Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Допоможіть з розстановкою в кухні!

kantona

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня!Допоможіть будьте добрі з розстановкою в кухні так як діло дійшло до штукатурки а Де? Що? і Як? вирішитися неможу!В цьому плані я зовсім не творча людина:smile:Є в мене один варіантик але щось він мені не дуже:no:так як площа кухні вже не така й маленька а розігнатися для господині не буде де,тобто на мою думку робоччої поверхні буде маловато,та й холодильниик якось не по феншую стоїть!

(зліва від холодильника буде весіти котел)

IMG_5414.jpeg.1f7f0cf2e026200b9b2e776a378fcb4d.jpeg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1) холодильник: действительно стоит не по "феншую"... Почему бы его влево не поставить под стенку?

 

2) Рабочаяповерхность : барная часть как понимаю может служить и столиком и для разделки туш ;-)

 

Совет: проработайте расположение всего с тем, кто Вам мебель на кухню будет делать . Если конечно Вы не готовую покупаете...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1) холодильник: действительно стоит не по "феншую"... Почему бы его влево не поставить под стенку?

там буде висіти котел і я незнаю чи його можна поміняти місцями так як комин виходить в самому куті

 

Совет: проработайте расположение всего с тем, кто Вам мебель на кухню будет делать . Если конечно Вы не готовую покупаете...

до мебелі ще далеко а от каналізацію і проводку вже треба проводити!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А між робочою стіною і барною стойкою теж можна зробити робочу поверхню, туди можна мийку перенести. І тоді робочої зони буде більше) Кухня буде буквою П майже (з барною стойкою)
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Главный феншуй на кухне- последовательность "холодильник - мойка - плита" и расстояние между мойкой и плитой не меньше 80см. Мысленно проследите "путь продуктов" : Вы пришли с большой сумкой - куда ее поставить? как молоко попадет в холодильник, а крупы в шкаф? и т.д.

Или "сварите борщ" : где удобно взять кастрюлю? нож? разделочную доску?

А вот сакральный смысл барной стойки ...ну, наверное, для чего-то она Вам нужна...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А вот сакральный смысл барной стойки ...ну, наверное, для чего-то она Вам нужна...

чесно кажучи бврна стійка мені ніколи не подобалася в кухні.Це один із запропонованих мені варіантів

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...