Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Чем обшить металлический каркас лестницы ?

Sharkan

Рекомендовані повідомлення

Только нужно понимать,что лестница дешевле в три раза все равно не получится.Экономия только на материале 15-20%от стоимости всей лестницы.И небольшой перерасход ЛКМ.

 

Так, я це цілком і повністю розумію. Тут навіть не так питання в ціні - як в прагматичному підході.

Якщо б у мене були cxоди просто дерево полаковане прозорим лаком, тоді, безумовно, треба брати одного типу матеріал.

 

А у мене вони ж будуть пoфарбовані. Тобто яке там дерево під фарбою - і видно не буде :)

А оскільки на балясини навантаження як такого не буде (як і на підcxодинки, напевно) - то варто задуматись - а чи не зробити їх з простішого типу деревини - сосни, чи смереки ;).

 

Такі ось думки. Можливо я не правий - нехай мене спеціалісти виправлять.

В даних питаннях я не професіонал Ж-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, я це цілком і повністю розумію. Тут навіть не так питання в ціні - як в прагматичному підході.

Якщо б у мене були cxоди просто дерево полаковане прозорим лаком, тоді, безумовно, треба брати одного типу матеріал.

 

А у мене вони ж будуть пoфарбовані. Тобто яке там дерево під фарбою - і видно не буде

А оскільки на балясини навантаження як такого не буде (як і на підcxодинки, напевно) - то варто задуматись - а чи не зробити їх з простішого типу деревини - сосни, чи смереки .

 

Такі ось думки. Можливо я не правий - нехай мене спеціалісти виправлять.

В даних питаннях я не професіонал

 

Если перильное ограждение будет окрашено, то его можно сделать из сосны.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, я це цілком і повністю розумію. Тут навіть не так питання в ціні - як в прагматичному підході.

Якщо б у мене були cxоди просто дерево полаковане прозорим лаком, тоді, безумовно, треба брати одного типу матеріал.

 

А у мене вони ж будуть пoфарбовані. Тобто яке там дерево під фарбою - і видно не буде :)

А оскільки на балясини навантаження як такого не буде (як і на підcxодинки, напевно) - то варто задуматись - а чи не зробити їх з простішого типу деревини - сосни, чи смереки ;).

 

Такі ось думки. Можливо я не правий - нехай мене спеціалісти виправлять.

В даних питаннях я не професіонал Ж-)

 

Так делают часто,хоть и экономия минимальная.Если стоит задача сделать прочное,постоянно эксплуатируемое ограждение,то сосна не лучший вариант,так как это мягкая порода и любой крепеж в ней под определенной нагрузкой разболтается гораздо быстрее чем в более твердой породе.Если же ограждение чисто декоративное,то его можно делать из чего угодно.Делайте ступени и поручень из твердой породы,а балясины,подступенки и т.д из любой.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так делают часто,хоть и экономия минимальная.Если стоит задача сделать прочное,постоянно эксплуатируемое ограждение,то сосна не лучший вариант,так как это мягкая порода и любой крепеж в ней под определенной нагрузкой разболтается гораздо быстрее чем в более твердой породе.Если же ограждение чисто декоративное,то его можно делать из чего угодно.Делайте ступени и поручень из твердой породы,а балясины,подступенки и т.д из любой.

 

ну, не така вже і мінімальна...15% від 2000$ це 300$, трохи є Ж-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сходи у мене думаю мали би бути приблизно як у Вашоіму альбомі:

 

www.stroimdom.com.ua/forum/album.php?albumid=91&pictureid=70927

www.stroimdom.com.ua/forum/album.php?albumid=91&pictureid=66064

 

Ще одне серйозне питання: чим зашити (заробити) те що під cxодами (див. малюнок) ?

Є варіанти:

1) закласти газоблоком 10-кою і поштукатуритиа вже сам каркас збоку деревом обшити.

2) зашити гіпсокартоном все

3) зашити деревом і пофарбувати в білий колір, щоб вийшло приблизно як тут:

www.stroimdom.com.ua/forum/album.php?albumid=91&pictureid=45475

 

Шановні спеціалісти, що порекомендуєте ?

 

Бачу Ви ще і двері робите...

 

www.stroimdom.com.ua/forum/album.php?albumid=91&pictureid=62093

 

Хоч бери і все скопом у вас замовляй: cxоди, кришку до стола (і інші меблі), двері :)

P10604331.thumb.jpg.f1bf2ae19b1a7af400fd8201b9748dc4.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сходи у мене думаю мали би бути приблизно як у Вашоіму альбомі:

 

www.stroimdom.com.ua/forum/album.php?albumid=91&pictureid=70927

www.stroimdom.com.ua/forum/album.php?albumid=91&pictureid=66064

 

Ще одне серйозне питання: чим зашити (заробити) те що під cxодами (див. малюнок) ?

Є варіанти:

1) закласти газоблоком 10-кою і поштукатуритиа вже сам каркас збоку деревом обшити.

2) зашити гіпсокартоном все

3) зашити деревом і пофарбувати в білий колір, щоб вийшло приблизно як тут:

www.stroimdom.com.ua/forum/album.php?albumid=91&pictureid=45475

 

Шановні спеціалісти, що порекомендуєте ?

 

Бачу Ви ще і двері робите...

 

www.stroimdom.com.ua/forum/album.php?albumid=91&pictureid=62093

 

Хоч бери і все скопом у вас замовляй: cxоди, кришку до стола (і інші меблі), двері :)

 

Закрывать все на глухо нельзя,доступ должен оставаться всегда.Лестница должна быть ремонтно-пригодной.И задача мастера сделать это так чтобы при необходимости(не дай бог) не пришлось что то ломать.:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Закрывать все на глухо нельзя,доступ должен оставаться всегда.Лестница должна быть ремонтно-пригодной.И задача мастера сделать это так чтобы при необходимости(не дай бог) не пришлось что то ломать.:)

 

Если просто гипс покрашеный но можно и разбить при необходимости и так же новый лист нацепить и покрасить. Можно конечно и намастерить там крепежи и "одевать" лист фанеры и при необходимости его снимать, но геморно и "зачем"?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Закрывать все на глухо нельзя,доступ должен оставаться всегда.Лестница должна быть ремонтно-пригодной.И задача мастера сделать это так чтобы при необходимости(не дай бог) не пришлось что то ломать.:)

 

Хлопці, гляньте на малюнок уважно. Там під сходами іде спуск в підвал - тобто ще одині сходи :)

Тобто знизу доступ до сходів буде зажди - то не проблема.

 

От питання в тому чим все-таки буде найоптимальніше зашити ?

Гіпсокартон - кажуть не дуже добре...бо коли пошкодиться (вмятина невелика) - то поремонтувати майже нереально.

 

А чим би ви зашили якби робили для себе ?Ж-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фанера, больше там ничего и не надо

 

А по фанері що ? Чи просто пофарбувати ? Ж-)

Фанера товста, 12 мм ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хлопці, гляньте на малюнок уважно. Там під сходами іде спуск в підвал - тобто ще одині сходи

Тобто знизу доступ до сходів буде зажди - то не проблема.

 

От питання в тому чим все-таки буде найоптимальніше зашити ?

Гіпсокартон - кажуть не дуже добре...бо коли пошкодиться (вмятина невелика) - то поремонтувати майже нереально.

 

А чим би ви зашили якби робили для себе ?

 

А это нужно вообще зашивать? Возможно там где лестничный марш в подвал просто поставить красивое ограждение.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А это нужно вообще зашивать? Возможно там где лестничный марш в подвал просто поставить красивое ограждение.

 

Нужно, ще й як нужно. Холод буде ідти з підвалу.

І не тільки зашивати а й утепляти потрібно Ж-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нужно, ще й як нужно. Холод буде ідти з підвалу.

І не тільки зашивати а й утепляти потрібно

 

Тогда газобетонном перегородочным

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тогда газобетонном перегородочным

 

А газобетон ложить заподлицо с каркасом или как ?

 

Тоесть если подмуровать и оштукатурить - чем тогда каркас зашивать (над газоблоками имеется в виду) ?

Тоесть газоблок заподлицо, по нему штукатурка 1 см, а над ней что ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Краще всього вам обшити фанерою або гіпсокартоном , але уже після прирізки сходів. Фото як ми робимо прикріпив. Дивіться самі можливо щось і підійде вам.

picture.php?albumid=983&pictureid=13876

picture.php?albumid=983&pictureid=13877

picture.php?albumid=983&pictureid=10576

picture.php?albumid=983&pictureid=74857

picture.php?albumid=983&pictureid=49387

picture.php?albumid=983&pictureid=44989

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А газобетон ложить заподлицо с каркасом или как ?

 

Имхо лучше заподлицо. Поверху будет деревянная накладка впритык на косоур.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Краще всього вам обшити фанерою або гіпсокартоном , але уже після прирізки сходів. Фото як ми робимо прикріпив. Дивіться самі можливо щось і підійде вам.

 

Дякую за фото і за поянення.

Тобто якщо в загальному - то я так розумію напевно краще вирішувати це питання (замуровки чи зашивки) коли вже будуть сходи робитись, по ходу, так ?

 

Там під сходами вхід в підвал...от я і думаю - якщо зашивати фанерою - щоб за рахунок різниці температур потім не було проблем типу конденсація, розшаруванн фанери і т.д. Хоча підвал і сухий, вологи в повітрі може бути чимало, напроти кухня...Ж-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за фото і за поянення.

Тобто якщо в загальному - то я так розумію напевно краще вирішувати це питання (замуровки чи зашивки) коли вже будуть сходи робитись, по ходу, так ?

 

Там під сходами вхід в підвал...от я і думаю - якщо зашивати фанерою - щоб за рахунок різниці температур потім не було проблем типу конденсація, розшаруванн фанери і т.д. Хоча підвал і сухий, вологи в повітрі може бути чимало, напроти кухня...Ж-)

Фанера буде потонована чи покрита лаком з обох сторін , тому влага їй не страшна , тай сама по собі фанера вологостійка.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...