Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Неспешно продаю опалубку для колец

Toxa@

Рекомендовані повідомлення

Меня лично возмутила клевета в мой огород,VoVaN попрошу без оскорблений!!!

Еще раз повторю-МОЕ мнение,что продаван-СУПЕР МЕГА ЖЛОБ!!!!Сугубо МОЕ! ЖЛОБ он и в Африке ЖЛОБ!Оскорблений тут нет-голые факты: цена сначала 5000 ,потом 4500 ,потом 7000 ,потом 8000 ,тепереча опять 7000???? много предложений? Продавай!ЖДУ ОБОСНОВАНИЙ цены или МОЕ мнение правильное! ТОЧНО так же наш президент заводы продает и грит ,что никто не покупает:fool::fool::fool::fool::fool::fool::fool::fool::fool:

Рядом за 2000 продают,а этот дурака ищет:o.

 

Добавлено через 1 минуту

МИльен проси! Или два! Точно дадут!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Еще раз повторю-МОЕ мнение,что продаван-СУПЕР МЕГА ЖЛОБ!!!!Сугубо МОЕ! ЖЛОБ он и в Африке ЖЛОБ!Оскорблений тут нет-голые факты: цена сначала 5000 ,потом 4500 ,потом 7000 ,потом 8000 ,тепереча опять 7000???? много предложений? Продавай!ЖДУ ОБОСНОВАНИЙ цены или МОЕ мнение правильное! ТОЧНО так же наш президент заводы продает и грит ,что никто не покупает:fool::fool::fool::fool::fool::fool::fool::fool::fool:

Рядом за 2000 продают,а этот дурака ищет:o.

 

Добавлено через 1 минуту

МИльен проси! Или два! Точно дадут!

 

 

Я так розумію Ви в темі вирішили язика почесати!

В темі викладена "смета на металопрокат з прайсо", непотрібно багато ума щоб підрахувати вартість даної форми!!!

Не подобається президент так розбирайтеся з ним а не сплетні розводите!

Якщо в мене дорого то чому самі не зробите, або в іншого продавця не придбали?/!

 

Персонально для вас продублюю!

9.thumb.jpg.63b6e77e5109dae208dd4329800a0d2e.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я так розумію Ви в темі вирішили язика почесати!

В темі викладена "смета на металопрокат з прайсо", непотрібно багато ума щоб підрахувати вартість даної форми!!!

Не подобається президент так розбирайтеся з ним а не сплетні розводите!

Якщо в мене дорого то чому самі не зробите, або в іншого продавця не придбали?/!

 

Була в мене машина(давно) Альфа-Ромео 164 2.5 т.д. 1992 року купив за 3000 зелених,катався,потім поламалася.Зробив двигун-600 баксів,через пів року,знов лажа,купив з донора(двигун,диски,проводку,салон і т.д)-2200, потім поварив,покрасив-ще 1200 басків. Вклав в долярах не менше 7000 баксів,не враховуючи дріб"язку типу ручник 100 долярів і т.д.,продав за 3400. Питання чому?????

Да тому ,що ринкова ціна авта на то момент була +- 3000-4000 баксів!!!! І нікого не хвилює,що ЛОХ вклав в ню в три рази більше! Хоч в пять раз більше вклади,дорожче воно не стане!!!

На цьому безкоштовні курси по економіці вважаю закінченими,все пока!

 

 

P.S.Опалубка виставлена на продаж 15.02.2015. ,а якийсь прайс ,незрозуміло з чим від 20.03.15 - ЦЕ до чого???:fool::fool::fool::fool:

 

Готовий на мульон поспорити,що там стільки матеріалу не пішло! Кошторис і прайс лист металобази-це РІЗНІ РЕЧІ!!!! Ще раз пока !!!!! Проси мульен!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Була в мене машина(давно) Альфа-Ромео 164 2.5 т.д. 1992 року купив за 3000 зелених,катався,потім поламалася.Зробив двигун-600 баксів,через пів року,знов лажа,купив з донора(двигун,диски,проводку,салон і т.д)-2200, потім поварив,покрасив-ще 1200 басків. Вклав в долярах не менше 7000 баксів,не враховуючи дріб"язку типу ручник 100 долярів і т.д.,продав за 3400. Питання чому?????

Да тому ,що ринкова ціна авта на то момент була +- 3000-4000 баксів!!!! І нікого не хвилює,що ЛОХ вклав в ню в три рази більше! Хоч в пять раз більше вклади,дорожче воно не стане!!!

На цьому безкоштовні курси по економіці вважаю закінченими,все пока!

 

 

P.S.Опалубка виставлена на продаж 15.02.2015. ,а якийсь прайс ,незрозуміло з чим від 20.03.15 - ЦЕ до чого???:fool::fool::fool::fool:

 

Готовий на мульон поспорити,що там стільки матеріалу не пішло! Кошторис і прайс лист металобази-це РІЗНІ РЕЧІ!!!! Ще раз пока !!!!! Проси мульен!

 

",продав за 3400. Питання чому?????"

Відповідаю на ваше питання!!!

Є мудре прислів'я "Що жадібний платить двічі, а жлоб тричі"

:flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:flag1:В зв'язку з початком сесії знижую ціну, за чудову форму для кілець 7000 грн., можливий мінімальний торг:drinks:

Хто перший того і буде форма, мій телефон: (063)517-48 вісімдесят чотири

1.thumb.jpg.71fc657f0481883d710db36763935854.jpg

2.thumb.jpg.37c285761f5bcf08e7917f33ba59b9c6.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

",продав за 3400. Питання чому?????"

Відповідаю на ваше питання!!!

Є мудре прислів'я "Що жадібний платить двічі, а жлоб тричі"

:flag1:

 

Взагалі-то,Я і сам відповів на своє питання,просто дехто ТУПО не хоче цьго разуміти! шукайте такого самого жлоба,як і сам!Ще раз пока,відписуюсь від теми.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Взагалі-то,Я і сам відповів на своє питання,просто дехто ТУПО не хоче цьго разуміти! шукайте такого самого жлоба,як і сам!Ще раз пока,відписуюсь від теми.

 

Бажаю вам удачних пошуків, сподіваюсь Ви знайдете собі подібних партнерів;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:flag1:В зв'язку з початком сесії знижую ціну, за чудову форму для кілець 7000 грн., можливий мінімальний торг:drinks:

Хто перший того і буде форма, мій телефон: (063)517-48 вісімдесят чотири

 

 

Форма ще в продажі:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кому форма нужна?

(ссылка устарела)

 

Нужна плитка в ванную

Торг, обмен на скидки для покупки кафеля, рассмотрю все варианты:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Аренда сего девайса возможна?

 

Честно не представляю как это сделать:unknown:

За одну перевозку формы просят 400-600 грн в одну сторону

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я её сам заберу и верну. Есть мысль, непосредственно на месте вылить кольца под канализацию методом почти непрерывного литья.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я её сам заберу и верну. Есть мысль, непосредственно на месте вылить кольца под канализацию методом почти непрерывного литья.

 

Часу обмаль...

Телефонуйте (063)517-48 вісімдесят чотири

 

Добавлено через 3 минуты

Ціна знижена!!!

Форма для кілець З/б 150см. за: 6500

(ссылка устарела)

 

телефон: (063)517-48 вісімдесят чотири

 

Гуглив в неті, такі форми саме дешевше в Дніпропетровській обл. ціна від 8600 грн

подивитись потерти форму можна в Петрівцях

Вартість форми на одному септику окупиться!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=179595

Кому потрібна форма?

Хто робить в приватному будинку септик, річ от така:good:

Ціна і якість форми супер!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Форма для производства колец 150 см.

очень практична в использовании.

 

Толщина листового металла 2 мм.

Ребра жесткости изготовление с труб профильных 25×25×2 мм.

Высота колец:100 cм.

Внешний Ø170, внутренний Ø150см

 

Срочно отдам за 6500, детали по телефону!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Форма для производства колец 150 см.

очень практична в использовании.

 

Толщина листового металла 2 мм.

Ребра жесткости изготовление с труб профильных 25×25×2 мм.

Высота колец:100 cм.

Внешний Ø170, внутренний Ø150см

 

Срочно отдам за 6500, детали по телефону!!!

 

Ваша ціна за форми станом на 24/02/2015 була 5000 тоді якраз курс дол/грн поліз вверх (чорний ринок був 30-35 грн/$) 5000/32=156 дол по чорному ринку і (офіційний 28,3 грн./$) 5000/28.3= 177$

 

зараз курс чорний офіційний приблизно одинаковий 21 грн/дол і Ви виставили ціну 6500 грн (6500/21= 310 дол)

 

 

 

типу АП тема

 

вдалого продажу :-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ваша ціна за форми станом на 24/02/2015 була 5000 тоді якраз курс дол/грн поліз вверх (чорний ринок був 30-35 грн/$) 5000/32=156 дол по чорному ринку і (офіційний 28,3 грн./$) 5000/28.3= 177$

 

зараз курс чорний офіційний приблизно одинаковий 21 грн/дол і Ви виставили ціну 6500 грн (6500/21= 310 дол)

 

 

 

типу АП тема

 

вдалого продажу :-)

Дякую за побажання!:)

 

Дивився на сайтах/ гуглив, продзвонював, дізнався що така форма на фірмах коштує від 10,500грн. І так знижка мінус 35-40%. Поідеї давним давно повинні були придбати форму, адже 6500 шарова ціна на сьогоднішній день. Не розумію чому ніхто ще не придбав:confused:

 

Не хочу нікого образити, якось побачив тему щодо цементу хтось продавав здається 400 по 37-40 грн. Згадав Епік в тих числах купував цемент 400 по 27 грн/ тоді акція була в Епіцентри. Ринок в Україні якийсь незрозумілий:sad:...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за побажання!:)

 

Дивився на сайтах/ гуглив, продзвонював, дізнався що така форма на фірмах коштує від 10,500грн. І так знижка мінус 35-40%. Поідеї давним давно повинні були придбати форму, адже 6500 шарова ціна на сьогоднішній день. Не розумію чому ніхто ще не придбав:confused:

 

Не хочу нікого образити, якось побачив тему щодо цементу хтось продавав здається 400 по 37-40 грн. Згадав Епік в тих числах купував цемент 400 по 27 грн/ тоді акція була в Епіцентри. Ринок в Україні якийсь незрозумілий:sad:...

 

цілком з Вами згідний на рахунок "ринку" кілька років тому проїжджаючи черговий раз попри "бариг" які торгують з машин "цементом" поцікавився яка ціна, то в них вона була вища ніж в Епіцентрі який від "бариг" метрів 400. але хтось все таки в "бариг" купує....

 

міжіншим це був Миколаївський цемент (Львівська обл.)

 

так для довідки, зараз Миколаївський цементний завод пішов на порізку він вже непрацює як мінімум півроку, але й зараз бачу продукцію під цією маркою в Епіцентрі і Новій лінії, звідки і що там можна тільки здогадуватись. те що мені сказали люди які в "темі" в ці мішки бадяжиться Івано-Франківський цемент і ще щось..:(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кому потрібна форма для виготовлення кілець?

(ссылка устарела)

Пропонуйте ціну!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кому потрібна форма для виготовлення кілець?

(ссылка устарела)

Пропонуйте ціну!

підніму тему)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...