Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Акрилові ванни та піддони для душу

Swansea

Рекомендовані повідомлення

Акрилові ванни та піддони для душу виробництва української фабрики.

35 моделей, серед яких: кутові, асиметричні, прямокутні ванни та піддони для душу.

Характеристики виробів:

- дно, що не ковзає навіть у мильній воді

- ванна здатна витримати навантаження, що перевищують 300 кг

-довговічний блиск і колір акрилу, стійкість до ультрафіолетового випромінювання

- виняткова якість поверхні

- підвищений захист від корозії і хімічного впливу

- антибактеріальні властивості

- шумопоглинаючі властивості

Гарантія виробника - 10 років.

 

Каталог моделей - (ссылка устарела)

(ссылка на изображение устарела)

(ссылка на изображение устарела)

(ссылка на изображение устарела)

(ссылка на изображение устарела)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добридень!

Де в Києві можна побачити вживу душовий піддон Emanuel? Яка його актуальна ціна на сьогодні?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добридень!

Де в Києві можна побачити вживу душовий піддон Emanuel? Яка його актуальна ціна на сьогодні?

Доброго дня!

Всі ціни, які Ви бачите в каталозі, актуальні. І в неї вже входить доставка по Києву (до під'їзду).

Фотографії всіх товарів Ви можете побачити на сайті. Замовлений товар Ви матимете можливість гарненько роздивитися перед покупкою, коли Вам його доставлять.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте, подскажите, пожалуйста, какая толщина акрила? Какой метод формовки?

Спасибо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На другом сайте где продают такие ванны, нашел следующую информацию:

Ванна прямоугольная SWAN BRINA 180х80х44 см изготовлена с применением инновационного метода ручной формовки, этот метод давным-давно стал традиционным для изготовления корпусов катеров и яхт премиум-класса. Уже само это говорит о прочности и надёжности ванны SWAN BRINA.

 

Толщина стенки изделия - 6-7 мм, из них - толщина акрилового шара - 1-1,5 мм, толщина армировочного шара - 5-6 мм.

 

Внутренняя поверхность ванны SWAN BRINA изготовлена из высококачественного жидкого литьевого акрила от известнейшего мирового производителя - итальянской компании ItalBeit SRL.

 

Внешний же силовой слой изделия армирован cтекломатом украинского производства с применением безопасного для человека и окружающей среды отвердителя. Дно ванны SWAN BRINA усилено плитой ДСП толщиной 16 мм. и имеет четыре ребра жёсткости.

 

Использование данной технологии с применением качественных материалов, дает возможность создавать высококачественный продукт с оптимальными производственными затратами, что немаловажно для нас с Вами.

 

Жёсткий контроль качества проводится на всех этапах производства и выходе готовой ванны SWAN BRINA. Безопасность подтверждается заключением санитарно- эпидемиологической экспертизы № 05.03.02-04 / 42095 от 26.06.2014г.

 

Просветите, пожалуйста по толщине акрила и стеклоосновы - можно ли такой тонкий слой акрила?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На другом сайте где продают такие ванны, нашел следующую информацию:

Ванна прямоугольная SWAN BRINA 180х80х44 см изготовлена с применением инновационного метода ручной формовки, этот метод давным-давно стал традиционным для изготовления корпусов катеров и яхт премиум-класса. Уже само это говорит о прочности и надёжности ванны SWAN BRINA.

 

Толщина стенки изделия - 6-7 мм, из них - толщина акрилового шара - 1-1,5 мм, толщина армировочного шара - 5-6 мм.

 

Внутренняя поверхность ванны SWAN BRINA изготовлена из высококачественного жидкого литьевого акрила от известнейшего мирового производителя - итальянской компании ItalBeit SRL.

 

Внешний же силовой слой изделия армирован cтекломатом украинского производства с применением безопасного для человека и окружающей среды отвердителя. Дно ванны SWAN BRINA усилено плитой ДСП толщиной 16 мм. и имеет четыре ребра жёсткости.

 

Использование данной технологии с применением качественных материалов, дает возможность создавать высококачественный продукт с оптимальными производственными затратами, что немаловажно для нас с Вами.

 

Жёсткий контроль качества проводится на всех этапах производства и выходе готовой ванны SWAN BRINA. Безопасность подтверждается заключением санитарно- эпидемиологической экспертизы № 05.03.02-04 / 42095 от 26.06.2014г.

 

Просветите, пожалуйста по толщине акрила и стеклоосновы - можно ли такой тонкий слой акрила?

Я так розумію, про покупку не йдеться) Ви цікавитеся технологією виробництва. Раджу погуглити - в мережі чимало інформації на цю тему.

Технологія виготовлення ванн доволі нехитра і не є чимось засекреченим. Товщини всіх шарів без виключення визначаються існуючими стандартами та технологією.

Коментувати чужі рекламні тексти не маю ані часу, ані бажання)

Гарного дня) :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не вгадали - саме бажання купити дві ванни спонукало мене на запитання до Вас.

Цінова політика компанії Сван вирівнена - ціни однакові у всіх бачив.

Позитивний підхід з Вашого боку міг бути таким: переконати мене, як покупця, що Ваша продукція достатньо надійна, щоб можна було вибрати саме її.

На жаль Ви мене відштовхнули від Вашої компанії.

Мабуть у Вас багато клієнтів. А я пошукаю фахівців, які зможуть дати відповідь на поставлені запитання.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не вгадали - саме бажання купити дві ванни спонукало мене на запитання до Вас.

Цінова політика компанії Сван вирівнена - ціни однакові у всіх бачив.

Позитивний підхід з Вашого боку міг бути таким: переконати мене, як покупця, що Ваша продукція достатньо надійна, щоб можна було вибрати саме її.

На жаль Ви мене відштовхнули від Вашої компанії.

Мабуть у Вас багато клієнтів. А я пошукаю фахівців, які зможуть дати відповідь на поставлені запитання.

Чудово, що є можливість купувати там, де Вам більше підходить чи подобається)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

добридень!

а замовити піддон як можна?

головна та контакти на сайті пропонують послуги та контакти розробника сайта, а не виробника... кнопки "купити" нема...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

(ссылка устарела)

 

Якщо бажаєте замовити створення інтернет-каталогу, звертайтеся за телефонами:

(097) 256-17-97,

(093) 762-63-22,

(050) 941-72-36,

або надсилайте листа на

e-mail: rulya28@ukr.net.

Якщо у Вас виникли запитання, ми із задоволенням відповімо на них.

 

 

 

 

може для початку з сайтом розберетесь.

 

Вам Swansea користувач alexwisard задав кілька нормальних актуальних запитань які тут думаю багатьох цікавлять, а Ви зі своєю зверхністю відправили людину куди подалі.

 

тут Вам не лише рекламна площадка для впарювання товару, тут ще й доречні питання задають!

 

на головній сторінці сайту взагалі текст від розробників сайту... якщо в Вас така ж якість ван то безкоментарів....

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...