Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Скільки коштує така робота ?

Sharkan

Рекомендовані повідомлення

1) Під час будівництва була покладена чорнова підлога, дошка 40-ка.

Зараз потібно цю доску позривати (прибита цвяхами, правда не всі дошки прибиті), обтрусити і поприкручувати шурупами до балок. Інколи, там де дошку повело, попритягувати шурупами крепко. Скільки коштує така робота ?

 

2) На двотаври (вздовж двотаврів, див. фото) покласти дошку 40-ку, а на неї впоперек настелити чорнову підлогу з дошок 40-к і покласти між двутаврами утеплювач. Скільки коштує така робота ?

P1060450.thumb.JPG.f131e091017ad5ad37783a9011f4275f.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скільки коштує така робота ?
Там кругом-бігом два дні роботи...от і пора***те скільки коштують Ваші два дні..По конкретних розцінках можна працюватти на певних об'ємах,в одиночних випадках краще з запасом оцінити по часу.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Там кругом-бігом два дні роботи...от і пора***те скільки коштують Ваші два дні..По конкретних розцінках можна працюватти на певних об'ємах,в одиночних випадках краще з запасом оцінити по часу.

Та я розумію що там робот на два-три дні. Але людині треба заплатити за таку роботу.

От скільки б Ви заплатили за пункт 1 (50 квадратів) і пункт 2 (21 квадрат)? Це чорнова підлога, по ній буде кластися дошка 25-ка ще.

 

Я бачу Ви сходами займаєтесь...може б Ви мені тут

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=178258

 

щось підказали ? Чи, можливо, виявили б бажання за роботу взятися Ж-) ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це чорнова підлога, по ній буде кластися дошка 25-ка ще
Коли займався дерев'яним будівництвом такі речі коштували приблизно 5 доларів за квадрат скільки зарас не знаю...

 

Чи, можливо, виявили б бажання за роботу взятися
В мене до роботи завжди бажання є....в замовників не завжди є бажання платити:D..тим паче що кандидати на виконання вже збіглися
Комплектуючі робите всі з однієї породи , після монтажу тонуєте і покриваєте лаком в 3-и слоя. Якщо робити "під ключ" з ясеня то ціна приблизно 1500-2000 у.о
і ціни приємно дивують:lol:...в мене за такі сходи буде вдвічі дороще тому я "пасу задніх":D
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

коштували приблизно 5 доларів за квадрат скільки зарас не знаю...

 

 

:o

 

то ДУЖЕ дорого, не може бута такого.

 

Десь би ціни подивитись...Ж-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...