Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Продам американця

Djentelmen

Рекомендовані повідомлення

Таки вирішили продавати (завелика автівка для доньки).

Ford Taurus, 1996 р.в., 3,0 л, АКПП, повний комплект, вчасне обслуговування. Можемо розглянути варіанти обміну на авто менших габаритів, але ТІЛЬКИ з АВТОМАТИЧНОЮ ТРАНСМІССІЄЮ.

Цінник 5400 у.о. (для форумчан - буде суттєва знижка)

Відповім на всі запитання.

1255820878_.jpg.80c74dffeb1fc382d88c592a631b4453.jpg

17441738_2.jpg.44b49d85c469d7596ab88f46a2c0d556.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

любишь ты америкосов)))

какой расход?

Ну, сам розумієш ;) хоча було б правильно сказати, що люблю не американців, а комфорт та надійність мерикосівських машин. Готовий "ловити тапки" в свій город, але в той час, коли я їздив на цьому Таурусі аніразу витрати пального в місті не перевищили 14л/100км. Агресивність моєї їзди знають багато форумчан ;) У малої витрати пального в місті не перевищують 12л/100км. За містом по трасі витрати до 10л/100км. До речі, мова йде про витрати палива з найменшим октановим числом ;)

Тезко, пам"ятаєш я приїздив на Шевроле Астро (мікроавтобус) так от при його 4,3 літровому двигуні монстр жер не більше 13 літрів по місту та стабільних 10л на трасі того ж низькооктанового бензусу. Зараз мій Паджерик з 3,5 літровим двигуном GDI "просить" в середньому 15-17л/100км якісного пального. Мене влаштовує, тому як повністю справляється з моїми завданнями та вимогами до авто ;).

Тауруса продаємо, бо, дійсно, малій він (прошу вибачити за тавтологію) завеликий.

:flag1:

Змінено користувачем Djentelmen
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Таки вирішили продавати .

 

У товариша такий же рік і об"єм, але універсал.Надійна шо капець,комфортна, і моторчик "чоткий":).Удачі в продажі:flag1:.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

это в ней 203кобылы

или сколько?)))

 

Якщо не зраджує мені мій склероз - 140 к.с.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

это в ней 203кобылы

Кобили -це ,вибачте, в "савременных" турбованих двигунах.А в таких чесні,старі-добрі тягові коні-яких не треба постійно гасити батогом(давити на газ) щоб нормально їхати:).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня Вижик в городе меньше 17-19 не ел, правда там 3,5.

Удачной продажи!

 

Добавлено через 48 секунд

Да она почти на холостых ездит...!

:flag1:

Кобили -це ,вибачте, в "савременных" турбованих двигунах.А в таких чесні,старі-добрі тягові коні-яких не треба постійно гасити батогом(давити на газ) щоб нормально їхати:).
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...