Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

помогите определить на участке место колодца и туалета

prudkovski

Рекомендовані повідомлення

Участок 30*30

Не могу определиться где будет колодец (на данном этапе предполагаю что колодец может быть где угодно) и туалет (с выгребом).

 

В будущем планирую с колодца заводить воду в дом (сейчас планируется дачный 6*3), наверное логично его сделать ближе к нему. Но также не хочется ставить уличные туалет и душ в дальнем углу участка. На соседнем участке почти на границе вырыт соседский колодец, что, вроде бы, вносит дополнительные коррективы по установке моего туалета.

 

Подскажите как оптимальней разместить на участке два этих стратегических объекта.

MyPlanImage.jpg.6d2246def51045d7b39d46e1fd419323.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Участок 30*30

Не могу определиться где будет колодец (на данном этапе предполагаю что колодец может быть где угодно) и туалет (с выгребом).

 

В будущем планирую с колодца заводить воду в дом (сейчас планируется дачный 6*3), наверное логично его сделать ближе к нему. Но также не хочется ставить уличные туалет и душ в дальнем углу участка. На соседнем участке почти на границе вырыт соседский колодец, что, вроде бы, вносит дополнительные коррективы по установке моего туалета.

 

Подскажите как оптимальней разместить на участке два этих стратегических объекта.

Як хочете, от тільки пам"ятайте по нормах десь біля 30 метрів має бути між туалетом, септиком і криницею.

Також, не раджу робити свою криницю біля сусідської, бо можливий варіат як в моїх батьків (де сусіди вирішили, а нашо шукати воду, як вже знайшли і поставили криницю 3 метра біля батьківської), в деяки роки мало води, батьки ще підривали 1 кільце тепер в сусідів взагалі мало, теж будуть рити. Отаке.

А ще ліпше, зробити одразу свердловину на воду. Того року було 650 грн метр з трубою і роботою, рити в ручну+кільця не дуже й дешевше виходить.

П.с. я б робив криницю біля хати, туалет зліва зверху.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ще ліпше, зробити одразу свердловину на воду. Того року було 650 грн метр з трубою і роботою, рити в ручну+кільця не дуже й дешевше виходить.

П.с. я б робив криницю біля хати, туалет зліва зверху.

 

Дякую за поради. Скоріше за все спочатку буде криниця, бо електропостачання ще в процесі. Та й фінансове питання має значення, попитав у сусіда - свердловина 44м, криничка 9 кілець (6 з водою), вартість на сьогодні 500 грн/кільце (с кільцем включно).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...