наоборот.

 

Дневное помещение гостиная+кухня вы заперли на север. Попробуйте планировку зеркально отразить.

 

Длину коридора нужно уменьшить (не выдвигайте кладовку и капитальную стену в гостинную). Ширину узкой части коридора сделайте 1,2 м.

 

На плане расставьте мебель и покажите направление открывание дверей.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ИМХО у вас великоваты площади гостиной, кухни и коридора, и маловаты площади спален. И сам дом 14х11=154 кв.м - великоват.

Я б на вашем месте взял уже готовый проект. При том же наборе помещений спальни чуть больше, а площадь меньше - 123 кв.м.

 

Спасибо, проект интересный, но есть моменты:

- санузел по сути один, а мне бы хотелось два полноценных,

- тамбур, как мне кажется, маловат,

- топочная тоже маловата (планировал в ней делать постирочную и ставить типа душевого поддона для хозяйственных нужд).

Ну и комнаты не на много больше тех, что у меня на картинке ;)

 

Но все таки я нарисовал еще один вариант, думаю, что более оптимальный (уменьшил размеры кухни с гостинной, все комнаты ушли на Юг, добавил камин Ж-) )

 

Имхо стоит общий санузел сделать хозяйским и наоборот.

Дневное помещение гостиная+кухня вы заперли на север. Попробуйте планировку зеркально отразить.

Длину коридора нужно уменьшить (не выдвигайте кладовку и капитальную стену в гостинную). Ширину узкой части коридора сделайте 1,2 м.

На плане расставьте мебель и покажите направление открывание дверей.

 

Спасибо.

-electron- мне тут посоветовал программку, на работе поставить не могу.. уже домой доберусь, буду поглядеть, что оно такое и как им пользоваться и подготовлю вариант с мебелью и всем остальным.

HOME_PROJECT_3.thumb.png.3266813cabe6830951cbec898335325c.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дневное помещение гостиная+кухня вы заперли на север. Попробуйте планировку зеркально отразить.

Встречный вопрос, а "кого" лучше отправлять на Юг - комнаты или гостинную с кухней?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Встречный вопрос, а "кого" лучше отправлять на Юг - комнаты или гостинную с кухней?

 

На юг имхо лучше дневные помещения, т.е. гостиную. В спальнях можно сделать окна на восток и запад.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Встречный вопрос, а "кого" лучше отправлять на Юг - комнаты или гостинную с кухней?

В кімнат на півдні, вірніше в вікон що виходять на південь, є пара моментів.

Зимою сонце їх прогріває і менше тратиться на нагрів. Звідсіля випливає інший момент, сонце їх продовжує гріти і влітку і маємо перегрів влітку.

Якщо на південь виходить глуха стіна, то абсолютно фіолетово, стіна буде утеплена (варіант в 4-му пості).

Як варіант доооовгі звіси даху які роблять влітку тінь, або маркізи. Тоді влітку сонце не так гріє, а взимку низьке сонце заглядає в вікна і допомагає прогрівати кімнати. Але і дооовгий звіс і маркізи аж ніяк не дешеве задоволення.

Тому вирішуйте самі що краще прогрів взимку, чи прохолода влітку.;)

 

Добавлено через 5 минут

Останній варіант не дуже. Кімната розміром 3,25*8,5 це просто :o:o:o

Ви щось втулити зможете тільки в дальному кінці. По середині стіл наприклад буде заважати проходу в кінець.

Несучі стіни я б змінив. Кроаще зробити несучою верхню стіну коридору.

В санвузлі 5 проситься вікно. Якщо приміщення виходить на зовнішню стіну то не скористатись природнім освітленням - не правильне рішення.;)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

і влітку і маємо перегрів влітку.

 

Вопрос избыточной инсоляции летом решается разными способами. Некоторые вы описали. Добавлю еще: размер окон должен соответствовать размеру помещения, защитные шторы (жалюзи).

У меня на даче (проживание только в летнее время) два окна гостинной выходят на юг, перегрева нет. Так как размер окон приемлемый и на окнах внутренние роллеты, за окнами сад, который в летнее время дает небольшую тень. Но плюсов масса: светлая комната и освещение утром и днем практически не включаем. Если бы это был дом, то зимой бы еще радовались солнцу и дополнительному нагреву.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

- на жаль не можу надати таких даних, так як поки що ділянкою під забудову не володію.

на жаль важко щось коментувати та рекомендувати без наявності землі...

 

- Ви маєте на увазі розміщення/планування меблів та техніки у приміщеннях? (а підкажіть, будь ласка, в чому можна це зробити)

саме так. а робити це повинен Ваш архітектор... ;)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вопрос избыточной инсоляции летом решается разными способами. Некоторые вы описали. Добавлю еще: размер окон должен соответствовать размеру помещения, защитные шторы (жалюзи).

У меня на даче (проживание только в летнее время) два окна гостинной выходят на юг, перегрева нет. Так как размер окон приемлемый и на окнах внутренние роллеты, за окнами сад, который в летнее время дает небольшую тень. Но плюсов масса: светлая комната и освещение утром и днем практически не включаем. Если бы это был дом, то зимой бы еще радовались солнцу и дополнительному нагреву.

Основна задача боротьби з перегрівом не дати теплу проникнути всередину приміщення.

Яка різниця що буде сонце нагрівати підлогу, а та передасть повітрю, чи ролети? Звісно з ролетами краще ніж без них, але з ролетами ЗА вікном буде ще краще. :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Основна задача боротьби з перегрівом не дати теплу проникнути всередину приміщення.

 

Не теплу, а излучению.

Основная задача взять солнечной энергии столько, сколько надо для данного помещения.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не теплу, а излучению.

Основная задача взять солнечной энергии столько, сколько надо для данного помещения.

А з того що я сказав є зауваження? Чи просто зайшли сказати, що теплова енергія має багато способів передачі, одним з яких є шлях випромінювання? У нас форум фізиків? ;)

Може я не правий, що сонце без ролет нагріває підлогу і предмети всередині, на які падають помені, а вони вже випромінюють інфрачервоне випромінення далі, тим самим підвищуючи температуру.

У випадку з ролетами всередині сонце нагріває самі ролети і вони працюють як радіатор опалення.:rolleyes:

Якщо ж ролети, маркіза, ставні...... ЗА вікном, то між цим радіатором і кімнатою знаходиться вікно, яке не пускає тепло всередину.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нагрів від сонця це халява, яку треба використовувати в першу чергу, я планую до сонця зробити гостьову, кухню і ще може 1 кімнату, прикрити трохи дахом від тераси на літо, а зимою сонце низько і гарно зігріє через великі вікна
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нагрів від сонця це халява, яку треба використовувати в першу чергу, я планую до сонця зробити гостьову, кухню і ще може 1 кімнату, прикрити трохи дахом від тераси на літо, а зимою сонце низько і гарно зігріє через великі вікна

 

Халява, но не на столько как это кажется. Хотя я душой с Вами))), тоже хочется использовать пассивно солнечную энергию.

 

Сравните теплотери через 1 м2 стены и окна. Стоимость 1 м2 стены и окна. Стоимость мероприятий по затемнению окон в летний период (иначе перегрев летом и нужно тратить энергию на охлаждение). Задайтесь вопросом - сколько часов в зимний день солнечная халява? Сколько бывает солнечных дней в месяц в вашем регионе в зимний месяц?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А может лучше все же обратиться к архитектору и конструктору для начала? "Программка" - это инструмент, ну, как раньше кульман и карандаш. Но... знания и опыт не заменит никакая "программка". Смотрите, как бы Ваша недвижимость не превратилась в конце концов в груду ненужного стройматериала, в котором не то что жить будет неудобно, его продать будет невозможно. У меня таких примеров масса, когда построили "самоделкины" дом ни себе, ни людям.:)

Спасибо.

-electron- мне тут посоветовал программку, на работе поставить не могу.. уже домой доберусь, буду поглядеть, что оно такое и как им пользоваться и подготовлю вариант с мебелью и всем остальным.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...