Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Схема септика на 2 будинки

S1LENCE

Рекомендовані повідомлення

Шановні експерти, покритикуйте, будь ласка, схему каналізації на ділянці для двох будинків і схему каналізації одного будинку.

 

Постарався намалювати так, щоб з малюнків було все зрозуміло.

 

Всі труби помаранчеві каналізаційні діаметром 110 (товсті на малюнках) і 50мм (тонші відповідно), фанова труба сіра 110мм, так як прокладається всередині будинку, на холодному горищі гарно утеплена. Всі стики обмотані сантехнічним скотчем.

 

Кількість проживаючих в сумі буде чоловік 6-7. Об"єми першої і другої камери будуть десь 1.6-1.8 кубів - мало? Весною побачу рівень грунтових вод по криниці, якщо що то можна ще по одному кільцю додати.

 

Можливо є критичні зауваження по схемам? Буду щиро вдячний!

1330908790__.thumb.PNG.a7e686301fe2596524e148f7c6c8187b.PNG

483487321__.thumb.PNG.000f945310161811895b72e81aa05513.PNG

Каналізація_наша.xls

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кількість проживаючих в сумі буде чоловік 6-7. Об"єми першої і другої камери будуть десь 1.6-1.8 кубів - мало? Весною побачу рівень грунтових вод по криниці, якщо що то можна ще по одному кільцю додати.

 

На такое количество мне кажется маловато будет.

1 и 2 камеры это кольца 1.5 метра!?

И как вы собираетесь добавлять кольца после начала эксплуатации!?

Кто туда полезет!?)))

 

И почему не сместить приемную камеру септика вправо, ближе к дренажному колодцу!?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На такое количество мне кажется маловато будет.

1 и 2 камеры это кольца 1.5 метра!?

И как вы собираетесь добавлять кольца после начала эксплуатации!?

Кто туда полезет!?)))

 

И почему не сместить приемную камеру септика вправо, ближе к дренажному колодцу!?

 

1 і 2 камери - двохметрові кільця. Дренажне - 1.5м. Це все поки проект. Зроблений лише фундамент будинку, тому після весни буду знати можна ще додати по кільцю чи ні. Зараз звісно явно не трьохденна норма там...

 

Між кільцями септика і дренажним думав зробити доріжку до входу. Думаю відстань цією труби ролі не гратиме... Але трохи змістити можна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 і 2 камери - двохметрові кільця. Дренажне - 1.5м. Це все поки проект. Зроблений лише фундамент будинку, тому після весни буду знати можна ще додати по кільцю чи ні. Зараз звісно явно не трьохденна норма там...

 

Між кільцями септика і дренажним думав зробити доріжку до входу. Думаю відстань цією труби ролі не гратиме... Але трохи змістити можна.

 

Почитайте теорию. 7 чел х мин 200 л х 3 дня получаем 4.2 м3 на камеру.

 

Какой сейчас УГВ и какие грунты? На 99% уверен в проблемах с дренажем. Дай бог, чтобы я ошибался. Суточный ( без залпа) объем воды у Вас +- 1.5 м3

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Почитайте теорию. 7 чел х мин 200 л х 3 дня получаем 4.2 м3 на камеру.

 

Какой сейчас УГВ и какие грунты? На 99% уверен в проблемах с дренажем. Дай бог, чтобы я ошибался. Суточный ( без залпа) объем воды у Вас +- 1.5 м3

 

Грунти супесь. Рівень зараз 4м

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Грунти супесь. Рівень зараз 4м

 

Уже неплохо. Та же теория гласит о 12 м.п дренажной траншеи на чел.( если память не подводит.) Зависит от грунтов.

 

Скажите, а в чем смысл общего септика? Типа экономия? Опыт говорит, что нельзя родственникам( друзьям) одалживать деньги, а пользоваться общим септиком вообще капец.:o Особенно тому, на чьей он територии.

Впрочем это Ваше дело. Ваш септик рассчитан мах на 1 дом. А дренаж и того меньше.

 

Дальше пусть говорят гуру. На форуме это оговорено безумное количество раз.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уже неплохо. Та же теория гласит о 12 м.п дренажной траншеи на чел.( если память не подводит.) Зависит от грунтов.

 

Скажите, а в чем смысл общего септика? Типа экономия? Опыт говорит, что нельзя родственникам( друзьям) одалживать деньги, а пользоваться общим септиком вообще капец.:o Особенно тому, на чьей он територии.

Впрочем это Ваше дело. Ваш септик рассчитан мах на 1 дом. А дренаж и того меньше.

 

Дальше пусть говорят гуру. На форуме это оговорено безумное количество раз.

 

Це 2 будинка на 1 одній ділянці, тому один септик буде дешевше та і площі менше займе. Моральних проблем не буде.

 

А що Ви мали на увазі про 12м.п.? Це не до дренажних тонелей відносить? Є ідея ще, якщо дренажного колодязя буде не вистачати, то доробити дренажні тонелі. Зараз на них площу жалко. Можливо є сенс збільшити діаметр дренажного колодязя?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це 2 будинка на 1 одній ділянці, тому один септик буде дешевше та і площі менше займе. Моральних проблем не буде.

 

А що Ви мали на увазі про 12м.п.? Це не до дренажних тонелей відносить? Є ідея ще, якщо дренажного колодязя буде не вистачати, то доробити дренажні тонелі. Зараз на них площу жалко. Можливо є сенс збільшити діаметр дренажного колодязя?

 

 

А потом будет негде размещать . Газон-дорожки ...

 

domekonom.su/2014/02/pole-pogloshhenija-i-filtracii-kanalizacii-doma.html

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...