Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Герметичные двери в предбанник/квартиру

Mfdq

Рекомендовані повідомлення

Здравствуйте!

 

Есть задача - отгородить квартиру от неприятных запахов в подъезде.

 

На текущий момент есть бронедвери в квартиру и хлипкие двери в предбанник. С поставленной задачей двери не справляются. В квартиру сифонит из подъезда. Посоветуйте, пожалуйста, вариант как добиться поставленной цели.

 

Как вариант видится замена двери в предбанник на что-то более менее герметичное. Есть ли реальные варианты? В какую сторону смотреть?

 

Спасибо!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Коли доб'єтесь герметичності - обов'язково зробіть отвір з предбанника до квартири. В інакшому випадку (у нас таке було) буде важко відкривати двері (в результаті зламали ручку) і під час відкриття є характерний свист

 

UPD Дочитався, що у вас не спільний коридор, а одразу квартира. Приточка там точно буде, моя порада не актуальна

Змінено користувачем Offroad
Доповнив
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не совсем ясно описал ситуацию. Бронедверь находится между квартирой и предбанником, потом - небольшой общий коридор на две квартиры. Хлипкая внешняя дверь находится между подьездом и предбанником.

 

@Offroad

 

То есть Ваш совет таки актуален? А проблемы с ручкой внешней или внутренней двери были?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Відірвали зовнішню ручку зовнішніх дверей... Обоє дверей відкривались назовні, тому проблема була тільки під час відкривання зі сходової зовнішніх дверей
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Здравствуйте!

 

Есть задача - отгородить квартиру от неприятных запахов в подъезде.

 

На текущий момент есть бронедвери в квартиру и хлипкие двери в предбанник. С поставленной задачей двери не справляются. В квартиру сифонит из подъезда. Посоветуйте, пожалуйста, вариант как добиться поставленной цели.

 

Как вариант видится замена двери в предбанник на что-то более менее герметичное. Есть ли реальные варианты? В какую сторону смотреть?

 

Спасибо!

 

Якщо питання актуальне і проблем з вандалами немає, то рекомендую глянути на алюмінієві двері з моєї теми Проблем із повною герметизацією не буде - знизу порогу немає.

Як на мене, буде досить стильно і більшість запахів залишаться ззовні. :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...