Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Остановить Газовий Счетчик

SiniSha

Рекомендовані повідомлення

Тема на форуме думаю новая но актуальная ))

В гугле много разных советов, магнит - популярний из всех ........ НО

не все счетчики можно магнитом!!!!

есть якобы переделанные в спец-конторах счетчики с завода и к ним магниты идут!!!

цена обычного счетчика в газ-конторе (Самгаз Житомир) - 500 грн

в розницу магазин - 860 грн

переделанный (Самгаз (якобы Ровно) + магнит) - 2000 грн

 

почему именно Самгаз? - Облгаз навязывает именно етот счетчик!

 

второй нюанс есть клеют НАКЛЕЙКИ МАГНИТНЫЕ на счетчики , смысл такой что когда ставишь магнит наклейка лопаеться, отодрать ее тоже НЕРЕАЛЬНО !!!

 

вообщем еще есть разные моменты там отматывание назад благодоря Компресору толь Пылесосу )))

 

Вопросс: стоит ли рисковать ? (думаю стоит при цене куба, но штрафы тож не малы ))

если кто уже что то знает поделитесь )))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Почему мы живем как не в Европе? Потому что проще воровать, чем экономить.... Производительность труда, инвестиции...
  • Лайк 20
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тема на форуме думаю новая но актуальная ))

В гугле много разных советов, магнит - популярний из всех ........ НО

не все счетчики можно магнитом!!!!

есть якобы переделанные в спец-конторах счетчики с завода и к ним магниты идут!!!

цена обычного счетчика в газ-конторе (Самгаз Житомир) - 500 грн

в розницу магазин - 860 грн

переделанный (Самгаз (якобы Ровно) + магнит) - 2000 грн

 

почему именно Самгаз? - Облгаз навязывает именно етот счетчик!

 

второй нюанс есть клеют НАКЛЕЙКИ МАГНИТНЫЕ на счетчики , смысл такой что когда ставишь магнит наклейка лопаеться, отодрать ее тоже НЕРЕАЛЬНО !!!

 

вообщем еще есть разные моменты там отматывание назад благодоря Компресору толь Пылесосу )))

 

Вопросс: стоит ли рисковать ? (думаю стоит при цене куба, но штрафы тож не малы ))

если кто уже что то знает поделитесь )))

 

"Я бы этому дяде с большим усами, уши бы открутил" (с)

Стыдно товарищ (с)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вообщем еще есть разные моменты там отматывание назад благодоря Компресору толь Пылесос

тоесть закачать в трубу воздух?

этот вариант точно "остановит" счетчик навсегда и дом вместе с домом соседа

 

а для верности закачивать кислород

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тема на форуме думаю новая но актуальная ))

В гугле много разных советов, магнит - популярний из всех ........ НО

не все счетчики можно магнитом!!!!

есть якобы переделанные в спец-конторах счетчики с завода и к ним магниты идут!!!

цена обычного счетчика в газ-конторе (Самгаз Житомир) - 500 грн

в розницу магазин - 860 грн

переделанный (Самгаз (якобы Ровно) + магнит) - 2000 грн

 

почему именно Самгаз? - Облгаз навязывает именно етот счетчик!

 

второй нюанс есть клеют НАКЛЕЙКИ МАГНИТНЫЕ на счетчики , смысл такой что когда ставишь магнит наклейка лопаеться, отодрать ее тоже НЕРЕАЛЬНО !!!

 

вообщем еще есть разные моменты там отматывание назад благодоря Компресору толь Пылесосу )))

 

Вопросс: стоит ли рисковать ? (думаю стоит при цене куба, но штрафы тож не малы ))

если кто уже что то знает поделитесь )))

 

 

 

 

економити не пробували?, може менші хороми будувати потрібно було...

 

а хто різницю має оплачувати ту що не врахував лічильник Ж-)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тоесть закачать в трубу воздух?

да нет, раньше можно было снять счетчик, и пылесосом прогнать воздух через него в обратную сторону, и тем самым отмотать счетчик обратно. С современными счётчиками такой фокус не прокатывает, уже давно. А по теме, ТС, не занимайтесь ерундой, пожалеете. Рано или поздно попадётесь, и штраф перекроет все Ваши выгоды. Ну и моральный аспект, конечно же, воровать нехорошо. Поищите другие способы экономии. Удачи.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

да нет, раньше можно было снять счетчик, и пылесосом прогнать воздух через него в обратную сторону, и тем самым отмотать счетчик обратно

если раньше можно было просто снимать счётчики то какой смысл в отматывании? если просто можно было перемычку поставить?

 

вы с водяными не путаете?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Какую площадь отапливаете?

 

сейчас порядка 100 кв, планирую на следующий год 130 !

 

при нынешних морозах -5 -8 С котел жрет четко 15 куб/сутки

и при том что стоит програматор день 22гр(6-8 и 18-21 вкл) ночь 20гр!!

 

задал тему так как сделал замену счетчика и у меня 3-сутки безхозно он висит без пломбы ))) контора нечухаеться , вот и появился соблазн )))

 

Добавлено через 2 минуты

економити не пробували?, може менші хороми будувати потрібно було...

 

а хто різницю має оплачувати ту що не врахував лічильник Ж-)

 

а разницу пусть считает Петя ))

 

 

вот тут много вариантов: Отмотка

 

Ссылку чуток поправил, карточку "мотальщику" выдал. IesuiT

Змінено користувачем IesuiT
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вопросс: стоит ли рисковать ? (думаю стоит при цене куба, но штрафы тож не малы ))

если кто уже что то знает поделитесь )))

САвок дуже сильно засів в головах людей і мозок працює тільки в одну сторону,по привичці, що вкрасти в держави не гріх..розплачуватися потім приходиться територіями і життями...Ну то не будем про політінформацію а будем про лічильники.Мій родич що працює в ОБЛгазі розказував що варіанти зупинки або втручання в роботу приладу обліку газу їхнім спеціалістам відомі ще задовго до того коли така дурна думка приходить до голови споживача і як показує статистика рано чи пізно все одно зловлять і влуплять такий штраф шо мало не покажеться...Мало з того потім при уплаті штрафу(близько 15-20 тис грн)і повторному підключені абонент заноситься у такий собі "чорний список" і постійно перебуває під пристальною увагою інспекторів.Про те що через розкрадання газу недостача покривається закачуванням непоймичого в трубу а як наслідок споживання газу зростає і всі споживачі повинні платити більше... Тому щиро бажаю щоб вас поскорше зловили і оштрафували.:crazy:
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сейчас порядка 100 кв, планирую на следующий год 130 !

 

при нынешних морозах -5 -8 С котел жрет четко 15 куб/сутки

и при том что стоит програматор день 22гр(6-8 и 18-21 вкл) ночь 20гр!!

В грн. мне плиз.

Попробуйте поставить твердотопливник, дрова заготовлять самотужки( и соблазн тырить газ пропадет).

 

Добавлено через 3 минуты

Тому щиро бажаю щоб вас поскорше зловили і оштрафували.

Так тільки львів'яни можуть побажати...

Недарма ж жартують, що бендери - найжорстокіша нація в світі, від них навіть президент утік.

Як на мене, всі щось крадуть: хтось газ, хтось світло, хтось бере аванс і ховається і т.д. Тільки роблять це мовчки. А ви тут так відкрито запитали.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В грн. мне плиз.

Попробуйте поставить твердотопливник, дрова заготовлять самотужки( и соблазн тырить газ пропадет).

 

Добавлено через 3 минуты

 

Так тільки львів'яни можуть побажати...

Недарма ж жартують, що бендери - найжорстокіша нація в світі, від них навіть президент утік.

Як на мене, всі щось крадуть: хтось газ, хтось світло, хтось бере аванс і ховається і т.д. Тільки роблять це мовчки. А ви тут так відкрито запитали.

 

по затратам я трачу 16 грн/сутки отопления 100 кв.м

 

по дровам будет явно дороже: купить ТТ, обвязать, купить електро+бензопилы, найти где дрова "ВКРАСТИ" )))

 

ето там, на бендеровщине вокруг та около "ВІДКРИТО КРАДУТЬ ЛІС" )))

 

а у нас под стАлицей другие соблазны ))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так тільки львів'яни можуть побажати...

Недарма ж жартують, що бендери - найжорстокіша нація в світі, від них навіть президент утік.

Як на мене, всі щось крадуть: хтось газ, хтось світло, хтось бере аванс і ховається і т.д. Тільки роблять це мовчки. А ви тут так відкрито запитали.

 

до чого тут відразу львівяни, чи Ви вважаєте що красти в держави це справа честі....

 

в мене в одному будиночку наприклад вже 2 роки пломб нема на лічильнку електроенергії.. ну та й що, електрику не краду, оплачую +/- вчасно... за рік використав 500 кВт ел.енергії, третина з якої це освітлення вулиці за мій рахунок...

 

а сусід збудував особняк 2 поверхи то за 5 років будови викоистав аж тільки 1000 кВт.... Ж-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сейчас порядка 100 кв

 

при нынешних морозах -5 -8 С котел жрет четко 15 куб/сутки

Че-то хреновое вы построили. У меня почти такая же площадь, а расход в два раза меньше.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

по затратам я трачу 16 грн/сутки отопления 100 кв.м

 

по дровам будет явно дороже: купить ТТ, обвязать, купить електро+бензопилы, найти где дрова "ВКРАСТИ" )))

 

ето там, на бендеровщине вокруг та около "ВІДКРИТО КРАДУТЬ ЛІС" )))

 

а у нас под стАлицей другие соблазны ))

 

а дешевше взагалі не опалювати, та скільки там тої зими....

 

 

Ви когось впіймали чи так просто ляпнути...."....ВІДКРИТО КРАДУТЬ ЛІС"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а сусід збудував особняк 2 поверхи то за 5 років будови викоистав аж тільки 1000 кВт....

Замінив дах, залив 450м2 стяжок, поштукатурив всі стіни і вийшло 250квт за пів року, сам був в шоці, бо за місяць по місцю проживання виходить 400квт.

 

Прийшли похолодання, майстри включили обігрівачі - опа 400квт в тиждень))) Тому не думай шо там та дрелька чи бетономішалка сильно накручує)))

 

Недарма ж жартують, що бендери - найжорстокіша нація в світі, від них навіть президент утік.

 

То не жарти. ВОно так і є!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

при нынешних морозах -5 -8 С котел жрет четко 15 куб/сутки

Ну, у меня он тоже жрёт 15 кубов в сутки. И при +5 — тоже. Меньше не умеет! Планирую не воровать, а утеплять. Дом. Для начала — перекрытие, на потолок идёт 30-40% теплопотерь.

В грн. мне плиз.

Около 30 грн. в день. Ой…

Че-то хреновое вы построили.

Дом без утепления. Совсем.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Замінив дах, залив 450м2 стяжок, поштукатурив всі стіни і вийшло 250квт за пів року, сам був в шоці, бо за місяць по місцю проживання виходить 400квт.

 

Прийшли похолодання, майстри включили обігрівачі - опа 400квт в тиждень))) Тому не думай шо там та дрелька чи бетономішалка сильно накручує)))

 

 

 

То не жарти. ВОно так і є!

 

250кВт півроку тоді 500 кВт 1 рік, а не 200 кВт/рік як в сусіда...

 

багато не багато бетономішалка ~10кВт в день...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

бендери - найжорстокіша нація в світі,
Не БЕндери а БАндери,Бендери це місто в расейській перевалочній базі під назвою Придністров'я,там до речі похований гетьман Мазепа і там до речі проживав наш нинішній президент,вчіть історію і географію,таке треба знати..
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вопросс: стоит ли рисковать ?

 

Не стоит, за вами уже выехали или следят -)

 

(а может быть это газ контора создала эту тему на форуме для привлечения потенциальных клиентов на штраф).

 

Поставщикам ресурсов надо самим такие магниты через подставные фирмы продавать, записывая контакт клиента, а через время наведываться с проверкой.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

задал тему так как сделал замену счетчика и у меня 3-сутки безхозно он висит без пломбы ))) контора нечухаеться , вот и появился соблазн )))

 

Мдя......

Ви серйозно думаєте, що ті хто будуть пломбувати не помітять що показники зменшились? Не кажучи, що платити будете з тих показників які вкажуть коли опломбують.

 

Добавлено через 3 минуты

Не БЕндери а БАндери,Бендери це місто в расейській перевалочній базі під назвою Придністров'я,там до речі похований гетьман Мазепа і там до речі проживав наш нинішній президент,вчіть історію і географію,таке треба знати..

Ну там і першу в світі Конституцію Пилип Орлик написав.;)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

по затратам я трачу 16 грн/сутки отопления 100 кв.м

 

по дровам будет явно дороже: купить ТТ, обвязать, купить електро+бензопилы, найти где дрова "ВКРАСТИ" )))

 

ето там, на бендеровщине вокруг та около "ВІДКРИТО КРАДУТЬ ЛІС" )))

 

а у нас под стАлицей другие соблазны ))

16 грн. / сутки = супер, для меня мечта.

Топлю дровами, выходит действительно дороже и геморойней.

Живу за 35 км от Киева - тырыть дрова негде(.

Пилу пришлось прикупить.

 

Добавлено через 3 минуты

Не БЕндери а БАндери,Бендери

БЕндери вони і в Києві бЕндери, вони і в Африці бЕндери...

 

Добавлено через 1 минуту

по собі не судіть і не говоріть за всіх,треба тільки за себе...

А ви не шліть людині (ТС) побажання-прокляття, щоб швидше впіймались і щоб вас оштрафували. У нашій країні всі грішні.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ви не шліть людині (ТС) побажання-прокляття, щоб швидше впіймались і щоб вас оштрафували. У нашій країні всі грішні.
Каюсь,трохи погорячився але красти щоб то не було навіть в держави це неправильно,це по совдепівськи.Щоб відмовитись від совка і від того клятого газу зарас бЕндерівці по 18-20 років мерзнуть в окопах і замітьте не в Африці....БЕндерівські бабусі що мають пенсію 900 грн і в думках не мають красти газ,вони або палять дровами що заготовили ще ВЕСНОЮ або економлять газ і живуть в одній кімнаті, а всі остальні "газди"вже давно "розривають" розділ "опалення".....бо шось роблять,купують котли,теплоаккумулятори,сонячні колектори і т.д,але вони всі напевно лохи, бо то можна просто взяти і вкрасти газ...
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...