Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Обклеїти цоколь пінополістиролом

EGOR

Рекомендовані повідомлення

Зараз маю проблему з некрасивим і дещо кривим цокольом, висота якого 1,5 м. Цоколь блочний, блоки 50 см, зверху монолітний (армопояс). Хочу обклеїти пінополістиролом, для того щоб вирівнять, ну і можливо трошки утеплить, щоб було тепліше в підвалі.

Основна проблема..., відмостка вже готова, лежить ФЕМ, як мені правильно зробити? на відмостку ставити неможна, бо взимку мабуть підніме, то можливо треба дати зазор? 1-3 см?

Але утвориться така щілина..., непотрібна, можливо якось її загерметизувати? Щось типу якогось поролона? чи є спеціальні ущільнювачі?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

отмостка как правило садится только, чтоб поднять то должна быть влага там сильная, и если есть ливневки и отмостка то под отмосткой не должно быть воды, она сядет..Что же касается зазора то если страшно то оставте, потери тепла там не большие, но зазор этот сделать из полиуретановой подкладки (типа как под ламинат) только толстый слой 3 см например а на него уже пенопласт,на этом полиуретане и будет играть отмостка, впрочем если прижать на процентов 30 полиуретан пенопластом то когда отмостка сядет то не будет щель..Если есть возможность то герметиком промазать полиретан ну или битумно каучуковой ..а вообще всеравно, 3 см - не большие потери , можно не заморачиваться, хтя и полиуретан дешев, нарезать полоски да и все.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую, я приблизно так теж думав. Я хочу утеплювач на труби опалення зплющить і підкласти, думаю вспінений поліетилен там буде нормально працювать. Кусок такого утеплювача надворі другий рік валяїться, і не розлізся...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дешевле купить в эпицентре или где то листовой полиуретан ит.п , там цена за 1 м.кв. есть толстые, на днях смотрел как раз сам такое, но для типа демпф швов, нарезать на нужные полоски да и все и толщина любая и цена плевая
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...