Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Де найти рішення КМУ?

Ворота-ua

Рекомендовані повідомлення

Закон України "Про внесення зміни до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" щодо прийняття в експлуатацію об'єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт"

 

де найти рішення Кабінету Міністрів України

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити приведення органами виконавчої влади своїх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Закон України "Про внесення зміни до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" щодо прийняття в експлуатацію об'єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт"

 

де найти рішення Кабінету Міністрів України

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити приведення органами виконавчої влади своїх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Це не якесь конкретне рішення; це комплекс нормативно-правових актів (в даному випадку, видавник КМУ). Їх може бути кілька десятків.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Закон України "Про внесення зміни до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" щодо прийняття в експлуатацію об'єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт"

 

де найти рішення Кабінету Міністрів України

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити приведення органами виконавчої влади своїх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Можете пошукати на сайті Мінрегіону серед планів перегляду регуляторних актів та внесення пропозицій КМУ (не дослівно), але більш за все їх тільки складають.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це не якесь конкретне рішення; це комплекс нормативно-правових актів (в даному випадку, видавник КМУ). Їх може бути кілька десятків.

 

Відверто кажучи, я не знаю жодного нормативно-правового акту Кабміну по темі саме цього закону. На виконання вимог законів про самобуди приймались накази Мінрегіону (№91 та №95). Може хтось назве відповідні постанови КМУ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Відверто кажучи, я не знаю жодного нормативно-правового акту Кабміну по темі саме цього закону. На виконання вимог законів про самобуди приймались накази Мінрегіону (№91 та №95). Може хтось назве відповідні постанови КМУ?

 

Мені не відомі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені не відомі.

 

Тобто, наші законодавці дають доручення Кабміну, не представляючи собі очікуваний результат?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто, наші законодавці дають доручення Кабміну, не представляючи собі очікуваний результат?

 

Це така "стандантрна" фраза - привести свої підзаконні акти у відповідність.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...