Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Допоможіть знайти "реле сумерек"

Evgeniy_New

Рекомендовані повідомлення

Добрий день,

Допоможіть знайти реле яке буде включати освітлення - але треба щоб воно ставилося в стандартну монтажну коробочку.

Знайшов тільки Легранд - але його білого немає в Україні, під замовлення - квітень місяць:(

Дуже дякую за допомогу

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

але треба щоб воно ставилося в стандартну монтажну коробочку.

а откуда же оно свет будет видеть?

Найдете, поставите, потом возникнет проблема номер два которая перекроет первую - свет включаться будет намного раньше чем сумерки начинаются..

На это кстати многие и жалуются.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а откуда же оно свет будет видеть?

Найдете, поставите, потом возникнет проблема номер два которая перекроет первую - свет включаться будет намного раньше чем сумерки начинаются..

На это кстати многие и жалуются.

 

Мне почему-то кажется человек имел ввиду что блок управляющий ставится на дин-рейку в щиток, а датчик вынесенный.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Посмотрите на сумеречное реле LUNA 126 фирмы Theben (Германия), реле уже стоит в корпусе и есть по наличию.

(ссылка устарела)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мне почему-то кажется человек имел ввиду что блок управляющий ставится на дин-рейку в щиток, а датчик вынесенный.

 

Добрий вечір,

Орієнтувався на такий: www.e-catalogue.legrand.ru/catalog/plexo-ip-55-ik-07-mekhanizmy/069617/

Підводить строк поставки.

Можете щось аналогічне порекомендувати?

 

Добавлено через 1 минуту

Мне почему-то кажется человек имел ввиду что блок управляющий ставится на дин-рейку в щиток, а датчик вынесенный.

 

Якщо не знайду те що треба - буду такий варіант "мостирити"

 

Добавлено через 3 минуты

Посмотрите на сумеречное реле LUNA 126 фирмы Theben (Германия), реле уже стоит в корпусе и есть по наличию.

(ссылка устарела)

 

Хороша ціна (порівняно з іншими), і з мінусів - розміри: 5см коробока на прохідній" стіні довго не провисить :(

 

Добавлено через 2 минуты

Вы хотите установить в монтажную коробку суммеречное реле (если я правильно понял), но они предназначены для установки на улице и не предназначены для монтажа в стену. Есть вариант с монтажом на DIN-рейку и выносным датчиком. А в Вашем случае я рекомендую установить датчик (ссылка устарела) (в дневное время он срабатывать не будет , а в ночное время будет срабатывать на движение человека ). Либо, если нужно, что бы свет горел всю ночь то установить розеточный таймер.

 

Вище я приводив приклад рішення від Легранда з поганою доступністю.

Розеточний таймер - не варіант :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поставил себе примерно такое topenergy.com.ua/index.php?product=3274 ( название и не вспомню, все китайчики на одно лицо))). Стоимостью около 3 ( трех) доляров, работает верой и правдой третий год, что со мной не так?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...