Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Штукатурка забору з відсівоблоку

Raha

Рекомендовані повідомлення

Є паркан з відсівоблоку та бажання заштукатурити його якимось барашком. Хто знає, підкажить будь ласка які матеріали та пиріг краще використовувати? Змінено користувачем Валерий Валентинович
Очепятка
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є паркан з відсівоблоку та бажання заштукатурити його якимось барашком. Хто знає, підкажить будь ласка які матеріали та пиріг краще використовувати?

Якщо Ваш паркан достатньо рівний, то я не бачу проблим з покриття його будь-яким барашком. Попередньо добре прогрунтуйте і вперед, покривайте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо Ваш паркан достатньо рівний, то я не бачу проблим з покриття його будь-яким барашком. Попередньо добре прогрунтуйте і вперед, покривайте.

 

Цеж відсівоблок, так що ідеальної площини паркану не може бути. Тому спочатку, в моєму розумінні, якось вирявнити його потрібно, а вже потім шар декоративної штукатурки. Тому і питаю про пиріг та матеріали.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цеж відсівоблок, так що ідеальної площини паркану не може бути. Тому спочатку, в моєму розумінні, якось вирявнити його потрібно, а вже потім шар декоративної штукатурки. Тому і питаю про пиріг та матеріали.

 

У мене з відсівблоку збудована майстерня (сам мурував). Поверхня достатньо рівна, щоб одразу наносити фінішне декорування.

 

Якщо Ваш паркан потребує вирівнювання, то можна зашпаклювати, наприклад, засобом СТ-85 (застосовується для армування пінопластових плит). Обов'язково на кути поклеїти шпаклювальні кутники.

 

Можна спробувати поштукатурити звичайною цементно-піщаною штукатуркою, але це на гранвідсіві зробити дуже важко (розчин пливе).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене з відсівблоку збудована майстерня (сам мурував). Поверхня достатньо рівна, щоб одразу наносити фінішне декорування.

 

Щось мені здається, що це просто не розумно. Фінішне покриття як правило тонкошарове та має досить не низьку ціну. Вирівнювати ним навіть декілька міліметрів не дешево, а геометрія відсівоблоку зовсім не ідеальна, та і якість кладки також.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...