Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Прийму безкорисливу дружбу

Toxa@

Рекомендовані повідомлення

плагиат! эту идею я забил недавно

Неее! я была первой:D, все никак не создам тут тему: Белоснежка ищет Гнома:D:D:D.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

о Боги.... идите на улицы та и связи и половые и гномы...:D:D:D:D:D:D:D

а темку еще страниц 20 хай побуде

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

о Боги.... идите на улицы та и связи и половые и гномы...

а темку еще страниц 20 хай побуде

Пані Христино, а ви вже з Тохою на Масляну сходили?

 

Добавлено через 47 секунд

Млинці смачні? Фоти чекаємо!:)

Ми любопитні:D.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пані Христино, а ви вже з Тохою на Масляну сходили?

 

Добавлено через 47 секунд

Млинці смачні? Фоти чекаємо!:)

Ми любопитні:D.

А хр...н вам а не фото!:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Неее! я была первой:D, все никак не создам тут тему: Белоснежка ищет Гнома:D:D:D.

 

отгномю безкорысливо:beer:

 

Добавлено через 10 минут

не хотел , но пущу соплю. сопля касается тех, у кого много лет есть собаки. Короче ,жизнь сложиласт так , что временно пришлось определить моего друга восточно-европейскую овчару к теще. сделали вальер-8 квадратов, тесть выгуливает 2 раза, хаванины хоть обосрись.... я ездил 2-3 р в месяц. сегодня была неадеквха = выколуповал клещей и держал ха ошейник, собака моя озверела, раньше не наблюдалось...короче, если он раньше протестовал и немного щипал зубками, то сегодня он меня-чела,кот его выростил с 17 см три раза грызнул за запьястье....выпывал клещей ему и держал за ошейник..***ы дал в парке, но суть не меняеться, реально проблема....после этого щелковый, потом и я разрыдался...обидно стало, что мой самый лучший друг может мне кисть перегрысть((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А хр...н вам а не фото!
Одружилися Оксана (українка) та Серьожа (Росія), живуть у Росії. На різдвяні свята, Оксана вмовила коханого поїхати до свого села, що в Карпатах, відпочити, показати свої традиції, фольклор. Та цей Серьожа – боїться відходити далеко від хати. Йому ж на родіне казали, що «бандеровцы тебя убьют»! Оксана нервує, каже: от тобі пляшка горілки, пампушки, сало, іди в село, до людей, скажеш Христос народився, і все буде гаразд. Дурні ці твої друзі, що таке тобі розповідали, в нас тут нормальні хлопці, ніхто тебе не чіпатиме, послухаєш як колядують, може й з ними спробуєш! Наледве відправила. Проходить пів години, той Серожа як вривається до хати як навіжений, двері на замок, очі великі, слина з писка, шапку загубив. – Та що ж таке сталося, любий, невже вовки знову до села підійшли? – Да я… к ним…. с открытой душой! Прихожу, бутылку ставлю на стол, ґоворю им, как ты учила. “- Христос нараділся!!!” А они, все хором, как заорут “- Славімо його!!!” А xpен вы меня словите!

 

 

Приходит чукча к фотографу и просит сфотографировать его за деревом.

- Как за деревом, для чего за деревом, ведь ничего же не видно будет?! - кричит фотограф.

- А вот представь, однако, - говорит чукча, - получает моя мама фото и спрашивает: "А где же мой сын чукча?". И тут я выхожу из-за дерева

и говорю: "А вот он - я, однако!"

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пані Христино, а ви вже з Тохою на Масляну сходили?

 

Добавлено через 47 секунд

Млинці смачні? Фоти чекаємо!:)

Ми любопитні:D.

 

сходили и зїздили и не на одну а на 3 аж))))))))):D:D:D:D фотки ток чучела е))))))) и он не тоха а витя))))

где там тема гнома ищу?))))))))))))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сходили и зїздили и не на одну а на 3 аж))))))))):D:D:D:D фотки ток чучела е))))))) и он не тоха а витя))))

где там тема гнома ищу?))))))))))))

Христя ти як в тому анекдоті "Порядна дівчина лягає спати рано, що о дев'ятій бути дома":D Тоху де пропила? Ой загубила?:ROFL:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:lol::lol:на блины не попали, фоток нет, зато театр это супер:D:D:D:D

Тоха садіст??!!! На першому же побачені і в театр.:D

 

Добавлено через 3 минуты

А хр...н вам а не фото!:rolleyes:

Тоха задам тобі нескромне питання. А, що ти робиш дома о восьмій годині? Ти для чого на ту масляну ходив?:-x

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сходили и зїздили и не на одну а на 3 аж))))))))):D:D:D:D фотки ток чучела е))))))) и он не тоха а витя))))

Так шо, дружба сложилась? Надеюсь безкорисливо?

где там тема гнома ищу?))))))))))))

А Вам нащо? Как то подозрительно это после 1го дня безкорисливой дружбыЖ-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Христя ти як в тому анекдоті "Порядна дівчина лягає спати рано, що о дев'ятій бути дома":D Тоху де пропила? Ой загубила?:ROFL:

 

я его вернула что б чучело палил) а сама пошла окультуриваться)):lol::lol::lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так шо, дружба сложилась? Надеюсь безкорисливо?

 

А Вам нащо? Как то подозрительно это после 1го дня безкорисливой дружбыЖ-)

 

:D:D я не хочу на 1 останавливаться))))):grin::grin::grin:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

фотки ток чучела е ( и он не тоха а витя)

Я тут немного исправил , а то Вы много скобок наставили , и половина не в ту сторону .:) Но фотки все равно покажите .;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:D:D я не хочу на 1 останавливаться))))):grin::grin::grin:

Оце так !!!:confused::confused:Прийшла, побачила, перемогла!!! Слідуючий:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я тут немного исправил , а то Вы много скобок наставили , и половина не в ту сторону .:) Но фотки все равно покажите .;)

 

исправте как було:D:D:D:D фоты потом

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Оце так !!!:confused::confused:Прийшла, побачила, перемогла!!! Слідуючий:D

дружбы много не бывает:lol::lol::lol::lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А шо це за сертифікат в Тохи на аватарі? Вижив після зустрічи з Христиною?:ROFL:

Тоха, а де снігуроньку загубив після Новог Року?:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...