Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Непостійне прилягання мауерлату до армопо/су. Критично?

lesha4ever

Рекомендовані повідомлення

Добрий день,

 

Поклали рубіроїд на армопояс і зверху мауерлат 150*150. Так от у зв'язку з не ідеально рівною поверхню моноліту (чи можу брус такий мауерлату) - по факту періодично між рубіроїдом і мауерлатом є просвіти, які навіть на фото видно. Місцями до 5-6мм

 

фото прикладаю

 

Критично? Що з цим робити?

m1.thumb.JPG.fa307568d48e913743f18d3e022397df.JPG

m2.thumb.JPG.a80efd425d2cdb0abb60f424c9e69bdc.JPG

m3.thumb.JPG.1de4a337543c5630c04a0047d4e898e5.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що з цим робити?

 

берете вспененный полиэтилен (толстая подложка под ламинат) и кладете в пару слоев - где надо - придавится

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

берете вспененный полиэтилен (толстая подложка под ламинат) и кладете в пару слоев - где надо - придавится

 

Хмм.. А не буде мауерлат "гойдатися" на прослойці вспіненої підкладки?

 

Адже вийде до 5мм м'якої проклади між армопоясом і мауерлатом. Як не притягуй шпільками кожен метр мауерлат (тим паче шпільки в один ряд по центру мауерлату), не уявляю щоб притягнулось плотно і без рухів...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хмм.. А не буде мауерлат "гойдатися" на прослойці вспіненої підкладки?

 

Адже вийде до 5мм м'якої проклади між армопоясом і мауерлатом. Як не притягуй шпільками кожен метр мауерлат (тим паче шпільки в один ряд по центру мауерлату), не уявляю щоб притягнулось плотно і без рухів...

 

Нет, не будет. Просто в итоге уляжется как нужно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Татьяна5, я правильно понимаю, что вспененный полиэтилен служит только для герметизации примыкания мауэрлата к бетону?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нет, не будет. Просто в итоге уляжется как нужно.

 

 

Тоді уточнюючі питання

 

1) Класти додатково підкладку на рубероїд чи замість рубероїду?

2) Класти по всій довжині мауерлату підкладку чи тіки в місцях, де не плотно прилягає

3) Чи все таки заставити шліфонути армопояс? (чую мене кінцево зненавидять будівельники, бо дуже вимогливий, а у всіх і так все стоїть роками))) і просто втічуть)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий день,

 

Поклали рубіроїд на армопояс і зверху мауерлат 150*150. Так от у зв'язку з не ідеально рівною поверхню моноліту (чи можу брус такий мауерлату) - по факту періодично між рубіроїдом і мауерлатом є просвіти, які навіть на фото видно. Місцями до 5-6мм

 

фото прикладаю

 

Критично? Що з цим робити?

 

 

Нічого. Все у вас нормально.Это не паркет.

 

Добавлено через 1 минуту

Тоді уточнюючі питання

 

(чую мене кінцево зненавидять будівельники, бо дуже вимогливий, а у всіх і так все стоїть роками))) і просто втічуть)

 

Правильно сделают.:D

 

Если совсем невмоготу, то кусками рубероида в нужные места.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1) Класти додатково підкладку на рубероїд чи замість рубероїду?

поверх

 

2) Класти по всій довжині мауерлату підкладку чи тіки в місцях, де не плотно прилягає

где надо

 

3) Чи все таки заставити шліфонути армопояс?

нет смысла

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

поверх

 

 

где надо

 

 

нет смысла

 

Дякую.

 

Архітектор сказав не паритись, бо все одно не вгадаєш, навіть де підкладеш, чи підіжме брус чи не підіжме прокладку. Тому він каже змонтувати всю стропілку, вона підіжме під своєю вагою брус, а от де вже недожме - просто задути монтажною піною щілини і все

 

Що думаєте щодо монтажної піни?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую.

 

Архітектор сказав не паритись, Що думаєте щодо монтажної піни?

 

А чем вам эти щели мешают? Где сказано, что этот узел должен быть " притертым"?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чем вам эти щели мешают? Где сказано, что этот узел должен быть " притертым"?

 

Ну це житлова мансарда, під самим верхом буде збиратись тепле повітря. Хоч і буде паробарєр, все одно верх буде теплий. З іншого боку як не утепли мауерлат, інший бік - холодний. І якщо залишити під мауерлатом щілини (до 5мм) - то в щілинах може випадати конденсат між балкою і мауерлатом - що як на мене не дуже добре для дерева :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну це житлова мансарда, під самим верхом буде збиратись тепле повітря. Хоч і буде паробарєр, все одно верх буде теплий. З іншого боку як не утепли мауерлат, інший бік - холодний. І якщо залишити під мауерлатом щілини (до 5мм) - то в щілинах може випадати конденсат між балкою і мауерлатом - що як на мене не дуже добре для дерева :)

 

Вашою ж логікою , навпаки, то в цих щілинах буде протяг, що додатково унеможливить можливу появу конденсату . Дерево любить повітря и т.д і т. ін.:D Не переймайтесь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вашою ж логікою , навпаки, то в цих щілинах буде протяг, що додатково унеможливить можливу появу конденсату . Дерево любить повітря и т.д і т. ін.:D Не переймайтесь.

 

Ні не буде, бо з боку мансарди підішється гіпсом, а з зовнішнього боку будинку - мінвата + штукатурка. Тобто як раз буде закритий повітряний зазор.

 

От його і хочу задути піною, бо так простіше чим підкладати підкладки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...