Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Приватизация кусочка земли (неликвид) в садовом тов.

belosnezka

Рекомендовані повідомлення

Приветствую!:)

Итак, есть у меня участок в садовом тов., за которым яр. Горы ничейные, такие, что никому они интересны не будут, построить там можно только землянку:D. Могу ли я законно оформить гору напротив себя?

Другие соседи все вылазят, копают, сажают, но самозахват. Но я порядоШная:D:D:D, хочу документально.

К кому обращаться? к председателю?

сколько это будет / может стоить? реально?

нужно ли брать разрешения близ находящихся соседей?

Благодарю за ответы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

за которым яр.

 

Горы ничейные

 

кадастровая карта с Вами согласна? :-)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Акт пишет: сільські угіддя.

 

Вашему акту сто лет в обед :-), что кадастровая карта говорит?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вашему акту сто лет в обед , что кадастровая карта говорит?

Акт 2009 г.

По Кадастровой карте не могу разобраться. Себя нашла и все. остальные для меня - просто кубики, ромбики.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Земли ничейными не бывают. Скорее всего это земли сельрады. Садовое товарищество здесь ни при чем. Обращаетесь туда, они решают.Далее, приватизируете. Другое дело, товарищество из-за Вас границы свои переделывать не будет. Дорого.(Меняется генплан, уточняется и согласовывается с районными властями, налоговой....)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

К кому обращаться?

Садовое тов. находится за пределами населенного пункта или в пределах населенного пункта?

сколько это будет / может стоить? реально?

Как договоритесь. Надо делать проект землеустройства и согласовывать. Если сами будите согласовывать, то это одна цена (от 3000 гривен), если "под ключ", то это другая цена.

нужно ли брать разрешения близ находящихся соседей?

Благодарю за ответы.

У соседей не надо, а у сад. тов., если эта земля у них в пользовании, то может быть и надо.

PS. Не прикидывайтесь невинной девушкой, ставьте забор, пока это не сделали соседи, а в 2017 году приватизируете по давности пользования на основании статьи 119 ЗКУ.

 

Добавлено через 2 минуты

Акт 2009 г.

Вы покупали участок или приватизировали его на себя? На основании чего выдан акт? Например, решение о передаче участка уполномоченного органа власти, договор купли-продажи, договор дарения, решение суда... Посмотрите в акте, там должно быть написано.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скорее всего это земли сельрады. Садовое товарищество здесь ни при чем.

В сельской раде спрашивала. сказали, что это земли вашего садового. вопрос к ним.

 

Добавлено через 1 минуту

Вы покупали участок или приватизировали его на себя? На основании чего выдан акт? Например, решение о передаче участка уполномоченного органа власти, договор купли-продажи, договор дарения, решение суда... Посмотрите в акте, там должно быть написано.

Договор купли-продажи.

 

Добавлено через 3 минуты

PS. Не прикидывайтесь невинной девушкой, ставьте забор, пока это не сделали соседи, а в 2017 году приватизируете по давности пользования на основании статьи 119 ЗКУ.

Я так не хочу. Дорого загородить с 3-х сторон, чтобы потом сказали убирай свой забор на хр.

У каждого напротив имеется такой же неликвид. Не думаю, что кто-то придумает загородить напротив меня, оставив свое.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В сельской раде спрашивала. сказали, что это земли вашего садового. вопрос к ним.

Садовое тов. не уполномочено передавать участки! Если это действительно земля в пользовании сад. тов. и все оформлено, как положено, то они могут давать только согласие на изъятие у них из пользования данного зем. участка. А решение о передаче принимают органы власти согласно статьи 122 ЗКУ

 

Стаття 122. Повноваження органів виконавчої влади, Верховної Ради Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування щодо передачі земельних ділянок у власність або у користування

 

1. Сільські, селищні, міські ради передають земельні ділянки у власність або у користування із земель комунальної власності відповідних територіальних громад для всіх потреб.

 

2. Верховна Рада Автономної Республіки Крим, обласні, районні ради передають земельні ділянки у власність або у користування з відповідних земель спільної власності територіальних громад для всіх потреб.

 

3. Районні державні адміністрації на їхній території передають земельні ділянки із земель державної власності, крім випадків, визначених частинами четвертою і восьмою цієї статті, у власність або у користування у межах сіл, селищ, міст районного значення для всіх потреб та за межами населених пунктів для:

 

а) ведення водного господарства;

 

б) будівництва об'єктів, пов'язаних з обслуговуванням жителів територіальної громади району (шкіл, закладів культури, лікарень, підприємств торгівлі тощо), з урахуванням вимог частини сьомої цієї статті;

 

в) індивідуального дачного будівництва.

 

4. Центральний орган виконавчої влади з питань земельних ресурсів у галузі земельних відносин та його територіальні органи передають земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, крім випадків, визначених частиною восьмою цієї статті, у власність або у користування для всіх потреб.

 

5. Обласні державні адміністрації на їхній території передають земельні ділянки із земель державної власності, крім випадків, визначених частинами третьою, четвертою і восьмою цієї статті, у власність або у користування у межах міст обласного значення та за межами населених пунктів, а також земельні ділянки, що не входять до складу певного району, або у випадках, коли районна державна адміністрація не утворена, для всіх потреб.

 

6. Київська та Севастопольська міські державні адміністрації у межах їхніх територій передають земельні ділянки із земель державної власності, крім випадків, визначених частинами четвертою і восьмою цієї статті, у власність або у користування для всіх потреб.

 

7. Рада міністрів Автономної Республіки Крим на території Автономної Республіки Крим передає земельні ділянки із земель державної власності, крім випадків, визначених частинами третьою, четвертою і восьмою цієї статті, у власність або у користування у межах сіл, селищ, міст, що не входять до складу певного району, та за межами населених пунктів для всіх потреб, а також погоджує передачу таких земель у власність або у користування районними державними адміністраціями на їхній території для будівництва об'єктів, пов'язаних з обслуговуванням жителів територіальної громади району (шкіл, закладів культури, лікарень, підприємств торгівлі тощо).

 

8. Кабінет Міністрів України передає земельні ділянки із земель державної власності у власність або у користування у випадках, визначених статтею 149 цього Кодексу, та земельні ділянки дна територіального моря.

 

{Частина восьма статті 122 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1507-VII від 17.06.2014}

 

9. Державні органи приватизації здійснюють продаж земельних ділянок, на яких розташовані об'єкти, які підлягають приватизації.

 

10. Земельні ділянки, що вилучаються, викуповуються або примусово відчужуються для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності, надаються у користування для таких потреб органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, які прийняли рішення про їх вилучення, викуп або примусове відчуження для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності.

 

{Статтю 122 доповнено частиною десятою згідно із Законами № 862-VIII від 08.12.2015}

 

{Стаття 122 із змінами, внесеними згідно із Законами № 3404-IV від 08.02.2006, № 509-VI від 16.09.2008, № 3123-VI від 03.03.2011, № 4539-VI від 15.03.2012, № 5070-VI від 05.07.2012; в редакції Закону № 5245-VI від 06.09.2012}

 

Дорого загородить с 3-х сторон, чтобы потом сказали убирай свой забор на хр.
А кто там может такое сказать? Соседи загораживают? Делайте, как соседи. Садите огород! Огородите просто сухими ветками с близ расположенных деревьев.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У соседей не надо, а у сад. тов., если эта земля у них в пользовании, то может быть и надо.

Если эта земля в пользовании-это отражено в генплане. Подойдите к председателю, пусть покажет генплан.Если это в границах товарищества- пишите заявление (скорее всего на члена семьи, т.к. бесплатная приватизация на 1 гражданина Украины 12 соток), собрание принимает в члены , с выделением в пользование этой земли. Далее, берете справку, и начинаете процесс приватизации

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не прикидывайтесь невинной девушкой, ставьте забор, пока это не сделали соседи, а в 2017 году приватизируете по давности пользования на основании статьи 119 ЗКУ.

Мой сосед напротив себя, только у меня горы по-круче, у него более разлого, настроил будок непонятных. наверное, думает сделать как вы говорите.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стаття 119. Набуття права на земельну ділянку за давністю користування (набувальна давність)

 

1. Громадяни, які добросовісно, відкрито і безперервно користуються земельною ділянкою протягом 15 років, але не мають документів, які б свідчили про наявність у них прав на цю земельну ділянку, можуть звернутися до органу державної влади, Ради міністрів Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування з клопотанням про передачу її у власність або надання у користування. Розмір цієї земельної ділянки встановлюється у межах норм, визначених цим Кодексом.

 

 

15 лет- многовато. Долго ждать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

пусть покажет генплан.

у меня есть он.

 

Добавлено через 42 секунды

пишите заявление (скорее всего на члена семьи, т.к. бесплатная приватизация на 1 гражданина Украины 12 соток), собрание принимает в члены

у меня в семье один член и это я.

я и так член садового.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 лет- многовато. Долго ждать.

А кто сможет проверить, сколько пользуешься? Хотя, если покупка участка была в 2009 году, то понятно, что не 15 лет, но можно сказать, что пользовался 15 лет, а потом прикупил соседний участок в 2009 году.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А кто сможет проверить, сколько пользуешься? Хотя, если покупка участка была в 2009 году, то понятно, что не 15 лет, но можно сказать, что пользовался 15 лет, а потом прикупил соседний участок в 2009 году.

Как правило, таким образом приватизируют через суд(местные власти обычно отказывают). В суде же слова не стоят ничего. Нужны доказательства, свидетельства(хотя бы соседей)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На ничейной / не своей земле я не рискну посадить там сад.
Вам же ясно написал, что огород! Разницу знаете между садом и огородом? Или хотите потом за деревья восстановительную стоимость оплачивать?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не пишите бред, ничего там не отражено.

Вы его видели? И что значит "бред"? Я Ваши знания не оцениваю. Не оценивайте и Вы мои

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как правило, таким образом приватизируют через суд(местные власти обычно отказывают). В суде же слова не стоят ничего. Нужны доказательства, свидетельства(хотя бы соседей)

Если местная власть не хочет приватизировать без суда, то она не даст это сделать и через суд. Обычно приватизируют без всяких судов, хотя данная статья вступает в силу только с 1 января 2017 года.

 

Добавлено через 1 минуту

Границы Товарищества должны быть точно отражены на генплане.Эта гора туда входит?

Не обязательно. Там может быть несколько садовых тов. рядом, а на Генплане все показано одним куском.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вам же ясно написал, что огород!

Огород там не получится. Уклон большой.

 

Добавлено через 41 секунду

Границы Товарищества должны быть точно отражены на генплане.Эта гора туда входит?

конечно, входит.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

belosnezka, обратитесь в территориальный орган Держземагенства и выясните у них в какой собственности данный участок и не находится ли он в пользовании садового тов. И не забудьте попросить письменный ответ на основании ЗУ "О доступе к публичной информации".
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...