Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вирівнювання і оздоблення кривого цоколя

SIV

Рекомендовані повідомлення

Маю проблему - кривий цоколь (фундамент) :(

З трьох сторін дому стіни виступають (нависають) за фундамент на 6-7 см.

А от з четвертої сторони фундамент вийшов кривий (опалубка посередині стіни "поїхала" назовні).

По краях дому стіни виступають (нависають) за фундамент на 6-7 см. а посередині 13 м. стіни фундамент вийшов врівень зі стіною.

 

От сиджу і думаю як грамотно і красиво зробити цоколь з усіх чотирьох сторін :confused:

Облицьовувати хочу каменем 1,5-2 см.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Маю проблему - кривий цоколь (фундамент) :(

З трьох сторін дому стіни виступають (нависають) за фундамент на 6-7 см.

А от з четвертої сторони фундамент вийшов кривий (опалубка посередині стіни "поїхала" назовні).

По краях дому стіни виступають (нависають) за фундамент на 6-7 см. а посередині 13 м. стіни фундамент вийшов врівень зі стіною.

 

От сиджу і думаю як грамотно і красиво зробити цоколь з усіх чотирьох сторін :confused:

Облицьовувати хочу каменем 1,5-2 см.

 

Можно при утеплении фундамента стиродуром вывести край фундамента за стены по периметру (даже в один размер ширины ступени ), а затем облицевать камнем фундамент, при этом ступеньку сверху(выступающего фундамента) облицевать полосками камня по ширине ступеньки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щось ніхто не дає ніяких порад :(

 

Подивився в інтернеті як роблять каркасні будинки і ..... появилась ідея.

 

Як варіант думаю що по фундаменту можна зробити вирівнюючий каркас з оцинкованого профілю для гіпсокартону і обшити його

або цементно стружечною плитою (правда незнаю чи знайду у Львові)

або панелями AQUAPANEL KNAUF (ціна :-o)

або плоским шифером

 

Який варіант порадите бо якось не хочеться наносити на фундамент 6-7 см. штукатурки, боюсь що з часом облетить.

Змінено користувачем SIV
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня дома имеются места где нанесено 15 см штукатурки и обложен он каменюками весом до 50 кг каждая,причём на высоту 2,5 метра-проблем нет.Ваших 6 см вообще детский лепет.

Т.к. Вы со Львова,то будете скорее всего облицовывать закарпатским камнем,именно он у меня,там ещё легче,т.к. можете поиграть толщиной самого камня.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

каркас з оцинкованого профілю для гіпсокартону і обшити його

 

сгниет он за пару лет и дальше что?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня дома имеются места где нанесено 15 см штукатурки и обложен он каменюками весом до 50 кг каждая,причём на высоту 2,5 метра-проблем нет.Ваших 6 см вообще детский лепет.

Т.к. Вы со Львова,то будете скорее всего облицовывать закарпатским камнем,именно он у меня,там ещё легче,т.к. можете поиграть толщиной самого камня.

 

Велике спасибі за рекомендації.

 

Ще хочу спитати чи доцільно зробити теплу штукатурку цоколя на основі перліту щоб одночасно утеплити високий цоколь.

 

Для теплої (перлітової) штукатурки майстер радить зробити перший шар 3 см., поверх нього (після підсихання) закріпити дюбелями оцинковану сітку і зробити другий шар штукатурки. Потім фасадну сітку і камінь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

майстер радить зробити перший шар 3 см., поверх нього (після підсихання) закріпити дюбелями оцинковану сітку і зробити другий шар штукатурки. Потім фасадну сітку і камінь.

 

Оцинковка опять же не хорошо, есть полипропиленовые для этого.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Оцинковка опять же не хорошо, есть полипропиленовые для этого.

 

А можна зсилочку для прикладу

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А можна зсилочку для прикладу

 

Да в любом Эпицентре, очко 10*10 и толщина нити 2-3 мм.

Что то типа

setka1.gif

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Опишіть (поправте) правильний порядок нанесення матеріалів (слоїв) на бетонний цоколь під камінь або швидше за все мозаїчну штукатурку (на жаль з сьогоднішніми цінами камінь напевно не потягну :-(, але дружина дуже хоче).

 

1. Грунтовка глибокого проникнення (цоколь в пилюці і під дощами 3 роки)

2. Набризг - 1:1 пісок з цементом розведений водою до сметаноподібного стану. Набризгувати макловицею.

3. Тепла штукатурка з перлітом - приблизно 3-3,5 см.

4. Оцинкована штукатурна сітка, закріпити до бетонної основи дюбелями + виставляєм штукатурні маяки

5. Тепла штукатурка з перлітом - приблизно 3-3,5 см.

6. Шпаклівка (наприклад Kreisel 220 бо є в наявності кілька мішків) з фасадною склосіткою.

7. Обмазочна полімер-цементна гідроізоляція в 2 слої.

8. Мозаїчна штукатурка.

 

Може є щось зайве або навпаки щось пропустив ???

Змінено користувачем SIV
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всі теплі штукатурки це менагерска видумка,якщо Ви бажаете зробити утеплення,то використовуйте ЕППС та по ньому сітку з клейом й фініш.А то що придумали є принципово не вірно,не можна розділяти слої любих штукатурок.

Я б на Вашому місці вирівняв цоколь ЄППСом різної товщини та перетянув сіткою з клеем,так він може стояти роками,а вже коли появится більше грошей то поклав камінь,воно того вартуе.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всі теплі штукатурки це менагерска видумка,якщо Ви бажаете зробити утеплення,то використовуйте ЕППС та по ньому сітку з клейом й фініш.А то що придумали є принципово не вірно,не можна розділяти слої любих штукатурок.

Я б на Вашому місці вирівняв цоколь ЄППСом різної товщини та перетянув сіткою з клеем,так він може стояти роками,а вже коли появится більше грошей то поклав камінь,воно того вартуе.

 

Проверено на практике,уже третий год как сделал,именно так. Согласен с мнением специалиста

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По краях дому стіни виступають (нависають) за фундамент на 6-7 см. а посередині 13 м. стіни фундамент вийшов врівень зі стіною.

 

А не думали про те, що зайве можна просто зрізати? Надрізи болгаркою з діиском по бетону, а потім перфоратор. зрызати до 7см товщини справа хоч і важка, але насправді цілком реальна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А не думали про те, що зайве можна просто зрізати? Надрізи болгаркою з діиском по бетону, а потім перфоратор. зрызати до 7см товщини справа хоч і важка, але насправді цілком реальна.

 

Такий варіант не відкидаю.

 

У якого виробника є нормальної якості ЕППС товщиною 4-6 см.

Яку сітку ("панцерну" зі скловолокна чи оцинковану "рабицю" чи просто зварну кладочну 50х50) давати поверх ЕППС в базовий слой клею.

 

 

Якщо не давати ЕППС то чи треба кріпити на цоколь металеву сітку для штукатурки товщиною 4-5 см. для укладання на неї каменю. Яку штукатурку застосувати цементно-пішану з додаванням вапна чи можна взяти вапняний розчин для штукатурення стін і додати в нього цемент.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Весь ЭППС нормальный,но для лучшей адгезия клея поищите вафельку,если не найдёте то просто пошкрябайте зубами ножовки.Сетка обычная,как на фото выше.

Если без утепления,то можете штукатурить обычной цементной штукатуркой,металлическая сетка с набрызгом Вам в помощь.Но на Ваших слоях можно вообще обойтись без штукатурки,я себе сразу ставил на раствор.Для перестраховки можете использовать принцип облицовки гранитом-жёсткая сетка приварена к забитым в стену штырям.

Самое главное в облицовке камнём,это чтобы кладочная смесь выступала в швы и потом замывалась,таким образом образуется монолит .который фиксирует камень.А вот если Вам сперва уложат камень с пустыми швами и потом их заполнят чем либо,то рано или поздо камни поотлетают.Лично у меня весь камень уложен по такому принципу вообще без сетки и без капли клея на чистый раствор,за 10 лет не отпал ни один.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Весь ЭППС нормальный,но для лучшей адгезия клея поищите вафельку,если не найдёте то просто пошкрябайте зубами ножовки.Сетка обычная,как на фото выше.

Если без утепления,то можете штукатурить обычной цементной штукатуркой,металлическая сетка с набрызгом Вам в помощь.Но на Ваших слоях можно вообще обойтись без штукатурки,я себе сразу ставил на раствор.Для перестраховки можете использовать принцип облицовки гранитом-жёсткая сетка приварена к забитым в стену штырям.

Самое главное в облицовке камнём,это чтобы кладочная смесь выступала в швы и потом замывалась,таким образом образуется монолит .который фиксирует камень.А вот если Вам сперва уложат камень с пустыми швами и потом их заполнят чем либо,то рано или поздо камни поотлетают.Лично у меня весь камень уложен по такому принципу вообще без сетки и без капли клея на чистый раствор,за 10 лет не отпал ни один.

 

Клей для керамгранита,удивительно прочный, я даже попробовал им откосы под новые металлпластиковые окна затягивать.Там были дырки,бетон, кирпич,все рваное.Клей под стекло (так смотрится) все затянул шпателем, а держит-ого......А вот удалось подсмотреть технологию укладки андезита (камня),в одном случае,как выше описано - прямо в слой клея, а в другом случае утапливали в клей (без заделки сразу шва), зато на следующий день из пистолета жидким клеем заполняли швы с выравниванием через некоторое время. По второму варианту меньше остатков клея на камне,меньше чистить. Хотелось бы знать, что имели Вы,что рано или поздно поотлетает, ведь клей тот же. Возможно Вы имели ввиду,что заполняют швы не клеем?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Самое главное в облицовке камнём,это чтобы кладочная смесь выступала в швы и потом замывалась,таким образом образуется монолит .который фиксирует камень.А вот если Вам сперва уложат камень с пустыми швами и потом их заполнят чем либо,то рано или поздо камни поотлетают.Лично у меня весь камень уложен по такому принципу вообще без сетки и без капли клея на чистый раствор,за 10 лет не отпал ни один.

 

Накінець то визначився з каменем, буде закарпатський сіро-синій андезит.

З кривизною фундаменту на північній стороні теж вирішив проблему, зріжу-стешу на 2-3 см. Вже пробував, виходить не швидко але з допомогою болгарки з алмазним кругом та перфоратора досить легко.

 

Монтаж планую наступним чином:

1. Грунтування цоколя грунтовкою глибокого проникнення (цоколь в пилюці і під дощами 3 роки).

2. Обмазочна полімер-цементна гідроізоляція в 2 слої (не знаю чи треба).

3. Оцинкована штукатурна сітка, закріпити до бетонної основи дюбелями (сумніваюсь в потребі при умові додавання Ceresit CC81).

4. Камінь на ЦП 1:3 розчин (по рекомендації мастерока) тільки з додаванням Ceresit CC81 (хоча виконавці відмовляють і дуже радять на клей). На клей не дуже хочу бо через різну товщину каменя шар клею вийде від 1 до 4 см. (на 35 м2 треба буде приблизно 0.9-1.1 м3 клею :o)

 

Що скажете - порадите ???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пораджу знайти других виконавців,бо якщо у Вас будуть проблеми,то вони зроблять крайніми Вас,а Ви-мене.В мене камня набагато більше,і я також взявся за голову коли порахував вартість клею.Тому і почав пошук альтернативних варіантів,знайшов толкових майстрів,підовчився в них деякім нюансам і потім сам собі усе зробив.Причому в мене практично кожна каменюка мала різну товщину,десь половина мала з одного боку 5 мм,а з іншого-5 см.

Гідроізоляція там не потрібна,краще зверху обробити гідрофобом або лаком для каміння,решта не завадить.Тай цинк на сітці абсолютно ніякої ролі не відіграе,можете брати даже іржаву-в лужному цементному середовищи вона буде блищати як у кота...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Накінець то визначився з каменем, буде закарпатський сіро-синій андезит.

З кривизною фундаменту на північній стороні теж вирішив проблему, зріжу-стешу на 2-3 см. Вже пробував, виходить не швидко але з допомогою болгарки з алмазним кругом та перфоратора досить легко.

 

Монтаж планую наступним чином:

1. Грунтування цоколя грунтовкою глибокого проникнення (цоколь в пилюці і під дощами 3 роки).

2. Обмазочна полімер-цементна гідроізоляція в 2 слої (не знаю чи треба).

3. Оцинкована штукатурна сітка, закріпити до бетонної основи дюбелями (сумніваюсь в потребі при умові додавання Ceresit CC81).

4. Камінь на ЦП 1:3 розчин (по рекомендації мастерока) тільки з додаванням Ceresit CC81 (хоча виконавці відмовляють і дуже радять на клей). На клей не дуже хочу бо через різну товщину каменя шар клею вийде від 1 до 4 см. (на 35 м2 треба буде приблизно 0.9-1.1 м3 клею :o)

 

Що скажете - порадите ???

 

Примеры по цоколю,рваный камень и др. ...всю неровность можно сгладить и украсить таким камнем.

pl19_b.jpg.901ad3c997e74f372f78fa2d40705783.jpg

fp05_big.jpg.945b2c2b69c47100fd9609f80752b2ac.jpg

lS1Tj0c-stA.jpg.e07d6b7ef6e830ef5252771d47598a20.jpg

styp02_big.jpg.d06dc3372f53f08527c42826e39a6142.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

если у вас кривой фундамент/цоколь в следствии того что опалубка при заливки разошлась. то в ваших выступах нет арматуры,следовательно можно взять отбойник, сбить лишнее, потом заштукатурить и выровнять в нужный вам уровень , посл еппс(шершавый), и облицовка по вкусу, вот как это делали этим летом

DSCN5566.JPG

 

DSCN5590.JPG

 

DSCN5601.JPG

 

DSCN5697.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Была таже проблема. Перед обклейкой экструдером, сначала срезали нарости болгаркой, а потом выравнивали все штукатуркой.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось такий цоколь виходить.

Карпатський АНДЕЗИТ.

На фотке плохо видно,поэтому возможно я и ошибаюсь,но КАТЕГОРИЧЕСКИ нельзя ставить камень на ФЭМы.В Вашем случае необходимо снять подходящий к стене ряд плитки,поклеить камень,а уж потом подрезатся под него ФЭМом.Как вариант просто не опирать камень на ФЭМ оставив 1 см зазор,но это не красиво.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На фотке плохо видно,поэтому возможно я и ошибаюсь,но КАТЕГОРИЧЕСКИ нельзя ставить камень на ФЭМы.В Вашем случае необходимо снять подходящий к стене ряд плитки,поклеить камень,а уж потом подрезатся под него ФЭМом.Как вариант просто не опирать камень на ФЭМ оставив 1 см зазор,но это не красиво.

 

полостью поддержу коллегу, обратите внимани есть много магазинов и прочих козенных сооржений, где допущна поодобная ошибка и почти кругом первый ряд облицовки отсутствует или частично отсутствует

вечром дам фото

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...