Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Z273 Бюджетний дім на 100м2

kvintich

Рекомендовані повідомлення

Добрый день! Какой у Вас размер проема под раздвижными дверями? Как это все работает?

2570 ширина 2370 висота

Працює так:

1. Повертаєм ручку, відхиляється верх.

2. Повертаєм ручку, відхиляється низ.

3. Відсуваєм в строну

Роботою фурнітури задоволений, працює добре. На виставці пробував роботу такої системи не сподобалось. Можливо там була інша фурнітура, у мене МАКО.

 

Были ли другие варианты?

Були дорожчі за кордоном із дерева, і гармошка в Україні. Більше із теплих варіантів не знайшов.

Ограничения по размерам есть?

У мене перевищення по заскленню на 5%. Ніби можна склити однокамерним склопакетом, більші вікна.

 

Как плотно все прилегает? Не тянет от двери?

Прилягає так само як пластикове вікно...

IMG_9081.thumb.JPG.2848f37d26b1c6177a1a2716dd4f8795.JPG

IMG_9086.thumb.JPG.b28afe3521621c27dca22d1496048389.JPG

IMG_9085.thumb.JPG.d883f74f77716d61317af01ddc877d46.JPG

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Промалював\проміряв і купив кабель для будинку.

По кімнатам буде 2 контура на світло і на розетки. Відповідно по два автомата. Плюс лінія на бесперебійне живлення відеоспостереження\інтернет\насос опалення ТПК. Також буде лінія під генератор. На кухні окрема лінія на духовку\плитку\холодильник\кондиціонер. Окрема лінія на зовнішнє освітлення по кутам будинку + таймер, датчик освітлення. У місця де буде ТВ підведеться інтернет\коаксіал для супутника.

 

Запитання по сигналізації.

1. Чи ставили геркони на вікна двері? Чи вистачає лише датчиків руху. Бо щось геркони не вписуються у моє розуміння феншуя :)

2. Кнопки виклику стаціонарні, чи на дистанційно\радіо спрацюванні?

Запитання по скважені.

1. Планую робити кільцями по 1,5-2м І думаю може в середині розмістити всю начинку. Тобто фільтр, гідроакумулятор... Чи потрібно це все ставити в будинку?

IMG_20161221_164731.thumb.jpg.4b43ce1a855d74862952dd5cd8acceaa.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скільки ви нарахували кабелю? По якій ціні брали, це біля мене недалеко. 2* 2*0,22 фтп для чого використовується?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скільки ви нарахували кабелю? По якій ціні брали, це біля мене недалеко.

Не знаю чи ціна нормальна, не моніторив аж так ціни. Просто взяв у гарних знайомих. Кабель гостований, і відповідає січенню. Цей самий кабель, тільки "базарний варіант" буде коштувати на 15-17% меньше.

3*1,5 320м по 10,55грн

3*2,5 340м по 16,16грн

коаксиал 80м по 7,43грн

UTP 4х2х0,5 205м по 6,11грн Взяв бухту 305м , думаю не пропаде :)

 

2* 2*0,22 фтп для чого використовується?
Це UTP 4х2х0,5 Використовується для інтернету\відео\сигналізація
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я думав для інтернету потрібно 8 жильну виту пару?
У цьому кабелі є 4 витих пари, тобто 8м жил. На 100мбіт використовується лише 4 жили. 4 або для 1000мбіт, або для подачі живлення по кабелю.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене є 4 жильний, 2 пари , можна розкидати по хаті до інтернет розеток?

Это не то кабель 0,22 сечением, что вы описывали в соседней теме?

Он не годится. Витую пару на 4 жилы можно. Но лучше положите 8 жил (4 пары). Мало ли что потом захочется. 1 гиг запустить лет через 5-10, например. :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ftp 2*2*0.51 cat 5e в мене, думає піде на інтернет 100%.

Він підійде, але це не по технології. Краще візьміть 8ми жильний. 2грн переплати за метр. А той що маєте використайте на сигналізацію, чи продайте.

Змінено користувачем kvintich
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Запитання по сигналізації.

1. Чи ставили геркони на вікна двері? Чи вистачає лише датчиків руху. Бо щось геркони не вписуються у моє розуміння феншуя :)

2. Кнопки виклику стаціонарні, чи на дистанційно\радіо спрацюванні?

Запитання по скважені.

1. Планую робити кільцями по 1,5-2м І думаю може в середині розмістити всю начинку. Тобто фільтр, гідроакумулятор... Чи потрібно це все ставити в будинку?

 

1геркони для дсо не потрібні. Але ставити можна. Ставляють датчики руху.

2 кнопки стацірнарні.

 

3 правильне рішення. ГА всередині приміщення буде весь в конденсаті, а звідси пліснява, а в приямку буде собі тихенько іржавіти.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Сьогодні розпочав будівельний сезон власноруч.

Провів кабель від лічильника у дім.

 

Тепер що до планів на 2017р.

1. Електрика

1.1. прокладка кабелів

1.2. монтаж\підключення сигналізації

1.3. монтаж шафи

2. Буріння свердловини

2.1. монтаж кілець під свердловину

2.2. проведення води і труб від ТП котла у дім

3. Септик і підключення його до будинку

4. Чорнові стяжки, штукатурка

5. Зовнішне утеплення 10см пінопласт + можливо чистова дек. штукатурка. Подав документи на теплий кредит.

 

А тепер по проблемах за зиму. :( Під час снігопадів задувало сніг на горище. Особливо під підшивку. А врайоні дахових вікон, тобто під ними, були невеликі кучки снігу. Сьогодні замітив що гідроізоляція, та що клеїться під вікнами повідставала від металочерепиці. Також візуально відклеїлась і на стиках конверта. Будемо щось думати :(

IMG_20170318_115312.thumb.jpg.76568fef47d06f7a957e72c72a06bc54.jpg

IMG_20170318_115238.thumb.jpg.d75273e7f27008f9c498beb699addb3e.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні розпочав будівельний сезон власноруч.

Провів кабель від лічильника у дім.

 

Вітаю з відкриттям сезону. Я вже скучив за будівельними темами, політичні вже набридли. Нарешті буде що почитати. В себе сезон відкрив ще 2 тижні назад.

Який провід на вводі? 4 квадрата? Яке планується опалення? В мене можливо буде електроопалення, на котел 5*4мм завів. В будинок вже заведено 10кВт (тобто під провід 4мм), думаю собі кинути ввід 6 мм, тоді можна буде докупити потужності і не думати що буде коли одночасно ввімнуть плиту, духовку і котел. Наприклад на НР, чи на день варення старшої дочки взимку.

Зберегти

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Який провід на вводі? 4 квадрата?
Наскільки памятаю то 5х5

 

Яке планується опалення? В мене можливо буде електроопалення, на котел 5*4мм завів.
Електро опалення і твердопаливний котел із теплобаком. ТП буде стояти в котельній на вулиці, і буде іти тепло траса під землею. покищо бачу так. У будинку теплі підлоги у коридорах, залі,вані і кухні у кімнатах батареї.

 

думаю собі кинути ввід 6 мм, тоді можна буде докупити потужності
У мене 17Кват думаю вистачить 5 вводу (хоча я не впевнений що у мене 5х5, може більше, поміряю скажу). Но Таким кабелем підключені станки 15Кват і пікова не меньше 50Кват, кабель у температурі не міняється. Змінено користувачем kvintich
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наскільки памятаю то 5х5

 

ВВГ? А то я не можу знайти 5 мм перетин. Є або 4, або 6. 4 мені замало.

Електро опалення і твердопаливний котел із теплобаком. ТП буде стояти в котельній на вулиці, і буде іти тепло траса під землею. покищо бачу так. У будинку теплі підлоги у коридорах, залі,вані і кухні у кімнатах батареї.

 

В мене ТП майже весь перший поверх, окрім тамбура і однієї кімнати. В тамбурі дам електропідлогу на випадок якщо таки треба буде там підігрівати. В кімнаті батарея. Ну і на 2 поверсі ТП в санвузлі, коридорі і в гардеробі.

У мене 17Кват думаю вистачить 5 вводу (хоча я не впевнений що у мене 5х5, може більше, поміряю скажу). Но Таким кабелем підключені станки 15Кват і пікова не меньше 50Кват, кабель у температурі не міняється.

Автомат на 32А стоїть?

Шкода що підняли ціну підключення, доведеться більше платити щоб з 10 кВт підняти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ВВГ? А то я не можу знайти 5 мм перетин. Є або 4, або 6. 4 мені замало.
Так

В тамбурі дам електропідлогу на випадок якщо таки треба буде там підігрівати.
А ви колектор на ТП ставити не плануєте, там є можливість відключати контури, і регулювати температуру.

Автомат на 32А стоїть?

Шкода що підняли ціну підключення, доведеться більше платити щоб з 10 кВт підняти.

Автомат стоїть на 32А, але лічильник ще не опламбували. Можна туда запхати на більше ампер :)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні замітив що гідроізоляція, та що клеїться під вікнами повідставала від металочерепиці. Також візуально відклеїлась і на стиках конверта. Будемо щось думати

Здравствуй. А ты знаешь , у меня эта лента изначально приклеена не была. Строители сказали что так надо . Я и поверил. У меня просто сил не было спорить. С крыши слезли в канун Нового года.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так

А ви колектор на ТП ставити не плануєте, там є можливість відключати контури, і регулювати температуру.

Колектор стоїть.

Просто якщо перекрити тамбур повністтю, то є шанс що замерзне вода. Якщо залишати маленький протік, то це тепловтрати. Тамбур проектувався як холодний. Саме тому і не заводив туди контур. Електро підлогу буду вмикати по таймеру перед тим як йдемо з дому і коли повертаємось. Щоб прогріти плитку і не було холодно ставати на неї коли роззуваєшся.

Автомат стоїть на 32А, але лічильник ще не опламбували. Можна туда запхати на більше ампер :smile:
В мене опломбували ще до підключення. Тільки на вісили і сходу опломбували. До стовпа підключити без вишки не змогли, тому залишили опломбованим, але не підключеним.

І на автоматі також пломба. Я навіть замінити на Хагер, чи Мьолер не зміг би, якщо ящик був би відкритий. Так як пломба потрібна.

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуй. А ты знаешь , у меня эта лента изначально приклеена не была. Строители сказали что так надо .
Я не знаю чи так треба, судячи із інструкцій клеїти треба. Але у мене факт не герметичності. Снігу під вікнами не має бути впринципі. І під підшивку надувати теж немає. А ще коли він під підшивкою тане, то стікає по стіні :(

Просто якщо перекрити тамбур повністтю, то є шанс що замерзне вода.

А якщо заливати не воду? Но якто кажуть у вас вже зроблено :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

А якщо заливати не воду? Но якто кажуть у вас вже зроблено :)

Прикол в тому що вода найкраще тепло переносить. Всі добавки знижують теплоємність. Колись в деяких АТП на літо простий дистилят заливали, щоб мотори не перегрівались. А дехто навіть взимку на простій воді катався. Щовечора зливав, а вранці гарячу заливав. І це я не кажу що треба підбирати незамерзайку щоб з ущільнювачами товаришувала, з теплообмінниками котлів, батареями. При аварії злив і гайда по новій антифриз мішати. Короче я не готовий до такого. Ж-)

Хоча маю знайомого який трансформаторне масло залив. В любий мороз без остраху на любий термін може поїхати з дому. Правда ціна і не дай Бог протікає, на відміну від води не висохне. ;)

ЗберегтиЗберегти

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Колись в деяких АТП на літо простий дистилят заливали, щоб мотори не перегрівались. А дехто навіть взимку на простій воді катався. Щовечора зливав, а вранці гарячу заливав.

Колись антифриз був гімном, і мотори теж. І зараз мотори і машини країн СНГ - це гімно. Відставше від всього світу на 40 років.

І це я не кажу що треба підбирати незамерзайку щоб з ущільнювачами товаришувала, з теплообмінниками котлів, батареями. При аварії злив і гайда по новій антифриз мішати. Короче я не готовий до такого.
Залита на дачі незамерзайка я вже і не памятаю яка. 10 років політ нормальний, нічого не тече і не розїдає. І чому мають бути аварії, все має працювати, принаймі 10-15 років точно. За стільки років і не гріх буде поміняти...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І чому мають бути аварії, все має працювати, принаймі 10-15 років точно. За стільки років і не гріх буде поміняти...

Лінивий я просто не хочу через 10 років щось міняти. ;) Тим більше що біля будинку і так буде достатньо роботи.

І ще момент. З своєї системи я за 12 років воду зливав мінімум 2 рази (ставив термоголовки на батареї). Це не рахуючи 5 зливів тільки з котла при ремонтах котла (2 заміни датчика по гарантії, промивка, і 2 рази знімав насос, один раз коли дивився чи не можна відремонтувати, інший коли замінював).

Тому і шукаю простих рішень.:beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А тепер по проблемах за зиму. :( Під час снігопадів задувало сніг на горище. Особливо під підшивку. А врайоні дахових вікон, тобто під ними, були невеликі кучки снігу.

 

А фото есть ?

Есть подшива но все равно задувает?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...