Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Алпайн + акустика. Выбор.

KIPOROVOD

Рекомендовані повідомлення

Здравствуйте всем. :flag1:Может есть на форуме толковые автоэлектронщики, которые могут посоветовать правильную акустику к головному Алпайну. Пока ничего не куплено. Бюджет на магнитолу около 3 тис. грн. На колонки и усилитель приблизительно так же. Авто - Пежо Боксер грузовой. В дверях 16см, в торпеде - 10см.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

правильная акустика подбирается не к головному устройству,а к жанру музыки,который вы слушаете.и советовать здесь очень сложно,так как даже очень недешевая акустика просто незаиграет в неподготовленной машине(шумка,вибро,подиумы и т.д).короче говоря-на пальцах не объяснишь.но если нет желания сильно вкладываться в подготовку авто и настройку сцены-советую присмотреться к winauto.ua/product/car-speakers-infinity-ref-6500cx/. Пищалки вынести наверх и ничего не тулить в торпеду
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С магнитолой определился. Alpine ute-81r. К нему советуют avtozvuk.ua/info/13093 и avtozvuk.ua/info/44817.

А почему в торпеду не ставить?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

лично мое мнение-лучше потратиться один раз на хорошие компонентные динамики,чем лепить 10 пар "АБЫ КУДА". при установке компонентов твитера ставятся повыше(на уровень груди или головы слушателя) и надобность в динамиках в панели просто отпадает,так как вы их просто не услышите.да и вообще от 4-ех дюймовых толку очень мало...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дело в том, что большие будут стоять в дверях, практически, на уровне пола авто. Планировал установить тыл в двери, фронт в торпеду. Балансом можно будет отрегулировать. Что можете сказать о штатной "голове" Блаупункт(оригинал, сдела?cделана в Португалии).
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

магнитолу конечно лучше поменять.это однозначно.касаемо динамиков-мое мнение не изменилось-в двери мидбас а пищи повыше и поиграться с направлением.не вижу смысла ставить десятки.ну а если от компонентов отказываетесь-тогда ставьте как хотите.в тех инфинити что я советовал чувствительность высокая и сопротивление 3 ома,а значит играть они будут даже от магнитолы погромче.решать вам!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Е, така. Але тільки CD читае.

 

У цієї штатної є ,мабуть, і підрульюве керування і додадковий дисплей-достатньо зручні акцесуари.А якщо "на попі" є гніздо для підключення ченжера -то і флешку підключити не проблема і повноцінно нею користуватись(як ченжером).Я дуже сумніваюсь що замінивши голову Ви кардинально зміните якість звуку-а от зручність в керуванні втратите.

Для початку взнайте чи можна до штатної підключати ченжер.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот фото гнезда. Управление на руле присутствует, но не работает (не подключено).Кнопки на колесе нажимаются без характерных щелчков. Кто разбирал?

IMG_1128.JPG.270db4e2176c5c78f79de06e45f536f6.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот фото гнезда. Управление на руле присутствует, но не работает (не подключено).Кнопки на колесе нажимаются без характерных щелчков. Кто разбирал?

У французів часто підрульові кнопки нажимаються без"щелчка".

 

Гніздо для ченжера в основному має отакий вид:

99984466.jpg

 

Я б показав цю голову толковому майстру який би пояснив чи є гніздо для ченжера і чи критична поломка підрульового а далі б приймав би рішення.

Справа в тому що штатні голови достатньо високої якості (особливо тюнер),

і підібрати щось не гірше буде коштувати не мало.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можу відправити. Ціну сформулюйте, хоч приблизну, не хоця віддавати гроші невідомо за що. На колесі частина кнопок клацає, частина ні.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можу відправити. Ціну сформулюйте, хоч приблизну, не хоця віддавати гроші невідомо за що. На колесі частина кнопок клацає, частина ні.

 

Я не майстер,просто маю деякі знання і досвід заміни штатної на "модну" а потім позорно назад:).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ваша порада? По фото майстер не зможе визначити необхідне? Що може бути з кнопками? Як їх розібрати?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

изначально вопрос стоял -

посоветовать правильную акустику к головному Алпайну.

а теперь речь о штатной магнитоле...а вы сами готовы оставить штатную магнитолу?радио в крупных городах и так хорошо ловит,но тот же алпайн позволяет слушать музыку на флешках практически без потери качества(ну не будем трогать аудиофилов).найти сд-чейнджер в отличном состоянии довольно тяжело,да и вообще это пережитки прошлого...раньше носить пейджер было круто,а сейчас молодежь не знает что это.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мне без разницы, какая "голова", просто люблю качественную музыку. В электронике "0". Может неправильно сформулировал задачу изначально. Знаю, что Альп играет достойно, поэтому и настроился. Если штатная будет не хуже, зачем менять. Живу в 70км от города. Сигнал радио плохой, поэтому и заморочился.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну так если на штатной плохой сигнал-зачем ее оставлять?штатная звучать будет все-таки немного хуже,ну и плюс функционал в виде удобства и разнообразия настроек,МР-3 и флешки, ИМХО
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не пойму - штатная то хуже, то лучше. Сигнал плохой в смысле плохо доходит.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та ничем она не лучше.была бы лучше-люди не меняли бы.сами понимаете-автопроизводители не ставят хорошую акустику чтобы не повышать цену на авто.я понял что сигнал плохо доходит и именно поэтому стоит задуматься о магнитоле с флешкой и МР-3,так как это очень удобно.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

найти сд-чейнджер в отличном состоянии довольно тяжело

 

Мова йшла не про ченжер а про гніздо:).якщо воно є то замість ченжера підключається "приблуда" а вже в неї флешка і можна повноцінно ,і без втрати якості користуватись.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Такого гнізда нема. Тільки те, що на фото. Справа в тому, що я навіть не чув як вона звучить. Можу вставити якийся диск і кинути на колонки з Маяка. Щось вийде?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Живу в 70км от города.

Також до Києва 70 км штатна голова (також на французі-і приблизно такої ж якості) працює відмінно,причому на дуже манюсіньку штатну антену.

Якщо Вас не влаштовує радіоприйом (при умові що все справне)-тоді звичайно пошук іншої голови,але будьте готові що голова з кращим прийомом буде коштувати нормальних грошей ,і ще прийдеться покласти грошей на адаптацію підрульового -бо то дуже зручна штука.

Так що я би спочатку найшов нормального майстра щоб він продіагностував би -а вже по результату було б ясно чи тулити на торпедо якусь "новогоднюю ёлку"

 

Добавлено через 3 минуты

Справа в тому, що я навіть не чув як вона звучить. Можу вставити якийся диск і кинути на колонки з Маяка. Щось вийде?

 

Якщо правильно підключите то звісно вийде.Причому колонки від маяка покажуть Вам як вона звучить-якщо влаштовує то на норм авто акустиці буде ще краще.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сегодня подключил. Окакзывается, СД диск найти проблема. Тот, что пробую записывать - выкидает "еррор". Часть кнопок на руле рабочая. Включаются очень туго. Что там можно подшаманить?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я також начинаючий в автозвуку почав щось шукати і ось мій висновок вам, голову вам потрібно однозначно поміняти на щось сучасніше наприклад якщо не будете користуватись CD то можна вам такий із самого простого KENWOOD KMM-100, до речі він читає новий форман флак який відтворює звук як CD що вам не відтворить МР3 якщо щось більш на фаршироване то можна SONY CDX-G3100 бомбезна голова ціна, якість і куча настройок. Щодо акустики якщо щось серйозне то виробник JBL, вона передасть весь звук який видає магнітола.

Що до радіо всі нормальні магнитоли краще ловлять хвилі як штатні якщо вам у вас у регіоні зовсім погано з хвилями існує велика кількість антен із підсилювачами через яку зможете навіть перехоплювати переговори сеператистів :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...