Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Розрахунок теплообмінника?

sah79

Рекомендовані повідомлення

Друзі допоможіть порадами(ну " нє силён" я в теплорозрахунках:().

Питання перше :Котел з обв"язкою,до нього періодично(поки не важливо як буде підключатись магістраль з двох труб(подача і обратка 20 металопластик) загальною довжиною 18м(туди і назад).На кінці магістралі буде теплообмінник(вода-вода для невеличкого бассейна)-яку потужність можна з нього зняти якщо Тподачі котла 55С?

Буду вдячний за поради.

Далі буде...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

підключатись магістраль з двох труб(подача і обратка 20 металопластик) загальною довжиною 18м(туди і назад).
Ну если бассейн литров 100, то все нормально.

Если больше, то трубы 20 мм. маловато будет.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну если бассейн литров 100, то все нормально.

Если больше, то трубы 20 мм. маловато будет.

 

Бассейн десь на 13 м3,в приміщенні,утепленний 100мм еппс,90% часу буде накритий терморолетою-які приблизні тепловтрати будуть?

і яку потужність всетаки можна "зняти" з труби в моїх умовах?Розумію що питання звучать по дилетантські-але ж я і є дилетант в питаннях теплорозрахунку.

Про трубу зрозуміло що "тупанув",але закладав її тоді коли зовсім не задумувався про такі речі (послухав одного "спеца":()

 

Добавлено через 1 минуту

infobos.ru/str/833.html

 

Дякую але боюсь що мені "не осилить".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бассейн десь на 13 м3,в приміщенні,утепленний 100мм еппс,90% часу буде накритий терморолетою-які приблизні тепловтрати будуть?

і яку потужність всетаки можна "зняти" з труби в моїх умовах?Розумію що питання звучать по дилетантські-але ж я і є дилетант в питаннях теплорозрахунку.

Про трубу зрозуміло що "тупанув",але закладав її тоді коли зовсім не задумувався про такі речі (послухав одного "спеца"

Помещение бассейна будет отапливаться? Какую температуру планируете держать в этом помещении? До какой температуры ходите греть воду в бассейне? Чем собираетесь греть (какой котел). Мощность такого теплообменника на прямую зависит от температуры теплоносителя.

Вывод: так как точной информации у Вас нет, берите 20 кВт. теплообменник, он стоит около 200 у.е.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...