Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Як узаконити дренаж ділянки?

saloman

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня.

 

Пікдажіть, будь ласка. Ділянка знаходиться в селі. Потрібно зробити водовідведення (дренаж і дощівка, НЕ КАНАЛІЗАЦІЯ!!!) за межі ділянки. Недалеко (30 метрів) є яр, куди можна зливати воду.

Проблема в тому, що той яр якраз межує зі сусідом і йому не дуже подобається, що я буду туди зливати воду. Грозиться засипати всьо землею.

Труба повинна пройти но "нічийній" землі. Але сусід в розмові сказав, шо в майбутньому можливо захоче приєднати до себе той яр.

 

Чи можна якось узаконити прокладання труби, щоб потім не мати проблем із сусідом чи місцевою владою? Чи то взагалі можливо? До кого потрібно звернутися? В які інстанції? Чи є якісь нормативні акти, які регулюють такі ситуації?

 

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для пользования чужой землей нужно получить на нее право собственности или пользования (аренды). Это если официально. Или договаривайтесь с соседями и просто втихаря сливайте воду в этот овраг. Других вариантов сброса воды на чужой участок не вижу.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для пользования чужой землей нужно получить на нее право собственности или пользования (аренды). Это если официально. Или договаривайтесь с соседями и просто втихаря сливайте воду в этот овраг. Других вариантов сброса воды на чужой участок не вижу.

 

Справа в тому, що я хочу зливати воду на землю, яка не належить нікому. А сусід виставляє претензії, бо злив межує з його ділянкою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Справа в тому, що я хочу зливати воду на землю, яка не належить нікому. А сусід виставляє претензії, бо злив межує з його ділянкою.

 

Ну так приватизируйте яр.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну так приватизируйте яр.

Невже немає нічого простішого? Можливо оренда в держави шматка землі?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Справа в тому, що я хочу зливати воду на землю, яка не належить нікому. А сусід виставляє претензії, бо злив межує з його ділянкою.

 

Земля не может никому не принадлежать. Скорее всего это коммунальная собственность, если в пределах населенного пункта. Вы можете получить землю в пользование или арендовать по решению местного совета или райгосадминистрации. А не проще сделать дренажный колодец у себя на участке?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Невже немає нічого простішого? Можливо оренда в держави шматка землі?

 

Чтобы получить в аренду нужно пройти практически те же круги ада, что и для приватизации.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А не проще сделать дренажный колодец у себя на участке?

Дренажний колодязь - не варіант, дуже близько підземні води. Хіба ставити насос і постійно воду кудись перекачувати.

 

Чтобы получить в аренду нужно пройти практически те же круги ада, что и для приватизации.

Це що виходить, або оренда або приватизація? Якісь технічні умови для водовідведення не підійдуть?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дренажний колодязь - не варіант, дуже близько підземні води. Хіба ставити насос і постійно воду кудись перекачувати.

 

 

Це що виходить, або оренда або приватизація? Якісь технічні умови для водовідведення не підійдуть?

 

А Вы сходите в земельное управление и все у них поспрашивайте. Думаю на форуме таким никто не занимался.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дренажний колодязь - не варіант, дуже близько підземні води. Хіба ставити насос і постійно воду кудись перекачувати.

 

 

Це що виходить, або оренда або приватизація? Якісь технічні умови для водовідведення не підійдуть?

 

У меня вопрос решен именно так - выход из септика ниже уровня грунтовых вод, поэтому на выходе стоит дренажный насос и перекачивает.

Технические условия - это если Вы присоединяетесь к существующим сетям.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...