Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Подбор фильтра по анализу

Eduard1976

Рекомендовані повідомлення

Форумчане, кто занимается фильтрами.

Предложите систему очистки по моему анализу.

Интересует бюджет под ключ, с установкой.

Проживание 6 человек. 3 су.

Место под водоподготовку есть.

Вот фото.

протокол 2052.pdf

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Форумчане, кто занимается фильтрами.

Предложите систему очистки по моему анализу.

Интересует бюджет под ключ, с установкой.

Проживание 6 человек. 3 су.

Место под водоподготовку есть.

Вот фото.

 

Сероводород есть? маловато как-то железа для Большой Солтановки.... Это индивидуальная скважина или общак на поселок?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сероводород есть? маловато как-то железа для Большой Солтановки.... Это индивидуальная скважина или общак на поселок?

 

Колодец ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Форумчане, кто занимается фильтрами.

Предложите систему очистки по моему анализу.

Интересует бюджет под ключ, с установкой.

Проживание 6 человек. 3 су.

Место под водоподготовку есть.

Вот фото.

1. Фильтр мех.очистки

2. Умягчитель FU1252

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Pasha, в расширенном режиме прикрепите, пожалуйста к постУ фото места в котельной под установку.

Если уже есть фильтр грубой очистки - укажите какой именно

 

Предметно по схеме:

1- Промывной фильтр со стальной нержавеющей или нейлоновой сеткой

2- умягчитель с автоматической промывкой по объему Ecosoft FU 1252

 

цены отправлю в ЛС.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

анализ переделать, не старше двух лет подходит

 

<є цьогорічний, не має можливості загрузить, показники майже ідентичні - десяті відрізняються, тому прохання по цьому дати рішення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

що можете порекомендувати?

 

Напишіть кількість проживаючих та санвузлів. Є якісь фільтри на вході?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Напишіть кількість проживаючих та санвузлів. Є якісь фільтри на вході?

 

3 проживає, фільтр мех очистки пп.

 

Добавлено через 2 минуты

3 проживає, фільтр мех очистки пп.

 

чи справиться екософт комплекса очистка з засипкою екомікс А? Хочу довести воду до пуття. сам займаюсь бурінням, але фільтрацією - поверхово, цікавить думка професіоналів саме по фільтрації. Дякую за допомогу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 проживає, фільтр мех очистки пп.

 

Добавлено через 2 минуты

 

 

чи справиться екософт комплекса очистка з засипкою екомікс А? Хочу довести воду до пуття. сам займаюсь бурінням, але фільтрацією - поверхово, цікавить думка професіоналів саме по фільтрації. Дякую за допомогу.

В конкретному випадку нема потреби в екоміксу, достатньо помякшувача FU1252, бажано ще 20ВВ з активованим вугіллям, а на кухню, для питної води, систему зворотнього осмосу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

нема потреби в екоміксу,

але екомікс краще? ситуація така, що маю, майже, задарма б/у в гарному стані екософт без засипки. наврядче сам пом"якшувач прибере жовтий осад, який з"являється при нагріванні?! з таким аналізом задопомогою екоміксу я зможу отримати ідеальну (настільки то можливо) воду? дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дімич, умягчитель справится +экономнее будет по соли на 25%

т.е. меньше будет удельный расход соли на куб очищенной воды.

до 0,5 можно ставить катионит и потом если надо раз в пол года

делать обычную промывку с добавлением спец раствора для удаления железа из смолы, которое могло остаться при обычной регенерации.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

але екомікс краще? ситуація така, що маю, майже, задарма б/у в гарному стані екософт без засипки. наврядче сам пом"якшувач прибере жовтий осад, який з"являється при нагріванні?! з таким аналізом задопомогою екоміксу я зможу отримати ідеальну (настільки то можливо) воду? дякую.

Прибере, вийде дешевше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вийде дешевше.

тобто мені викинуть мою Очистну під екомікс А і купити пом"якшувач? мене не питання вартості, розходу солі цікавить, а результат води, яку я отримаю. Екомікс А краще відчистить чи ні? Скільки коштуватиме вартість встановлення очисної пом"якшувача під ключ, і скільки коштуватиме вартість засипати екомікс А в колону з матеріалом і роботою з промивкою клапана і тд.? Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тобто мені викинуть мою Очистну під екомікс А і купити пом"якшувач? мене не питання вартості, розходу солі цікавить, а результат води, яку я отримаю. Екомікс А краще відчистить чи ні? Скільки коштуватиме вартість встановлення очисної пом"якшувача під ключ, і скільки коштуватиме вартість засипати екомікс А в колону з матеріалом і роботою з промивкою клапана і тд.? Дякую.

Я так зрозумів, що у вас є система під мікс, її з успіхом можна використовувати і з катіонітом. Залежно від розміру балона треба засапати певну кількість катіоніту, вартість коливається від 3,5 до 11$ за літр.

Робота по засипці, підключенню та наладці системи від 3000 до 6000 грн., залежно від розміру балона та складності робіт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тобто мені викинуть мою Очистну під екомікс А і купити пом"якшувач? мене не питання вартості, розходу солі цікавить, а результат води, яку я отримаю. Екомікс А краще відчистить чи ні? Скільки коштуватиме вартість встановлення очисної пом"якшувача під ключ, і скільки коштуватиме вартість засипати екомікс А в колону з матеріалом і роботою з промивкою клапана і тд.? Дякую.

 

Ви знаєте розмір самого балона Вашої системи? Подивіться на наклейці або заміряйте окружність і висоту. А засипати в цей балон можна практично будь-яке фільтруюче завантаження. І прислухайтесь до порад - доцільніше в даному випадку використати звичайну іонообмінну смолу для пом’якшення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Балон 1252 здається маркований, близько 2 кубів продуктивність. Так...добре, скільки тоді потрібно смоли на цей балон і скільки коштуватиме, щоб було якісно.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Балон 1252 здається маркований, близько 2 кубів продуктивність. Так...добре, скільки тоді потрібно смоли на цей балон і скільки коштуватиме, щоб було якісно.

 

стандарт - 62 літри катіонообмінної смоли. ціни в ПП

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Балон 1252 здається маркований, близько 2 кубів продуктивність. Так...добре, скільки тоді потрібно смоли на цей балон і скільки коштуватиме, щоб було якісно.

 

Смоли 50 л. + 6 л. Гравiю.

щоб було якiсно $300

Змінено користувачем AMAZONIA
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В будинку проживатиме 4-5 людей. Кухня, 2 санвузли, пральня. Нам радять Ecosoft FK 1465. Буду вдячна за поради

52236747_.jpg.2276fa6587ad505e1a01908e17615f67.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В будинку проживатиме 4-5 людей. Кухня, 2 санвузли, пральня. Нам радять Ecosoft FK 1465. Буду вдячна за поради

 

достаточно будет 1354

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В будинку проживатиме 4-5 людей. Кухня, 2 санвузли, пральня. Нам радять Ecosoft FK 1465. Буду вдячна за поради

Для того, щоб щось порадити, в наведенному результаті дослідження не вистачає рН та лужності

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...