Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вопрос к физикам??

Колесик

Рекомендовані повідомлення

Уважаемые форумчане ,!!нужна помощь ,я в физике не очень силен ,да и давно дело было ,короче вопрос такой (это нужно по работе)какой объем воздуха можно (прогнать,подать )через "полдюймовую "трубу(диам.15мм.) при давлении 2 бара.

Очень надеюсь на помощь людей которые в этом ,чтото понимают ,а то у меня уже мозги вскипели:o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уважаемые форумчане ,!!нужна помощь ,я в физике не очень силен ,да и давно дело было ,короче вопрос такой (это нужно по работе)какой объем воздуха можно (прогнать,подать )через "полдюймовую "трубу(диам.15мм.) при давлении 2 бара.

Очень надеюсь на помощь людей которые в этом ,чтото понимают ,а то у меня уже мозги вскипели:o

 

Вам не фізики треба а інженери. А їм мабуть потрібно буде знати довжину труби та наявність/відсутність колін.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вам не фізики треба а інженери. А їм мабуть потрібно буде знати довжину труби та наявність/відсутність колін.

 

А еще: (чтобы точнее получилось) температуру прокачиваемого воздуха и окружающего, шероховатость трубы, наличие в ней сужений-расширений:o

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ребята ,,,!!всем спасибо !! ,проблемка уже решена, помог ТУксоновский форум :beer:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...