Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Дренаж, відвід води локально.

ambaluk

Рекомендовані повідомлення

Ось після сильного дощу, вчора таке побачив.

Якраз хотів газон садити, тепере бачу, поки не відведу цю воду, буде повний пісец.

Верхня ділянка, все стікає і зупиняється біля мого паркану. І підтоплює мене.

Як відвести воду? Порадьте щось.

Планую каналізаційні 100 труби "насверлити" і в щебінь на глибину 50 см, і справа в канаву.

Канава йде справа від мого паркану вниз по сусідній ділянці. Тобто мені треба "пробити" фундамент паркану.

В кого які думки?

Скільки гілок дренажу робити?

На якій глибині?

 

Ширина ділянки 25м, вниз довжина 50 м.

ji84cwhuw49b.jpg

 

А це трохи правіше від першого фото, теж вода застоюється.

 

tj2y47jmqfdh.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Яка у вас геологія?

Яму колись копали? де там пісок, а де глина по перерізу?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Яка у вас геологія?

Яму колись копали? де там пісок, а де глина по перерізу?

О, Слава, читав вашу гілку про будову недавно якраз! Гарний будиночок.

По темі, то

копали на газ 1,2м глибини.

Виходить наступне-

Перші 20см чорнозем (завезений), потім суглинок, трохи глини жовтої. Суто піску нема, як і суто глини.Трохи більшу пропорцію піску до глини бачив аж десь на 1.2м. Глибше 2,5м вже шутр йде круглий, річковий (геологи казали було русло ріки колись дуже давно.)

 

ось шось таке планую зробити

(ссылка на изображение устарела)

 

От маю труби каналізаційні, і залишки геотекстилю. Насверю і зроблю як на фото номер 2? Правильно?

(ссылка на изображение устарела)

Змінено користувачем ambaluk
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Трубы можно не сверлить, а сделать вертикальные прорези болгаркой, дольше прослужит система до промывки (из личного опыта). На картинке труба по центру "рулета" из щебня и геотекстиля, лучше ниже трубу разместить. Если вода стоит, то ей что-то мешает впитываться - глубина траншеи должна быть соответствующей.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну як читали мою тему то бачили як я у себе робив дренаж.

www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=2302450&postcount=498

 

Кращого нічого не запропоную.

 

А аот про канаву - не зрозуміло.

можливо її навпаки треба розчистити, щоб туда вода відходила???

Чи там навкаки вода до вас іде?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Трубы можно не сверлить, а сделать вертикальные прорези болгаркой, дольше прослужит система до промывки (из личного опыта). На картинке труба по центру "рулета" из щебня и геотекстиля, лучше ниже трубу разместить. Если вода стоит, то ей что-то мешает впитываться - глубина траншеи должна быть соответствующей.

Вертикальні відносно чого? Іншими словами, вздовж надрізи чи впоперек труби? І якої довжини робити і як зачасто?

То скільки глибину робити, так і не зрозумів.

 

Добавлено через 5 минут

Ну як читали мою тему то бачили як я у себе робив дренаж.

www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=2302450&postcount=498

 

Кращого нічого не запропоную.

 

А аот про канаву - не зрозуміло.

можливо її навпаки треба розчистити, щоб туда вода відходила???

Чи там навкаки вода до вас іде?

Там де червоним позначено, там ділянка вище по рівню, і все тече звіддти до мене. Тому планую засипати там. А справа є ще одна канава, її не видно, туди планую спустити цю воду. Проб"ю фундамент забора.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вертикальні відносно чого? Іншими словами, вздовж надрізи чи впоперек труби? І якої довжини робити і як зачасто?

То скільки глибину робити, так і не зрозумів.

Поперек трубы, прорези делал сточившимся отрезным диском 1,5 мм - дотрагивался до трубы, где-то по 10 -15 мм получались. Нижнюю часть трубы не прорезал (где-то 1/3), прорези делал в шахматном порядке (так меньше нарушается жесткость тубы, имхо). Расстояние между прорезями не скажу, делал на глаз. Цель была отсечь воду поступающую на участок, трубы клал перед участком, уклон 2 см на метр, копал до глины (у меня глина не пропускает воду) где-то 3,5 метра, затем как Вы описали - труба, щебень, геотекстиль и сверху траншею засыпал песком (1,5м),и затем уже грунт. Таким образом отсек воду, но у меня другая ситация, вода шла с верхних участков на глубине 1-1,5 метров и пришлось городить такое, еще и насос ставить. В Вашем случае проще. Попытался нарисовать перфорацию трубы.

799012406_.jpg.09f59787d788e0aca432a83a1e54da4e.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Навіщо щось різати. Як є вже готова дренажна гофротруба. Була зовсім не дорого в свій час. У мене в темі є фотки.

стільки отворів руками все одно не наріжете.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поперек трубы, прорези делал сточившимся отрезным диском 1,5 мм - дотрагивался до трубы, где-то по 10 -15 мм получались. Нижнюю часть трубы не прорезал (где-то 1/3), прорези делал в шахматном порядке (так меньше нарушается жесткость тубы, имхо). Расстояние между прорезями не скажу, делал на глаз. Цель была отсечь воду поступающую на участок, трубы клал перед участком, уклон 2 см на метр, копал до глины (у меня глина не пропускает воду) где-то 3,5 метра, затем как Вы описали - труба, щебень, геотекстиль и сверху траншею засыпал песком (1,5м),и затем уже грунт. Таким образом отсек воду, но у меня другая ситация, вода шла с верхних участков на глубине 1-1,5 метров и пришлось городить такое, еще и насос ставить. В Вашем случае проще. Попытался нарисовать перфорацию трубы.

Грамотно! Але я думав собі пверхностний робити, біля 50см.

це в мене якраз сад буде.

 

Добавлено через 2 минуты

Навіщо щось різати. Як є вже готова дренажна гофротруба. Була зовсім не дорого в свій час. У мене в темі є фотки.

стільки отворів руками все одно не наріжете.

Просто маю 20м залишків труб каналізаційних. Та 100 м2 геотекстилю.

А так взнавав 22грн\метр польскої дренажки 100-ки без геотекстиля.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але я думав собі пверхностний робити, біля 50см.

це в мене якраз сад буде.

А у Вас какой глубины "канава", куда отводить хотите? 50 см глубина плюс уклон на 25 м - получается где-то 1 метр на выходе в канаву. Если действительно это вода с других участков, то проще вырыть траншею вдоль участка и пусть себе вода стекает, открытым способом, дальше в канаву. Если задержка воды из-за глины, тогда проще сделать вертикальный дренаж, пусть вода себе стекает вниз.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...