Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Висоли на гіпсовій штукатурці.

KlimAlex

Рекомендовані повідомлення

Допоможіть, будь ласка, порадою.

Квартира в новозабудові, на стіни нанесена машинна гіпсова штукатурка. Не знаю, що саме сталось, але в багатьох місцях виступив висол (на поверхні ніби білий пушок). Чим його можна прибрати? Стіни вже висохли, будинок вже підключений до системи опалення.

Чи підходять для цього засоби, які призначені для зняття висолу з цегли та каменя? Чи не пошкодять вони гіпс?

Дякую.

P.S.: стіни готуються під шпалери.

Змінено користувачем KlimAlex
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Такое несколько раз наблюдал в новостроях. Думаю - после затоплений.

Если основной слой нормально держится - снимите "пушок", обработайте несколько раз антисептиком (я пользуюсь капароловским капатоксом).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я пользуюсь капароловским капатоксом

А наскільки він ефективний від висолу (бо в описанні йдеться про грибкові прояви)? Чи потребує він змиття струменем води після нанесення, чи просто обробити поверхню і все? Бо в більшості засобів від висолу на цеглі та камені, написано, що після нанесення треба змити засіб великою к-стю води.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Антисептики борятся с органикой,а у человека высолы,так что толку от антисептиков в данном случае 0.А вот смывки для кирпича-самое то.Но я бы глубже копнул-если есть высолы,значить были длительные протечки.Желательно узнать и устранить их причину,а потом уж начинать ремонт.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Антисептики борятся с органикой,а у человека высолы,так что толку от антисептиков в данном случае 0.А вот смывки для кирпича-самое то.

 

Так, я з вами згоден, тому і схиляюсь більше саме до спеціалізованих засобів. Єдине що мене зупиняє, так це те, що на всіх засобах зазначено, що вони призначені для цегли, каміння та інших ПОДІБНИХ!!!! матеріалів. А в моєму випадку - це гіпс.

Но я бы глубже копнул-если есть высолы,значить были длительные протечки.Желательно узнать и устранить их причину,а потом уж начинать ремонт.

 

Підтікання мабуть мали місце на етапі зведення будинку (в ньому 5 поверхів). Зараз будинок вже введений в експлуатацію, опалюється вже 7-8 місяців, тому думаю, що вся волога зі стін вже вийшла. Тому треба просто прибрати висол і все.

 

Добавлено через 44 минуты

Тому треба просто прибрати висол і все.

Хтось ще стикався з таким на гіпсовій штукатурці?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а у человека высолы,

 

Точнее - человек сказал что высолы. Но это не факт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Точнее - человек сказал что высолы. Но это не факт.

Звичайно, що це не факт. Але я думаю, що в даному випадку, це саме висоли. Принаймні, зі свого досвіду, скільки я їх вже бачив, то схоже на це.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Точнее - человек сказал что высолы. Но это не факт.

Факт.Грибок имеет пигментацию-розовый,серый,чёрный,жёлтый.Белый пушок-это высолы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бо в більшості засобів від висолу на цеглі та камені, написано, що після нанесення треба змити засіб великою к-стю води.

 

Не нужна вам струя воды.

Покупаете средство. Думаю есть в литровой фасовке.

Покупаете губку хозяйственную. Только не маленькую, что с ладонь площадью, а побольше.

Смачиваете губку кислотой (средством), отжимаете так, чтобы губка на стене оставляла легкий мокрый след (тут надо вспомнить как в школе вытирали доску). И легкими невдавливающими движениями снимаете пух.

После этого губку хорошо моем под краном водой, отжимаем до того же состояния, что и с кислотой и проходим ею по стене. И так "помыть стену струёй воды" пару раз. Каждый раз окуная губку в воду и выжимая её.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не нужна вам струя воды.

Покупаете средство. Думаю есть в литровой фасовке.

Покупаете губку хозяйственную. Только не маленькую, что с ладонь площадью, а побольше.

Смачиваете губку кислотой (средством), отжимаете так, чтобы губка на стене оставляла легкий мокрый след (тут надо вспомнить как в школе вытирали доску). И легкими невдавливающими движениями снимаете пух.

После этого губку хорошо моем под краном водой, отжимаем до того же состояния, что и с кислотой и проходим ею по стене. И так "помыть стену струёй воды" пару раз. Каждый раз окуная губку в воду и выжимая её.

Дякую за пораду.

Сьогодні зранку був в Епіцентрі, купив Coral “ExpertFasad” (1л - 28грн). В описанні даного засобу допускається нанесення на гіпс, і не потребує змиття. Тому, вирішив купити. Описання засобу нижче (якщо комусь цікаво).

 

Комплексний вологовідштовхуючий засіб для обробки поверхні вапняку, шиферу, черепашнику, цегли, бетону, цементно-піщаних штукатурок, піщанику, гіпсу, шлакоблоків, ЦСП, цементно-піщаної та глиняної черепиці, керамічної плитки, штучного і натурального каменю, мармуру та ін. Дозволяє виключити появу висолів, підвищує довговічність поверхні, практично виключає її поразку грибками і цвіллю, усуває замокання і водопоглинання при прямому попаданні вологи не знижуючи при цьому паропроникність поверхні (матеріал «дихає»).В результаті застосування "Coral ExpertFasad" на поверхні матеріалу утворюється дуже тонке гідрофобне покриття - невидимий шар полімеру, який, при дії вологи, закриває пори матеріалу і не дає волозі проникати всередину. Покриття внутрішніх стін гідрофобізатором не дозволяє конденсуючій волозі проникати вглиб стіновий конструкції і створювати на поверхні сприятливе середовище для розвитку шкідливих мікроорганізмів. Після обробки гідрофобізатором в кілька разів збільшується морозостійкість і довговічність обробленого матеріалу. Це особливо цінно для цегляних парканів і стовпів, штукатурних фасадів, а також цоколів будівель, найбільше схильних до руйнування від води і морозу.

Рекомендується для захисту від появи висолів а також руйнувань, в результаті зволоження і морозних ушкоджень, запобігання появи цвілі, захисту від впливу шкідливих факторів агресивного середовища.

 

Область застосування:

захист фасадів цегляних і оштукатурених будівель;

захист покрівлі і стін від ураження грибком, мохом і цвіллю;

обробка стін у приміщеннях з підвищеною вологістю (підвали, душові);

паркани, цоколі будинків.

Добавка дозволяє:

виключити капілярний підсос води;

зменшити забруднення фасаду від впливу атмосферних опадів;

усунути водопоглинання;

підвищити морозостійкість матеріалу;

запобігти появі висолів;

підвищити довговічність поверхні;

запобігти поразки грибками і цвіллю;

зберегти міцність і теплоізоляційні властивості матеріалу.

Дозування

Витрата залежить від пористості і водопоглинання оброблюваної поверхні і методу нанесення: Цегляна кладка, єврозабор тощо: кисть - 150 - 200 мл/м2, валик - 100 - 120 мл/м2,

Шлакоблок, декоративна штукатурка тощо: кисть - 200 - 350 мл/м2, валик - 150 - 170 мл/м2. Основа повинна повністю просочитися гідрофобізатором, тому необхідну кількість розчину розраховують, виходячи з пористості стінового матеріалу.

 

Cпосіб застосування

Гідрофобізатор - розчин, готовий до застосування. Перед використанням перемішати, нанести на суху очищену від механічних забруднень поверхню. Якщо поверхня забруднена висолами, цвіллю, вражена грибком і т.п., присутні масляні сліди, слід перед гідрофобізацією очистити поверхню спеціальними хімічними розчинами. На фасади будівель гідрофобізатор наносять рясним і рівномірним шаром по всій поверхні в один шар, до появи злегка помітного блиску рідини. На поверхню, що володіє високою пористістю, розчин можна наносити в два прийоми, з інтервалом не дозволяючим висохнути попередньому шару. Обробляти стіни рекомендується в суху погоду при температурі не нижче +5 С, в іншому випадку гідрофобний ефект знижується.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Судя по описанию вы купили гидрофобизатор.

Это не смывка высолов.

Это для придания поверхности водооталкивающих свойств за счет формирование в поверхностных порах мономолекулярной гидрофобной пленки.

Учитывая вышесказанное смыть этот материал с поверхности сложно. Надо лет 5-7.

Поэтому, если вы планируете красить стену краской на водной основе или клеить обои на клей, то предварительная обработка поверхности этой приведет к тому, что и покрасить не получится (краска будет отталкиваться и будет висеть на стене каплями) и с клеем выйдет проблема.

 

Добавлено через 1 минуту

Якщо поверхня забруднена висолами, цвіллю, вражена грибком і т.п., присутні масляні сліди, слід перед гідрофобізацією очистити поверхню спеціальними хімічними розчинами.

 

Находите связь между высолами и этой штукой?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

запобігти появі висолів;

Якщо поверхня забруднена висолами, цвіллю, вражена грибком і т.п., присутні масляні сліди, слід перед гідрофобізацією очистити поверхню спеціальними хімічними розчинами
зачем выкладывать то, что Сам не читаешь.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

зачем выкладывать то, что Сам не читаешь.

Просто не помітив цей момент, там було сказано, що "запобігає появі", от я і взяв. Дякую Propeller за виправлення. Сьогодні купив спеціальний засіб для змиття висолів.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...