Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Який брус поставити на накриття тераси.

ambaluk

Рекомендовані повідомлення

Потрібна порада.

Буду робити терасу.

Стіна газоблок 375 мм.

Розміри вказав на фото.

Накриття планую, дуже схоже, але в мене прольот 4м і хочу щоб опиралось на 3 бруса спереді, бо на фото аж 4шт. Лишній викреслив.

Цікавлять наступні моменти (номера на фото)

 

1) Товщина цих рейок

2) Товщина цих брусів

3) Товщина поперечного бруса з тим розрахунком що буде опора на 3шт спереду, і середня буде зміщена як на фото справа. Проліт нагадаю 4м. На даху буде полікабонат.

4) Як зробити цей вузол? В мене підлога буде бруківка, як закріпити брус до бетону?

Знайшов такі варіанти

stroypergola131.png

 

102095_html_f9f296d.jpg

9lw921hf83rt.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Потрібна порада.

Буду робити терасу.

Стіна газоблок 375 мм.

Розміри вказав на фото.

Накриття планую, дуже схоже, але в мене прольот 4м і хочу щоб опиралось на 3 бруса спереді, бо на фото аж 4шт. Лишній викреслив.

Цікавлять наступні моменти (номера на фото)

 

1) Товщина цих рейок

2) Товщина цих брусів

3) Товщина поперечного бруса з тим розрахунком що буде опора на 3шт спереду, і середня буде зміщена як на фото справа. Проліт нагадаю 4м. На даху буде полікабонат.

4) Як зробити цей вузол? В мене підлога буде бруківка, як закріпити брус до бетону?

Знайшов такі варіанти

(ссылка на изображение устарела)

 

(ссылка на изображение устарела)

(ссылка на изображение устарела)

1. Це не рейки , а крокв'яні балки, на перший погляд 50х200мм

2.Брус схожий на 150х150мм

3. Прогон на фото 150х200мм

4. В бетон ставляться закладні і до них кріпиться брус.

5. Вам мабуть до екстрасенсів, де гадають по фото і знайдуть Вам власника тераси. Він точно відповість по ваших запитаннях на фото. Або зверніться в тендерний відділ за послугами інженерів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Це не рейки , а крокв'яні балки, на перший погляд 50х200мм

2.Брус схожий на 150х150мм

3. Прогон на фото 150х200мм

4. В бетон ставляться закладні і до них кріпиться брус.

5. Вам мабуть до екстрасенсів, де гадають по фото і знайдуть Вам власника тераси. Він точно відповість по ваших запитаннях на фото. Або зверніться в тендерний відділ за послугами інженерів.

Вибачте, але на що схожі я і сам уявити можу. Фото дав суто для наглядності. А товщини брусів мені потрібні під розміри, що я вказав. Погодьтеся, на довший (безопорний) проліт потрібен товстіший брус.

Накрайняк я і сам можу вліпити на основні опори 15х15 і це буде з запасом, але хочеться не бити "з пушки по воробьям".

По відчуттях, на опори просяться 15х15, на перекладину 15х15, крокв"яні балки 5х10 (чи які там є).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Погодьтеся, на довший (безопорний) проліт потрібен товстіший брус.

проліт балки ви вказали 4м. 150х200мм (100х200мм) балки достатньо, при тому що ширина тераси 2м, брус сприймає навантаження від 2*(1/2)=1м.

150х150 малувато.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

проліт балки ви вказали 4м. 150х200мм (100х200мм) балки достатньо, при тому що ширина тераси 2м, брус сприймає навантаження від 2*(1/2)=1м.

150х150 малувато.

Ясно, дякую.

Тоді на опори даю попереду 3 бруси 15х15(№ 2на фото), на них кладу 10х20 ребром(№3 на фото) і 10х5 на крокв"яні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

150х200мм (100х200мм) балки достатньо, при тому що ширина тераси 2м, брус сприймає навантаження від 2*(1/2)=1м.

150х150 малувато.

Цікаво яке навантаження брали для розрахунку? Вже при 220 кг/м2 балка 150х150 проходить при довжині 4м, а якщо буде 3 опори то навіть менше можна підібрати. Всі розрахунки у файлі.

Расчет прогона-балки.xls

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікаво яке навантаження брали для розрахунку? Вже при 220 кг/м2 балка 150х150 проходить при довжині 4м, а якщо буде 3 опори то навіть менше можна підібрати. Всі розрахунки у файлі.

 

Балка.doc

Розрахункове навантаження я брав з запасом= 250 кг на м2. Різниця в нас в умовах розрахунку. В своєму випадку я розраховував прогини за умови L*1/250 (табл 19. ст 24. СНиП ІІ 25-80), як для балок міжповерхового перекриття. В вашому файлі обмеження по прогинах 1/200, як для балок перекриття горища. Сам прогин в моєму випадку складає 18мм, в вашому випадку 20мм. Насправді це не критично при умові 1/200, але знаючи якість деревини та умови експлуатації на відкритому повітрі. Сосна почне з часом більше деформуватися та буде піддаватися впливу зовнішніх чинників.

Також зауважу, що я розглядав балку на двох опорах. В випадку розгляду нерозрізних прогонів (балки на 3-х опорах і т д) прогини дійсно будуть менші.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

знаючи якість деревини

250 кг/м2 то і так з запасом, але можна перестрахуватись, бо невідомо яка буде якість того дерева, хіба вже замовляли і бачили якість. Та й 4м можна на 2 опорах робити, якщо вже берете балку з запасом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...