Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Кто брал кнауф мультифиниш без камней?)

chaplin111

Рекомендовані повідомлення

люди, сколько не брал, а постоянно попадаются камушки 0,5 мм. Это типа норма у кнауфа?)) пользуюсь в связи с легкостью затирки. Кто чем пользуется с такой же мягкостью без камней?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ніколи не брати крайніх мішків на палеті. Вони частенько намокають або натягують вологи через не правильне зберігання. Треба мішочки витягувати із середини.

Може це на площині камінчики?:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ніколи не брати крайніх мішків на палеті. Вони частенько намокають або натягують вологи через не правильне зберігання. Треба мішочки витягувати із середини.

Може це на площині камінчики?:)

 

да нет, пателя вымывал и ведра, гк тоже кристальнй. там они не из-за этого я думаю, так почти одинаковые сере по 0-5 ммну реально отдавать бабки за мультифиниш и шкрябать камни-гониво.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

да нет, пателя вымывал и ведра, гк тоже кристальнй. там они не из-за этого я думаю, так почти одинаковые сере по 0-5 ммну реально отдавать бабки за мультифиниш и шкрябать камни-гониво.

харош бухать - ничего не понятно)))

По-теме. Мультифиниш отличный материал. Камешки могут попадаться в "сырых" мешках, потому, как правильно заметил Саша, материал нужно уметь выбирать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...