Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Нужен специалист по каминам

kastor666

Рекомендовані повідомлення

Шукаю спеца, який порадить топку, підскаже по необхідних комунікаціях по місцю і реалізує монтаж. Можна спеца по кожному етапу окремо :D

Загальний вигляд, див. вкладення.

 

Ідея дуже загальна, основні конструктивні моменти - вбудований в перегородку, товщина разом з перегородкою бажано до 45см, можливо, не "трmjхсторонній", а 1 чи 2, бо рузумію, що фантастичні ідеї потребують фантастичних затрат.

interier-kvartiry-v-seryh-tonah-v-Norvegii-2.jpg.c34fc4c0920fc30f1ec2513ff4ad75e0.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Трехсторонние топки - самые дорогие. И конструкция зашивки здесь не дешевая, должны быть грамотные спецы. Хотя вполне можете себе что то похожее соорудить и с угловой двусторонней топкой. Понятно, что вид будет не тот, но цена итоговая раза в два ниже.

11079703_1069902663025325_2822300294721924160_n.jpg.72d1787459b9aeeaaa016733cb69c3fb.jpg

pejs_steel.jpg.62ae3972937076aa603bbdcc052c3c36.jpg

10247345_684722874918483_835019923661985228_n.thumb.jpg.ae228f2f452a99de4ead86630845e51d.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на фото у kastor666 газовый камин

 

Та не в тому суть, головне консепссія :flag1:

 

Добавлено через 1 минуту

Хотя вполне можете себе что то похожее соорудить и с угловой двусторонней топкой. Понятно, что вид будет не тот, но цена итоговая раза в два ниже.

 

Да, это вариант. 5000++евро пока не готов я...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шукаю спеца, який порадить топку, підскаже по необхідних комунікаціях по місцю і реалізує монтаж. Можна спеца по кожному етапу окремо :D

Загальний вигляд, див. вкладення.

 

Ідея дуже загальна, основні конструктивні моменти - вбудований в перегородку, товщина разом з перегородкою бажано до 45см, можливо, не "трmjхсторонній", а 1 чи 2, бо рузумію, що фантастичні ідеї потребують фантастичних затрат.

 

Вариантов не так много парочку выложу

 

из не дорогих kaminhouse.com.ua/kamin/item/ma-272-sl?category_id=6

 

ну и немцы от 4500 еврейских kaminhouse.com.ua/kamin/item/arte-u-90h?category_id=39

 

а также еще может быть Немецкий Шмид и Австрийцы но не дешевле 4800еуро.

 

А если без вертикального подъема дверей то из не дорогих с перемычкой на стекле

kaminhouse.com.ua/kamin/item/laudel-700-compact-lp?category_id=16

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та не в тому суть, головне консепссія :flag1:

 

Добавлено через 1 минуту

 

 

Да, это вариант. 5000++евро пока не готов я...

Який бюджет? Можна по кожному етапу окремо:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Який бюджет? Можна по кожному етапу окремо:D

 

Я йду від зворотнього - бюджет мають озвучити спеціалісти, окремо по кожному етапу ;)

 

Як я бачу:

 

1. Вибір типу, а може і моделі конкретно.

 

2. закладка повідряних каналів, як на картинці, + комин.

 

3. монтаж топки.

5720654.jpg.8adf48001249db167e1871d4a7b63615.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вище Вам запропонували пару варіантів топок. Допомогло?

Монтажем топок як та, що на знімку в першому пості займалась дуже невелика кількість людей. Раджу заїхати, наприклад, в Камінофф, прицінитись, поспілкуватись щодо установки. Потім ще кудись. Так, після пари візитів, у Вас вималюється розуміння бюджету і процесу. В темі ніхто точної розкладки не дасть. Максимум буде суперечка тупоконечників (контабас і неавторизований установник) з гостроконечниками (салон/проект/кошторис).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Максимум буде суперечка тупоконечників (контабас і неавторизований установник) з гостроконечниками (салон/проект/кошторис).

Просто до сліз.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2. закладка повідряних каналів, як на картинці,

В трёхсторонних топках слишком большое остекление что бы их серьёзно рассматривать под отопление других помещений воздушными каналами да и ещё самотёком

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В трёхсторонних топках слишком большое остекление что бы их серьёзно рассматривать под отопление других помещений воздушными каналами да и ещё самотёком

 

Поки що зупинився на такому - laudel.org.ua/produktsiya/laudel-800/800-grande/dvojnoe-steklo

 

А чому самотьоком? Що заважає поставити принуділовку?

 

Ось ще схожий варіант - (ссылка устарела)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поки що зупинився на такому - laudel.org.ua/produktsiya/laudel-800/800-grande/dvojnoe-steklo

 

А чому самотьоком? Що заважає поставити принуділовку?

 

Ось ще схожий варіант - (ссылка устарела)

 

Бывают варианты с верт. подъемом

 

kaminhouse.com.ua/kamin/item/edilkamin-double-n?category_id=63

 

kaminhouse.com.ua/kamin/item/%D0%BA%D0%B0%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D0%BD%D0%B0%D1%8F-%D1%82%D0%BE%D0%BF%D0%BA%D0%B0-kratki-milatg-16%D0%BA%D0%B2%D1%82?category_id=33

 

kaminhouse.com.ua/kamin/item/%D0%BA%D0%B0%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D0%BD%D0%B0%D1%8F-%D1%82%D0%BE%D0%BF%D0%BA%D0%B0-kratki-milatg-deko-16%D0%BA%D0%B2%D1%82?category_id=33

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шукаю спеца, який порадить топку, підскаже по необхідних комунікаціях по місцю і реалізує монтаж. Можна спеца по кожному етапу окремо :D

Загальний вигляд, див. вкладення.

 

Ідея дуже загальна, основні конструктивні моменти - вбудований в перегородку, товщина разом з перегородкою бажано до 45см, можливо, не "трmjхсторонній", а 1 чи 2, бо рузумію, що фантастичні ідеї потребують фантастичних затрат.

В вашому випадку треба оприділитися, ви це робите для краси , чи обігріву?

Я робив подібні замовлення. Якщо для краси , то можна буде періодично запалювати, але багато тепла не дасть.

Якщо для реального обігріву, то вигляд трохи зміниться не в кращий бік, бо появиться металева обвязка і металеві стойки по кутах топки.:(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
В вашому випадку треба оприділитися, ви це робите для краси , чи обігріву?

 

Щось середнє. В котельні стане твердопаливний і електро, як основна зв"язка.

 

Я робив подібні замовлення. Якщо для краси , то можна буде періодично запалювати, але багато тепла не дасть.

Якщо для реального обігріву, то вигляд трохи зміниться не в кращий бік, бо появиться металева обвязка і металеві стойки по кутах топки.:(

 

Ви говорите про каміни взагалі чи конкретно про топки, які я привів у приклад, як підходящі по дизайну і бюджету?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щось середнє. В котельні стане твердопаливний і електро, як основна зв"язка.

 

 

 

Ви говорите про каміни взагалі чи конкретно про топки, які я привів у приклад, як підходящі по дизайну і бюджету?

Я про топки, бо муровані тепла не дадуть. Топки такого плану бюджетними не назвеш, йдуть в 1.5- 2 раза дорожче від стандартноі топки з фронтальною шибою.

лаудель- хороший вибір, але я б зупинився на другому-KRATKI ZUZIA/Т. імхо.

Зюзя існує і з трьохсторонньою шибою...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...