Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Скільки коштує установка Windows 7

Toxa@

Рекомендовані повідомлення

А процесорний socket на нових АМД все те саме

267px-AMD_FM2_CPU_socket_-_closed-top.jpg

От чому 775 сокет ,хоть вже давно застарілий досі на офісних системах користується попитом із за своєї надійності.

 

Ви бачили в продажі нові меринки ще на intel 775 сокет? :no:

 

Добавлено через 1 минуту

так что бы цену себе набить! Если при переустановке системы начинать с конденсаторов, то :o

 

так і саме так, інколи справа може бути навіть не в тормознутості ОС а лише через те що конденсатори вздулись!

 

якщо конденсатори вздуті то з клієнтом погоджується що робити, чи віддавати назад чи ремонт іт.д., якщо вздуті конденсатори то ОС не перевстановлюю.

 

нема змісту гаяти даремно свій час, хорошого результату небуде.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так что бы цену себе набить! Если при переустановке системы начинать с конденсаторов, то :o

Ну во первых я таким видом комерции не занимаюсь, а по долгу службы уже 2года на работе присматриваю за сотнею ПК. И когда нужно переустановить систему смотрю всё в том числе и конденсаторы за необходимости отдираю процессор и меняю термопасту тогда проблемы бывают редко.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

гаразд, скільки тоді був заробіток (або як його підрахувати) того спецаліста який отримав виправні роботи?

 

... году исправительных работ с отчислением десяти процентов заработка за установку нелицензионного программного обеспечения

 

журналюги напишут и не такое , скорее всего в течении года исправительных работ он будет платить 10% от заработанного, а вообще легко отделался, на сколько помню несколько лет назад подобное было с каким то препадом из универа, так ему светило от 3 до 5 ти реальных, чем дело закончилось не помню , увы

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а Ви спробуйте його закріпіть на платі коли він прилип до кулера, хочу це побачити

я правильно понял,сначала нужно отодрать,что-бы потом прилепить,а зачем

 

Добавлено через 1 минуту

так что бы цену себе набить! Если при переустановке системы начинать с конденсаторов, то

спасибо за ответ,я тоже сначала так подумал:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви бачили в продажі нові меринки ще на intel 775 сокет?

Бачив nadavi.com.ua/search.php?brands_=&presets_=4860&colors_=&subkatalogs_=&katalog_=187&series_=&years_=&minPrice_=0&maxPrice_=0&order_=pop

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

наприклад я якщо перевставовлюю ОС тоді ось так

 

0 чистка

1 кондеры

2...

...profit

ніби все :)

 

 

 

Избыточно излишне.

Хотя такие танцы немного оправдывают 720 грн заработка за 2 часа.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я правильно понял,сначала нужно отодрать,что-бы потом прилепить,а зачем

 

Добавлено через 1 минуту

 

спасибо за ответ,я тоже сначала так подумал:beer:

 

знаєте я якось хотів відповісти на Ваше питання але вирішив погуглити там взагалі знайшов що міняти від раз в кілька місяців до 1 разу в рік :crazy:

 

я вважаю що це зачасто, вона не встигає висохнути навіть , ну принаймі та що в мене є.

 

якщо паста вже є дуже довго на радіаторі-процесорі то згодом вона твердіє, її годі відмити навіть розчинником, думаю в звязку з її твердістю втрачається частково її якість перенесення тепла.

 

п.м. я ні з ким незбираюсь сперечатись на рахунок заміни-незаміни пасти і ще щось доводити :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Избыточно излишне.

У нас тут ветка "Как правильно делать бетон в бетономешалке?" состоит из 51 страницы. Так что судя по конденсаторам и отдиранию проца перед установкой системы нас и тут ждет не меньше 50 страниц.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Избыточно излишне.

Хотя такие танцы немного оправдывают 720 грн заработка за 2 часа.

 

2 години, Ви жартуєте... мабуть ніколи не копіювали гігабайти інфи і не тестували вінти, там терабайтник тільки тестується кілька годин!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У нас тут ветка "Как правильно делать бетон в бетономешалке?" состоит из 51 страницы. Так что судя по конденсаторам и отдиранию проца перед установкой системы нас и тут ждет не меньше 50 страниц.

 

ага только вот читая ту ветку становится вообще непонятно как его делать,и начинаеш задумыватся как оно до сих пор стоит

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я правильно понял,сначала нужно отодрать,что-бы потом прилепить,а зачем

Попробую Вам ответить, из за отсутствия надлежащего ухода за своим железным другом:), а именно чистки от пили радиаторы охлаждения в прямом смысле заростают. В следствии чего увеличивается рабочая температура процессора ПК может сам перегружатся, а юзер будет грешить на систему. Термопаста служит для улутшения теплового контакта между радиатором и процессором, а когда радиатор забит пилью процессор перегревается термопаста пригорает и уже не работает ее надо менять.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Те, що ви назвали фразою "перестановлюю ОС" насправді є комплексним обслуговуванням комп’ютера, хоча до деяких позицій є питання.

Наприклад: нащо тестувати ОЗУ? у 99% комп’ютерів нема проблем з нею.

 

Добавлено через 5 минут

В следствии чего увеличивается рабочая температура процессора ПК может сам перегружатся, а юзер будет грешить на систему.

 

Перед отключением по перегреву, будет дико орать системный буззер. А вобще да: раз в год менять термопасту стОит. На домашнем компе, с сокетом АМ2, я и между крышкой процессора и кристаллом термопасту меняю )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Те, що ви назвали фразою "перестановлюю ОС" насправді є комплексним обслуговуванням комп’ютера, хоча до деяких позицій є питання.

Наприклад: нащо тестувати ОЗУ? у 99% комп’ютерів нема проблем з нею.

 

Добавлено через 5 минут

 

 

Перед отключением по перегреву, будет дико орать системный буззер. А вобще да: раз в год менять термопасту стОит. На домашнем компе, с сокетом АМ2, я и между крышкой процессора и кристаллом термопасту меняю )

 

на рахунок тестування памяті з Вами не погоджуюсь!!! є достатньо випадків де збоїла оперативка, а останнім часом НОВИЙ вінчестер був вже пошкоджений і то не один такий випадок.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Попробую Вам ответить, из за отсутствия надлежащего ухода за своим железным другом:), а именно чистки от пили радиаторы охлаждения в прямом смысле заростают. В следствии чего увеличивается рабочая температура процессора ПК может сам перегружатся, а юзер будет грешить на систему. Термопаста служит для улутшения теплового контакта между радиатором и процессором, а когда радиатор забит пилью процессор перегревается термопаста пригорает и уже не работает ее надо менять.

 

я не так много переустанавливал виндовс(в основном из за вирусов,просто тупит) себе катаю раз в пол года,год,проблем с термопастой еще не встречал,сейчас компьютеру более 5-ти лет,у друзей есть и по 10 лет,и температуру проца ведь програмкой проверить можно,и зачем эти извращения каждый год с термопастой

 

Добавлено через 2 минуты

300 грн. в Киеве и обл.

50 грн. в других обл. Украины

 

в селах за могрыч:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на рахунок тестування памяті з Вами не погоджуюсь
Ну х.з. з 2002 року пара випадків тільки була.

 

ЗІ. Юра, до Вас особисте прохання. ) Не вживайте фразу "на рахунок" відповідно російському "насчет", бо ця фраза відповідає фразі "на счет". Краще вживайте "що до", "стосовно" "що стосується", та ін. Бо дуже вже таки "ріже" моє полтавське вухо )

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Те, що ви назвали фразою "перестановлюю ОС" насправді є комплексним обслуговуванням комп’ютера, хоча до деяких позицій є питання.

Наприклад: нащо тестувати ОЗУ? у 99% комп’ютерів нема проблем з нею.

 

Добавлено через 5 минут

 

 

Перед отключением по перегреву, будет дико орать системный буззер. А вобще да: раз в год менять термопасту стОит. На домашнем компе, с сокетом АМ2, я и между крышкой процессора и кристаллом термопасту меняю )

 

шановний Rebe ось з останнього, взяв 4 компа для підготовки для роботи, привезені з-за кордону, тут продавани сказали що зробили діагностику і т.д...

 

коли відкрив їх то в одному був вже здутиий конденсатор, при перевірці памяті програмою там загалом було 9 планок 1 виявилась збійна...

 

Добавлено через 1 минуту

Ну х.з. з 2002 року пара випадків тільки була.

 

ЗІ. Юра, до Вас особисте прохання. ) Не вживайте фразу "на рахунок" відповідно російському "насчет", бо ця фраза відповідає фразі "на счет". Краще вживайте "що до", "стосовно" "що стосується", та ін. Бо дуже вже таки "ріже" моє полтавське вухо )

 

гаразд :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

К ТС. У Вас диск загрузочный с виндой есть? Вставляйте и не парьтесь. Там все написано, что делать. С кондерами и тд займетесь когда время будет. Единственное, перед установкой скопируйте куда нить дорогую для Вас инфу. + подумайте, что бы все драйвера были под рукой, потому как придется переустанавливать. Возможно сии драйвера валяются у Вас на компе.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

К ТС. У Вас диск загрузочный с виндой есть? Вставляйте и не парьтесь. Там все написано, что делать. С кондерами и тд займетесь когда время будет. Единственное, перед установкой скопируйте куда нить дорогую для Вас инфу. + подумайте, что бы все драйвера были под рукой, потому как придется переустанавливать. Возможно сии драйвера валяются у Вас на компе.

 

дравера або скачувати з офіційного сайту, або

наприклад більш менш нормальні то з drp.su там драйвер пак.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чотири роки тому зробив апгрейд повний ПК, пасту перевіряти навіщо?/! сам наносив, радіатор з фреоном, навіть якщо павуки заведуться і все заплетуть температура не зміниться, враховуючи як використовую компютер зараз.

А з технічної точки зору вони туди не зможуть попасти 1) коли будуть пролазить лопость порубає. 2)Повітряний потік здує в системнику.

 

Змушений перевстановити ОС тому що при установці PRO 100 Віндовс вибиває чек, а на інших ПК програма запускається.

Системник теж чищу компресором. Із за ремонту осідає швидко пилюка, а так видуваю пиль і мертвих павуків.

images.jpg.6b9903ce568b19bbb422ef25b042724f.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чотири роки тому зібрав ПК, пасту перевіряти навіщо?/! сам наносив, радіатор з фреоном, навіть якщо павуки заведуться і все заплетуть температура не зміниться, враховуючи як використовую компютер зараз.

А з технічної точки зору вони туди не зможуть попасти 1) коли будуть пролазить лопость порубає. 2)Повітряний потік здує в системнику.

 

Змушений перевстановити ОС тому що при установці PRO 100 Віндовс вибиває чек, а на інших ПК програма запускається.

 

Так на вопрос ответьте-диск загрузочный есть? Если Вы сами собираете ПК, значить не валенок. Вставили диск, переключили биос на сей диск и вперед. Нужную инфу не забудьте сохранить+ драйвера+ установочники прог (тот же офис, к примеру)

 

ЗЫ. Спец которому я доверяю грил что паста высыхает, ее по хорошему надо пердически менять. А пыль по любому скапливается и если любите комп то почистите, он Вам спс скажет

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так на вопрос ответьте-диск загрузочный есть? Если Вы сами собираете ПК, значить не валенок. Вставили диск, переключили биос на сей диск и вперед. Нужную инфу не забудьте сохранить+ драйвера+ установочники прог (тот же офис, к примеру)

 

ЗЫ. Спец которому я доверяю грил что паста высыхает, ее по хорошему надо пердически менять. А пыль по любому скапливается и если любите комп то почистите, он Вам спс скажет

Зовнішнього диску немає. З англійським так вийшло що Я (-), а потрібно параметри змінити в біосі.

Шукати крякнуту вінду, драйвера, почистити диски ссд і жорсткий, перенести інфу. А саме головне щоб вінда через рік не злетіла, адже так буває.

Моїх навиков мало для такої роботи.

От якби було два ПК то я би поекспериментував, хто готовий дати залізо для перевірки, чи підсилу мені встановити вінду з утилітами і повним офісом:cool:

Команда Билл Гейтс раз наводила шмон, злетіли піратські версії Віндовсов.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зовнішнього диску немає. З англійським так вийшло що Я (-), а потрібно параметри змінити в біосі.

Шукати крякнуту вінду, драйвера, почистити диски ссд і жорсткий, перенести інфу. А саме головне щоб вінда через рік не злетіла, адже так буває.

Моїх навиков мало для такої роботи.

От якби було два ПК то я би поекспериментував, хто готовий дати залізо для перевірки, чи підсилу мені встановити вінду з утилітами і повним офісом:cool:

Команда Билл Гейтс раз наводила шмон, злетіли піратські версії Віндовсов.

 

 

 

гавнозбірки я б нерадив встановлювати, там зазвичай багато "цікавого" знаходиться. :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Команда Билл Гейтс раз наводила шмон, злетіли піратські версії Віндовсов.

 

Похоже, во времена 95-98-МЕ шмон наводили каждый месяц

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да.. цены ща на лицензию кусаются. Новая Винда-200$ Был бы курс - 8 даже не думал бы..
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...