Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

ТА алюминий?

ИгорьН

Рекомендовані повідомлення

Якраз ций пінопласт і дасть баку розірватись, коєф лінійного розширення пінопласту великий.

Поясніть. Бо щось я з трудом уявляю, як бетон розірветься, якщо його утеплити пінопластом.

Буржуйку не треба, по баку проходить димар з буржуйки із нерж сталюки, оті нагріті гази і гріють бак, а буржуйка у сусідньому приміщенні гріє повітря.
В мене така ситуація, що не треба гріти приміщення. Та й втрати тепла від буржуйки, навколо якої вода, що нагрівається - мінімальні, імхо.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

як бетон розірветься, якщо його утеплити пінопластом.

Бетон останеться цілим. А бак порве, бо пінопласт МЛЯ! м'який.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви мене не зрозуміли. Мається на увазі такий пирог: бак - бетон - пінопласт. Але я взагалі думаю, щоб бак прибрати і ТА вилити з якогось гідротехнічного? бетону. І утеплити його ззовні 20 см. пінопласту. А ще всередину вмонтувати найпримітивніше місце для спалювання дров з димоходом. Таким чином вогонь буде нагрівати стінки пічки, дим - трубу. А від стінок пічки і труби вода буде все тепло забирати вода.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бетон останеться цілим. А бак порве, бо пінопласт МЛЯ! м'який.

 

вы имеете ввиду вариант бак -пенопласт- бетон?

утеплить можно ведь по схеме : эппс-бетон-бак ?

просто интересно жизнеспособна ли такая конструкция ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вы имеете ввиду вариант бак -пенопласт- бетон?

утеплить можно ведь по схеме : эппс-бетон-бак ?

просто интересно жизнеспособна ли такая конструкция ?

 

Что то Вы такое страшное затеяли).Не проще сварить квадратный бак,укрепить его по контурам и сделать СО открытой но с насосами?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Что то Вы такое страшное затеяли).Не проще сварить квадратный бак,укрепить его по контурам и сделать СО открытой но с насосами?

это теоретические изыскания:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чого теоретичні? Я би в себе ризикнув так спробувати зробити. Вмонтувати в бетонний водяний теплоаккумулятор пічку, трубу пустити також всередині ТА, щоб і від неї вода грілася. В ТА запустити мідну трубку з водою з теплих полів і гріти їх непрямим нагрівом, тобто вода з ТА гріє мідні трубки, які в свою чергу гріють воду в системі опалення.

Чи замість міді є сенс взяти наржавійку?

А може простий металопласт вкинути?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

это теоретические изыскания:D

 

Это всё уже давно обсуждалось на других форумах и не однократно.Эта идея и меня посещала и я ей некоторое время болел.Потом плюнул и купил заводской ТА.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вмонтувати в бетонний водяний теплоаккумулятор пічку, трубу пустити також всередині ТА, щоб і від неї вода грілася.

Посмотрите в сторону ненапорных ТА. Не нужно котел встраивать в ТА, для котла необходимо выдерживать температуру обратки, оптимальная температура дымовых газов и т.д., как это обеспечить в предлагаемом Вами решении? Вообще существует множество решений по ТА, и это не обязательно водяной бак.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

нужны сферические торцы для удержания давления (на Украине их нет)

 

www.chimmash.com.ua/donyshki.htm

Узнал цену :o за 800диаметр 4мм сталь черная 2шт =4800грн без доставки. При весе железа 60кг .

Т.е. можно считать, что их нет. С Германии, говорят, дешевле привезти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...