Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Посоветуйте из чего делать стены

alexfox

Рекомендовані повідомлення

ежели не тяжело дайте ссылки

 

Міф про те, що ніздрюватобетонний будинок пред'являє якісь особливі вимоги до фундаменту, не має під собою реальних підстав. Господарські споруди з газобетонних блоків на стовпчастих фундаментах, що обв'язали зверху сталевою рамою справно служать довгі роки. Газобетонна кладка, як і кладка з інших штучних матеріалів повинна мати у своїй основі надійний фундамент.

 

Сама ідея про те, що вибором стінового матеріалу можна добитися економії на фундаментних роботах, порочна за своєю суттю.

 

Фундамент для житлового будинку повинен забезпечувати постійність його форми. Погодьтеся, жити в перекошеній зробленій з колод хатинці і утішати себе тим, що «покосилася, зате не тріснула» – не сама веселкова перспектива. Фундамент у будь-якому випадку має бути нерухомим.

 

Його нерухомість забезпечується:

 

вибором непучиністої основи для будівництва (найпростіший і надійний варіант);

закладанням нижче глибини промерзання на пучиністих грунтах, або влаштуванням мілкозаглибленого фундаменту, що утеплює (для будівель, що постійно експлуатуються);

іншими конструктивними заходами.

Навантаження від власної ваги малоповерхової будівлі, які передаються на грунт, настільки малі, що практично завжди можуть не перевірятися розрахунком. Виняток можуть становити, хіба що будинки, що зводяться на схилах або на торф'яниках. У всіх інших випадках, що масивний цегельний, що легкий каркасний будинок зажадають для себе абсолютно однакових – нерухомих – фундаментів.

 

Легка літня кибитка може експлуатуватися без фундаменту взагалі, прекрасним підтвердженням цьому служать вагончики-побутівки і і блок-контейнери для кочівних робітників. Фундамент житлового будинку має бути надійним. Вибір матеріалу стін на вимоги до фундаменту не впливає.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Andrey_ch

 

 

Итого: Кирпичная кладка никак не дешевле.

Я за кирпич, но аргументы другие: это экологично, прочно и на века.

Тогда и кирпич другой был , и подделок вяжущего не было.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Итого: Кирпичная кладка никак не дешевле.

Я за кирпич, но аргументы другие: это экологично, прочно и на века.

 

и я, и я того же мнения !

:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...