Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Продам Audi A6

nik_deko

Рекомендовані повідомлення

на своем 5,7

Я десь нписав, що це моє авто? Не смішіть....

 

Особисто займаюсь пригоном авто з Європи, кожен день спілкуюсь з такими "спеціалістами", які хочуть доказати усім що вони одні знають толк в авто і розуміють ринок.

 

утерли бы всем тут нос, "специалист"!

Себе "спеціалістом" я не називав, так що давайте не починайте....Я виразив свою думку, тому що напрягає самого, коли мені починають розповідати скільки моє авто коштує, і що в ньому не так. От тому і виступив в підтримку ТС. Тема називається не "оцініть моє авто і розкажіть що в ньому не так", а "Продам Audi A6". Тому давайте коротко і по суті.

 

Те що турбіровані двигуни по своїй мощі можуть скласти толкову конкуренцію "об'ємним" двигунам- тут я з Вами згідний. Але не забувайте про таку річ, як ресурс двигуна. На це теж потрібно звернути увагу. В укороченого, укомплектованого турбіною двигуна 1.8 ресурс буде далеко не такий як у 3.0. Великі двигуни - на "любітєля", не кожен може собі дозволити, але вони вартують уваги.

 

Добавлено через 2 минуты

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але не забувайте про таку річ, як ресурс двигуна. На це теж потрібно звернути увагу. В укороченого, укомплектованого турбіною двигуна 1.8 ресурс буде далеко не такий як у 3.0. Великі двигуни - на "любітєля", не кожен може собі дозволити, але вони вартують уваги.

 

Добавлено через 2 минуты

 

Полностью поддерживаю! Ресурс 1,8Т возможно всего 300 000 км до капремонта, а 5,7 литра может 450 000 - 500 000 км до капремонта.

А нужно ли это и какая переплата по топливу выходит за лишние 200 000 км???

Если скажем сравнить 1,8Т с расходом около 9 литров по памяти и 12 литров 3-литровый, то 3 литра разница это 30 литров на 1000 км или 3000 литров на 100 000 км или 9000 литров на 300 000 км, когда потухнет 1.8Т. а 9000 литров усредненно 9000 баксов :)

 

От себя скажу, что проездил на Октавии 1,8Т 240 000 км без малейшего ремонта двигателя, потом отец катался, потом брат жены. Пробег под 330 000 км был до ремонта турбины, но тут уже пацан просто уграл его, так как на гонки ездил.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Особисто займаюсь пригоном авто з Європи, кожен день спілкуюсь з такими "спеціалістами", які хочуть доказати усім що вони одні знають толк в авто і розуміють ринок.

Добавлено через 2 минуты

 

Так помогите человеку продать авто за 31 тыс уе!

(Прямо классика!Машины 5,7 не имею-но фото ее ставлю.Зачем? А просто поговорить)

 

Добавлено через 8 минут

Тема називається не "оцініть моє авто і розкажіть що в ньому не так", а "Продам Audi A6". Тому давайте коротко і по суті.

Добавлено через 2 минуты

 

Читайте внимательнее:

Если бы это была срочная и вынужденная продажа, или зарабатывал этим, я бы еще вчера ее продал за 25 тыс.

 

Це якшо коротко и по сути.

 

Так поможете человеку продать?

Или вместе напишите, что "немного ошиблись в ценообразовании"?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

(Прямо классика!Машины 5,7 не имею-но фото ее ставлю.Зачем? А просто поговорить)

Мені здається Ви просто зациклені на своїй позиції....без коментарів.

 

Читайте внимательнее:

 

Там десь пише "прошу прокритикуйте моє авто"?

 

Так поможете человеку продать?

Или вместе напишите, что "немного ошиблись в ценообразовании"?

 

Я десь писав, що допоможу продати авто? Я виступив і своєю думкою, написав, що не доречно "гадити" на авто, якого навіть в живу не бачили, а побачили лише фото, добавили свою думку - ГОТОВО! Спеціаліст зробив свої висновки, які повинни підтримувати усі.

 

Я хочу донести, що, як мінімум, не гарно критикувати чужий автомобіль і чужу думку (це, звісно, право кожного, але). Людина виступила зі своєю думкою, склала ціну (яку вважає за потрібною), хоче продати авто. А тут інші починають не по темі обговорювати його авто, ціну. Створіть свою тему, назвіть відповідно і там обговорюйте усі недоліки А6 і переваги малолітражок.

 

Добавлено через 4 минуты

а 5,7 литра может 450 000 - 500 000 км до капремонта.

 

Двигуни такого об'єму, це, як мінімум мільонники. 450-500 тис, це не коректні цифри. Той хто купляє авто з таким двигуном, розуміє мінус розходу топлива, розуміє які переваги він отримає, а які мінуси. У самого була А8 з 4.2 двигуном. Коли я їздив на цьому авто, це не зрівняти ні з чим, це драйв, різкість...щоб це зрозуміти, цим потрібно жити, а не розглядати авто як засіб пересування.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені здається Ви просто зациклені на своїй позиції....без коментарів.

 

Якщо Вам здається-хрестіться!

За 25 машина не продаеться-відповідь для ТС

(Продайте й доведіть зворотнє, або не флудіть)

450тіс ресурс мені не потрібен- я не користуюсь автівками довше 3 років.

(Також сумнівна єкономічна складова мати таке авто)

 

Де ТС пише про "ресурс двигуна"?

Тема називається "Ресурс 3х літрового двигуна?"

Тому глядіть на себе перш ніж зуважувати.

Принаймні з Вами я не вів бесіду.

На все добре!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тому глядіть на себе перш ніж зуважувати.

Я відповідав на повідомлення які були адресовані мені, тому тут Ви не праві.

 

Тема називається "Ресурс 3х літрового двигуна?"

 

Мене, моїм же зауваженням. Приємно..))

 

 

На все добре!

І Вам також!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У самого була А8 з 4.2 двигуном. Коли я їздив на цьому авто, це не зрівняти ні з чим, це драйв, різкість...щоб це зрозуміти, цим потрібно жити, а не розглядати авто як засіб пересування.

 

ну у меня ауди 3 литра турбодизель квадро. думаю динамические параметры примерно схожие, расход средний 8 литров. и всеж таки турбина, но я этому рад

 

Добавлено через 1 минуту

Просьба прекратить офф-топ!!!

 

согласен! налетаем на А6!

 

up!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...