Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Автобидло

Djentelmen

Рекомендовані повідомлення

На ФБ є спільнота. Думаю, що і на нашому форумі не буде лишнім поширення та засудження хамства за кермом. Тож постимо в тему всіх автохамів, бидлопаркуванців, невиліковних інвалідів паркування, неадекватних пішоходів і т.ін. в цю тему.

Почну сам (моє з ФБ).

Тричімерсоінвалід АА0333МА. Це, мабуть, не виліковно. При абсолютно вільній парковці біля супермаркету треба зайняти аж ТРИ місця, призначених для інвалідів. Коли робив фото всі кругом озиралися і пропонували "рознести" по всім інстанціям.

703630790_003.thumb.jpg.1cbc8f260f76ea2e2bac63a2dbaf76f5.jpg

1225778910_004.thumb.jpg.7357281ef9d63ce30de0dd5c3e042f2c.jpg

Змінено користувачем Djentelmen
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дуже важко боротися з такими... В нашій державі бабло породжуе зло... Будемо пробувати. Якщо дещиця порушників зрозуміе свою провину, це вже буде перемога. А якщо ще й признае свою неправоту публічно і вибачиться на форумі, то ми живемо в Європі!

Чогсоь мені здаеться, що Європи не діждемся...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дуже важко боротися з такими...

Не виправдовую "героя" на першому фото. Але, його дії не завдали особливої шкоди, так як відбувались дуже рано (судячи по сонцю) і відсутності відвідувачів. Хоча саме такий момент найзручніший для тренування!

Для підтримки теми додам власний фотофакт, коли за браком паркомісць вимушений шукати платну альтернативу. Дія відбувалась на одній із виставок Києва.

 

Для себе роблю висновок, що необхідоно бути уважним і не створювати можливі проблеми іншим.

IMG_1829.thumb.JPG.b03e9cb31a61c164fdb6f6f55b88dc2a.JPG

IMG_1830.thumb.JPG.98404d385fd5f145130321f3729ef3bd.JPG

IMG_1831.thumb.JPG.dce655e59131097596d50228300cf5ab.JPG

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

При абсолютно вільній парковці біля супермаркету треба зайняти аж ТРИ місця, призначених для інвалідів.

 

Что вам так те места для инвалидов жить не дают ? :)

я тоже ночью там паркуюсь на инвалидном, но парковка пустая и захожу я на 2минуты.

Другое дело если б он днем так стоял и мест небыло, тогда да, можно было и гвоздем нарисовать значек инвалида на дверях.

 

меня совсем не возбуждают окуни на пустой парковке, пусть хоть на боку лежат. Но если в час пик ушлепки бросают машины на дороге это уже боль

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не виправдовую "героя" на першому фото. Але, його дії не завдали особливої шкоди, так як відбувались дуже рано (судячи по сонцю) і відсутності відвідувачів. Хоча саме такий момент найзручніший для тренування!

Для підтримки теми додам власний фотофакт, коли за браком паркомісць вимушений шукати платну альтернативу. Дія відбувалась на одній із виставок Києва.

 

Для себе роблю висновок, що необхідоно бути уважним і не створювати можливі проблеми іншим.

 

Це був вчорашній вечір ;) Щодо шкоди, при мені запаркувався дідусь на таврії із відповідним значком та пошкутильгав в маркет... Можливо шкода й невелика, але виправдання "тричімерсоінваліду" не має. Країна має знати таких "хероїв".

 

Добавлено через 7 минут

Что вам так те места для инвалидов жить не дают ? :)

я тоже ночью там паркуюсь на инвалидном, но парковка пустая и захожу я на 2минуты.

Другое дело если б он днем так стоял и мест небыло, тогда да, можно было и гвоздем нарисовать значек инвалида на дверях.

 

меня совсем не возбуждают окуни на пустой парковке, пусть хоть на боку лежат. Но если в час пик ушлепки бросают машины на дороге это уже боль

 

А пройти зайвих п"ять-сім метрів, інвалідність релігія виховання не дозволяють? Яка різниця, який час доби? Є спеціальновідведене місце для відповідних категорій громадян будьте добрі дотримуйтесь ;) не подобається? Будьте готові з часом попонити Вашим фото ряди "автобидла" з відповідною гандьбою від суспільства ;)

:flag1:

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот есть такой сервис, где можно жаловаться на таких нехороших людей. Вроде обещают что по результатам обращения, с нарушителями будут, как минимум - проводить разъяснительные беседы.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А пройти зайвих п"ять-сім метрів, інвалідність релігія виховання не дозволяють? Яка різниця, який час доби? Є спеціальновідведене місце для відповідних категорій громадян будьте добрі дотримуйтесь ;) не подобається? Будьте готові з часом попонити Вашим фото ряди "автобидла" з відповідною гандьбою від суспільства ;)

:flag1:

 

да, вас таки те места чем-то привлекают :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

При абсолютно вільній парковці біля супермаркету треба зайняти аж ТРИ місця, призначених для інвалідів. Коли робив фото всі кругом озиралися і пропонували "рознести" по всім інстанціям.

 

Инвалид по зрению... Не только у нас...

msafj6gxwe.jpg.d577f2e94f5c78267363c9029de94387.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

да, вас таки те места чем-то привлекают :)

 

Знаєте, Вам би за себе відповіти. То ж не накликАйте та не зарікайтеся ;)

 

Добавлено через 1 минуту

Инвалид по зрению... Не только у нас...

 

По зору - на всю голову ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...