Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Доски пола новые или оставить старые?

Kolya_Yaroshivka

Рекомендовані повідомлення

Коллеги, пожалуйста прокоментируйте, вот такой вопрос.

Есть дом в селе, пол в доме по углам просел немного, мебель стоит криво. Также имеют место щели между плинтусами и стеной.

Хочу перестелить пол, т.е. сделать там пирог и положить дощатый пол назад.

Доски пола- цельные - длиной во всю комнату. Доски на вид не гнилые, подозреваю что лаги подгнили. Щелей между ними нет. Дерево- скорее всего ель или лиственица, хвойное (смолистое), не сосна- твердое.

Как они выглядят внизу- не знаю, возможно и гнилые, было такое в веранде, старый пол поднимал. На вид сверху -ок, под краской, а внизу трухлявые.

 

Что скажете? Поднимать, срывать и смотреть и по факту решать?

Если доски ок, то они еще постоят ? Или все таки новые ставить, дом 1960 года. Когда пол стелили- точно не знаю.

 

 

Когда буду стелить- бить гвоздями или на шурупы ставить? Если на шурупы- то потом под краской их не выкрутишь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Потрібно зробити ревізію цих досок у декількох точках. Тоді уже можна буде щось порадити.

 

90% - знизу погнило через відсутність гідроизоляції між грунтом і деревом. багаторчні шари фарби вдало це приховують.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую, в мене була така думка- треба відірвати плінтус і пару дошок- і подивитися- як вони там себе почувають.

Ви праві, навесні так зроблю, тоді буде все зрозуміло.

Думаю робити пиріг, про те трохи переживаю, що зроблю щось на так, оскільки пісок+ щебін дає усадку. Щоби не "пішов" рівень підлоги...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...